Skocz do zawartości

Wygraj U2 512 Mb


quoqu

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc za tropem też o tym napisze :) Jeśli jeszcze ktoś nie wie to zapraszamy na allegro.pl. Dlaczego? Co by wygrać sobie iAUDIO U2 !! Allegro oraz Omnimo dystrybutor iAUDIO w Polsce zapraszają do świetnej zabawy. Sprawdź swoje umiejętności w jeździe Nisanem Micra.

 

Ale Jazda 2, jak sama nazwa wskazuje jest drugą edycją konkursu Allegro. W tym roku fundatorami nagród są między innymi Omnimo, MIP czy Logitech. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie tutaj.

 

 

ZAPRASZAMY GO GRY I ŻYCZMY CIEKAWYCH WYGRANYCH!

nagroda_iaudio.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym wolal micre.

Neo,

tam zapewne by już był jakiś odtwarzacz :)

tak więc może nie trzeba byłoby sprzedawać micry aby mieć playerka :)

 

ale jak najbardziej zgadzam sie z takim wyborem. jak brać to z czołówki.

 

a może na wyposażeniu nissan micra będzie creative micro ? pasowało by ..

 

a jeszcze był kiedyś (ja pamiętam) taki sobie samochodzik mikurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poonieq, TY też uważasz że iAudio lepszy? :blink:

rozbiliście mnie totalnie... :mellow:

poonieq... nie wiem co powiedzieć... a właściwie napisać. Mam nadzieję, że albo pisałeś to w trakcie braku świadomości albo ktoś inny dorwał się do Twojego konta ;)

 

a jeszcze był kiedyś (ja pamiętam) taki sobie samochodzik mikurs.

A nie Mikrus? ;)

 

Dlaczego za 5 miejsce jest lepsza nagroda niż za 4?

Nie znasz się :P Ja bym wolał iFPa.

 

(Taki offtop (najlepiej nie rozwijać :P) Tak swoją drogą to te 'nowe' myszy Logitecha na bluetooth których poprzednikiem było cudeńko MX700 to one wykonane są potwornie tandetnie!! Szajzowaty tani plastik !! A MX700 jest po bokach pokryty czymś... czymś takim co daje mu fakturę jakby gumy :) W ogóle to zatkało mnie ten tani plastik jak zobaczyłem tego bluetootha :( Straszne! )

(Taki offtop 2 (najlepiej nie rozwijać :P :P) Tak swoją (drugą) drogą to Nissan Micra jest strasznie ohydnym pojezdem... Chciałbym go wygrać, ale czym prędzej sprzedałbym go, jak inni ale z 2 powodów (kasa i wygląd) :P :P ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poonieq... nie wiem co powiedzieć... a właściwie napisać. Mam nadzieję, że albo pisałeś to w trakcie braku świadomości albo ktoś inny dorwał się do Twojego konta  ;)

Wcale nie napisalem ktory jest lepszy tylko na pytanie:

A w czym jeden lepszy od drugiego?

...odpowiedzialem ze roznia sie szczegolami, ale nie napisalem na korzysc ktorego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności