Skocz do zawartości

Muszę się ODLAĆ


siloe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

...no i skończyło się na tym, że pojechałem dziś z Poznania do Lublina zrobić te cholerne wyciski:) Ze wstępnych porównań faktycznie zupełnie inne niż pierwsze :) choć gdyby nie Grzegorz ja tam za wiele bym się nie dopatrzył:)

 

Podróż z Poznania trwa jakieś 6h i jest w miarę znośna. (PKP+BUS) Gorzej, że z Wawki żadko coś do Lublina jedzie więc trzeba przepękać 2,5h w Busiku.

 

W samym Lublinie miło, fajno i przyjemnie:) Audiolog - Pan Andrzej - bardzo miły człowiek. Wszystko standardowo nie zajmuje więcej niż 5minut, a firma jest 200m od miejsca, w którym wyrzuci nas BUS.

 

Kobitki w Lublinie mają mniam więc warto przejść się po miasteczku (w tym miejscu pozdrowienia dla Pani z okienka biletowego nr1 Dworca PKP:) ). Mają też pyszne zapiekanki ale za cholerę drugi raz bym tam nie trafił. Na Starówkę nie było już czasu niestety.

 

Trochę żałuję, że nie pojechałem od razy do Lublina po te wyciski:) Gdybyście robili sobie kiedyś u innego audiologa możecie zwrócić uwagę na to aby nic na siłę nie pakował. Ja po poinformowaniu mojego, że chciałbym dokładnie zrobione - dostałem tak dokładnie, że porozpychał mi wszystko co się dało i w efekcie słuchaweczki wyszły sporo za duże.

 

 

Ps. Grzegorz vel Themadcub bardzo przyjemny człowiek:) Pozdrawionka i mam nadzieję, że wybaczy mi zmarnowany dzień na bieganie ze mną po Lublinie:)

 

Ps2. Maja superaśne trolejbusy zatłoczone i pełne fajnych kobiałek - dawno już nie jeździłem komunikacją miejską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...do mp3... ba jak się postarasz możesz je nawet do pralki podłączyć :) W zasadzie warto bez względu na to na czym i czego słuchasz.

 

Pytanie tylko... czy akurat nie musisz kupić pralki, lodówki, kanapy, albo zrobić rozrządu w samochodzie :)...a jeśli nawet musisz to czy kanapa tak pięknie zabrzmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nigdy nie zdecyduje sie na takie sluchawki :)

ta zabawa w "indywidualnosc" i koszta... juz nie mowie co bedzie jak sie zepsuja customy :D

Ale żadne inne słuchawki nie dadzą takiego poziomu wygody jak customy.

 

imo, do customow powyzej 1k przydaloby sie cos lepszego niz t10 ;)

Szczerze mówiąc T10 lepiej brzmi na customach od themadcub'a niż na Shure se530.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie Ty jedyny, ja też nie zapytałem się o warunki gwarancji, okres w jakim obejmuje ona słuchawki, co dokładnie obejmuje itp. Ale jestem pewien że nie będzie najmniejszego problemu w przypadku jakichś kłopotów, przynajmniej w okresie 1-2 lata :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no z tego co wiem to Grzegorz chce się przeprowadzić do Poznania. Gdyby miał zamiar się wypiąc to chyba nie jechałby w paszczę lwa :)

O Ty farciarzu, będziesz blisko źródła wiecznego szczęścia i uśmiechu na twarzy ;P . Szkoda że Grzegorz nie przeprowadza się do Warszawy ;P

 

Aż do momentu gdy przestaje grać jedna ze słuchawek. Z obawą odwracasz głowę i widzisz zdziwioną minę innej osoby trzymającą jedną słuchawkę, i słyszysz "Maciek, Ty w ogóle mnie słuchasz?!". :D

Dlatego trzeba wykształcić sobie odruch skanowania otoczenia cały czas, szczególnie chodząc po mieście i zbliżając się do ulic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba wykształcić sobie odruch skanowania otoczenia cały czas, szczególnie chodząc po mieście i zbliżając się do ulic.

to nie zawsze dziala :lol: jadac autobusem podeszla do mnie starsza pani i o cos zapytala (myslalem, ze zapytala "czy wolne", a ja skinelem glowa)

okazalo sie, ze zapytala sie czy zajete... a ja przytaknalem :D

 

btw. nie moglbym sie oswoic z uczuciem, ze cos siedzi mi w uchu

ciekawe do jakich rzeczy ludzie sa jeszcze zdolni, aby otrzymac jak najlepszy dzwiek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności