Skocz do zawartości

Płyta roku 2008 (rock/metal)


The Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest takiego ambitnego w tekstach Swietlikow czy Towarow Zastepczych? A tym bardziej - co jest w nich fajnego?

 

Są życiowe i mają porządną, bogatą formę ;) Środki artystyczne nie są użyte w sposób banalny. Porównania są naprawdę kreatywne, neologizmy ciekawe. Bogate słownictwo, ciekawe gry słowne i bogate rymy. Coś czego w komie nie widzę ;) Z resztą nie chce mi się prowadzić już tej dyskusji, bo to droga donikąd. Ktoś uważa teksty Comy za poezję to jego sprawa :D

 

BTW ja Avantasii nie lubię zbytnio, szczególnie ostatnich dokonań. Twórczość Edguy to też równia pochyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba nie bede pierwszy

 

Coma - Hipertrofia

 

Plyta ktorej trzeba dac czas. Pozwolic zagoscic na dluzej w odtwarzaczu. Przeprowadzic proces Burn-In;) Transfuzja, Lsnienie, Widokowka... Niesamowicie sie tego slucha, uwielbiam glos Roguca. Moj LastFM jest rozgrzany do czerwonosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Frontside miażdży ! Jest cięższy od Absolutusa, nie ma tutaj ballad. Ale za to świetne partie melodyczne odnaleźć można w refrenach. Ostrego łojenia nie brakuje, co można było przewidzieć. Radę daje perkusja i wokal.

 

Czekam tylko na czyjeś potwierdzenie, że mastering nie jest skopany i kupuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pain - Cynic Paradise

 

na próbkę

 

http://pl.youtube.com/watch?v=ZRbv4O65vBo

 

Uwielbiam Petera Tagtgrena głównie ze względu na Hypocrisy. Projekt Pain mi zbytnio nie pasi (nie lubie takiego technometalu), chociaż niektóre utwory były naprawde dobre, tak jak i powyższy singiel, który jest w miarę przyjemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyta bardzo dobra, polski materiał roku jak dla mnie ;)

O ile mi wiadomo, płyta ostatecznie wyjdzie 24 listopada...

"Wszyscy Ci którzy zamawiali pre-order dostaną bankowo paczki przed premierą sklepową !" cytat ze strony frontside.

oczywiście post do usunięcia jak wiele moich w ostatnim czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyta bardzo dobra, polski materiał roku jak dla mnie ;)

 

"Wszyscy Ci którzy zamawiali pre-order dostaną bankowo paczki przed premierą sklepową !" cytat ze strony frontside.

oczywiście post do usunięcia jak wiele moich w ostatnim czasie

 

Dobre,dobre.Plyta zamowiona jakies 2-3 tyg. temu,a do tej pory jej nie dostalem.Cos te bankowe obietnice szwankuja ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guns n' Roses - Chinese Democracy.

 

O tym, jak dobra wg. mnie jest ta płyta, niech świadczy fakt, że między moim pierwszym wejściem na ich myspace a kupnem albumu (totalnie nieplanowany) minęło 19h. Wcześniej nawet nie zamierzałem przesłuchiwać ich materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Chinese Democracy, nie moge sie od tej plytki oderwac, jest naprawde udana, a This I Love to kolejna ballada gunsow ktora przejdzie do historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam teraz szczególnie ulubionego gatunku, ale od dłuższego czasu zgłębiam się w experimental i neofolk. Z tematowych rejonów na wyróżnienie zasługuje Smile od borysów (Diwphalanx) i Gorija. Z innych mogę wymienić np. Disfear, Jarboe, Slim Cessna's Auto Club oraz Portishead. Zestawienia nie robiłem ale wiem, że to słaby rok, może w ramach poszerzania horyzontów uda się odkryć coś niezwykłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności