Skocz do zawartości

MG 200, krótka opinia


marqus3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałem sie pochwalić kupnem MPIO MG200. Mój Iriver T60 1GB przestał mi wystarczać jeśli chodzi o pojemność i w ramach eksperymentu, po krótkim odsłuchu na Aurvanach, w mp3store w Warszawie, kupiłem MPIO MG200 4GB ze slotem kart SD (wg instrukcji do 8GB).

Mały, płaski, fajny - choć mały wyświetlacz OLED (idealna czerń i kąty widzenia), niezłe radyjko, porównywalne albo lepsze od irivera. Sterowanie do nauczenia, da się obsługiwać bez wzrokowo. Niezłe pchełki, po lekkim podbiciu basu grają bardzo fajnie, przestrzennie z mocną górą, używam ich w domu.

Ogólne brzmienie bardzo jasne, szerokie, z idealnym jak dla mnie basem. W porównaniu do Irivera sporo szerzej, Iriver gra bardziej "lampowo" mulasto. Byłem zadowolony z Aurvan na T60, tu jest jeszcze lepiej, lepiej brzmią talerze, uderzenia kostką o struny.

Na dokanałówkach trochę szumi (dokanałówek używam głównie na mieście, więc szumu i tak nie słyszę), na pchełkach i dużych Phillipsach już tego nie słuchać.

Wpakowałem w niego prawie 40 płyt, uruchamia się ze 2 sek.

Teraz mam odtwarzacz, w którym mam tyle muzyki, że nie muszę co 2-gi dzień kasować i wrzucać czegoś nowego.

Ogólnie chyba mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Archeolog ze mnie ,ale cóż...

Witam,

 

czy ktoś jeszcze ma - ewentualnie - miał styczność z tym odtwarzaczem? Obecnie cena za 4Gb jest w miarę a karty 8Gb SDHC potaniały :) Szukam odtwarzacza dobrego pod modele słuchawek jakie obecnie posiadam, z jak największą pamięcią i możliwością jej rozszerzenia ;) W jak najniższej cenie.

Znalazłem jeden w miarę test tego Mpio TU - na jakość dźwięku nie ma w/g niego co narzekać. Czy ktoś mógłby potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności