Skocz do zawartości

Philips sa 3125 oraz Koss porta pro


Gość khargan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciał bym się czegoś dowiedzieć na temat odtwarzacza philips sa 3125, ponieważ ciężko jest znaleźć jakąś recenzję na jego temat, a zastanawiam się nad tym właśnie odtwarzaczem konkretnie z aukcji http://allegro.pl/item328149896_philips_sa...enu_okazja.html

 

jak również chciałbym zakupić od razu słuchaweczki Koss porta pro, niestety nie jestem do końca pewien czy ten odtwarzacz by je uciągnął, ma podobno 3mW na wyjściu

 

proszę o jakieś opinie na temat odtwarzacza, jak również o tym czy współpraca tych 2 elementów ma jakiś sens

 

z góry dzięki :] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha zapomnialem jescze dodac, w zasadzie nie jest mi koniecznie potrzebny taki odtwarzacz z ekranem i bajerami.... itd. moze to byc zwyklad mp3 jakas w miare pozytywna, aczkolwiek ladnie ten philips wyglada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to mam w planach iPoda znajomek smiga do USA.. ale to dopiero we wrzesniu.... i cos na okres przejsciowy bym chcial kupic :P tak ze mysle ze do 150 pln, a moze jak sie sprawdzi to oleje iPoda ;]

 

głównie to ma być do słuchania jazzu d'n'b różnego rodzaju muzyki progresywnej poprzez ambient, progressive rock jak również trip-hop itp. :] czasem coś w stylu offspringa ;] (tutaj bardziej do słuchawek przedstawiłem moje upodobania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, kupa jak ich malo. nie pakuj sie w to .po pierwsze to jest tak wolne ze moj zółw szybciej chodzi, po drugie jego dzwiek nawet na roznych ustawieniach EQ czyli ROCK POP itd jest tak plaski jak deski mojego ojca stolarza, kolejna rzecz to taka ze nie dopatrzyłem sie podczas 10 minutowego użytkowania user EQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Sansa Clip mnie zainteresował, domyślam się, że słuchawki do niego są douszne, ktorych nienawidzę, a więc dalej pozostaje mi dokupić jakieś nauszne

 

iriver fajny ale kurcze 220 pln to już troszkę jest niestety ;( natomiast martwi mnie jeszcze kwestia akumulatorka w tym sansa Clip on jest wbudowany, czy istnieje możliwość późniejszej podmiany na nowy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Sansa Clip mnie zainteresował

To kupuj, nie ma sensu się bez końca zastanawiać. Na ksc-75 które mają "ten sam" (wiem, nie do końca) przetwornik co Porty, Clip gra świetnie więc to byłoby całkiem sensowne połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności