Skocz do zawartości

Muszę się ODLAĆ


siloe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba mocno zainteresowałem się freqiem... i pewnie w przyszłym miesiącu lub za dwa będę rozważał zakupik :) w celu porównania. Wacham sie tylko czy wywalać 500zł w błoto bo 3wayi Grzegorza i tak pewnie nie rozłożą :) ale znajdzie się pewnie jakieś zastosowanie i dla nich:)

 

Z tego co jednak czytam i ze skromnego doświadczenia z customem - shure SE530 w zasadzie nie mają już sensu przy tej cenie Freq3. Livewires też raczej bym sobie odpuścił skoro za 189$ można mieć potencjalnie o klase wyższy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejrzeć http://livewiresforyou.com/ i http://freqonline.com/ a potem zmienić zdanie :)

 

Te strony mam juz dawno przerobione.

No przeciez LiveWires ze wszystkimi oplatami wychodza okolo 800 PLN a FreQ raczej czytajac opinie nie wydaje mi sie produktem za bardzo godnym zainteresowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jakoś o tych FreQ opinie szału nie robią. Widać liczba driverów to nie wszystko. Ale cena jednak sporo lepsza niż LW.

 

Choć z drugiej strony znaleźć jakąś wartościową opinie na head-fi jest na prawdę ciężko.

Jasne, liczba driverow to nie wszystko. Z akustycznego punktu widzenia przeciez im mniej tym lepiej :)

Tak, ciezko - mozna sie przekopac i czasem trafic na pisana przez konkretnego czlowieka opinie - mnie to kosztowalo jednak bardzo wiele cierpliwosci. :) Tez mialem na nie chrapke kuszony wlasnie ektremalnie niska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie oceniałem ich pod kątem jakości, tylko chciałem pokazać, że można mieć customy za mniej niż 1000zł.

OK :)

 

Dlatego umiescilem " ~ " przed 1.000 - wzialem pod uwage LiveWires a FreQ odrzucilem :)

Jak ktos sie uprze to moze sobie zrobic tez Westone ES1 (375USD) ale tez raczej nie ma to wielkiego sensu.

 

Tak czy siak - masz racje - mozna miec customy nawet za 90 USD w wyjsciowej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wkladki z zrobione z akrylu i biomedycznego sylikonu ale z takimi pytaniami to uderzaj lepiej to themadcluba ;)

 

Uderzać możesz - i tak nie odpowie już kiedyś się go o to pytałem.

Obecnie jest kilka możliwości może być to silikon biomedyczny akryl albo jeszcze jakieś "poli" tworzywo (poliuretan ect,)

coś mi się przypomina że na stronie westone'a możesz sobie wybrać tworzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności