Skocz do zawartości

VEDIA C6 nowy wymiar multimediów przenośnych


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czym spowodowane ejst ze c6 nie ma wyswietlacza o takiej samej rozdzielczosci ( 480 x 272 ) jak Ramos RM970, powinno byc to samo pod szyldem vedii.

Sa jeszcze jakeis roznice?

 

edit. powiem szczerze ze juz sam nie wiem, zalezy gdzie spojrze to raz napisane jest Ramos Rm970 3,0' ( 400 x 240) a raz (480x272)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i tak jak niektórzy z was także czekam na premiere tego urządzonka :D

Co do ceny to według czasopisma SMART, będzie wynosiła 299zł i pewnie chodzi o wersje 2GB. Cieszy mnie to, że będzie slot na karte, 3 calowy wyświetlacz i oczywiście filmy bez kompresji bo głównie o to mi chodzi :rolleyes: Pozdrawiam i czekam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś podobne odtwarzacze innych firm (np. Meizu M6, Creative Zen) czy nawet Vedia (V39) potrafią grać ponad 20 godzin, więc dlaczego nie można zamontować lepszego akumulatora i zwiększyć trochę ten czas pracy?

 

EDIT: Czy w tej Vedii karta pamięci integruje się z pamięcią wewnętrzną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że chociażby dlatego, że wymienione przez ciebie odtwarzacze NIE SĄ WCALE PODOBNE - są zbudowane o zupełnie inne procesory, które nie oferują obsługi video bez konwersji? Więc gadanie, że inne firmy.. bzdura bo inne firmy nie oferują takiej możliwości i jakoś póki co nawet nie zapowiadają tego. A do tego jak gdzieś pisał ksy grube urządzenia (duże) nie cieszą się popularnością. A żeby była tam duża bateria to urządzenie musiało by być grubsze. A co do pamięci to gdzieś czytałem że jeśli się stosuje jakieś Medicoś tam to widzi tylko pamięć pleyera. Jeśli nawigacja po folderach to widać i kartę i pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym kupić dwa razy grubszy player (nie kręci mnie całe to odchudzanie sprzętu), który grałby dwa razy dłużej. A do pamięci i karty to chodziło mi o integrację w playerze np. sortowanie po tagach np. albumy, żeby pokazywało pliki z pamięci wewnętrznej i z karty razem (nie tak jak np. w Creative Zen, gdzie karta nie jest zintegrowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym kupić dwa razy grubszy player (nie kręci mnie całe to odchudzanie sprzętu), który grałby dwa razy dłużej. A do pamięci i karty to chodziło mi o integrację w playerze np. sortowanie po tagach np. albumy, żeby pokazywało pliki z pamięci wewnętrznej i z karty razem (nie tak jak np. w Creative Zen, gdzie karta nie jest zintegrowana).

Jak to mówią górale: jeden lubi jak mu skrzypki grają a drugi jak mu buty śmierdzą, nigdy wszystkich się nie zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym miał rację co do ceny ? Aukcja allegro jest ciekawa min. za te dwie pary słuchawek. Tylko nie wiem czy sens jest się rzucać. Chyba się wstrzymam do recenzji pomijając, że już nie wytrzymuje i pewnie kupie jak się tylko pojawią. Powiedzcie mi dlaczego premiera ma być 10 maja ? Wiem, że piszą po 25 kwietnia i może się to przedłużyć...tak jak miały być na przełomie marca i kwietnia ;) Co do baterii to wszystko okaże się w praktyce. Pewnie na wyłączonym będzie trzymał, że hoho :P Pozdrawiam i czekam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności