Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ultimate Ears - kable (UE5Pro , UE3Pro , UE10 Triple.fi)


getz

Rekomendowane odpowiedzi

przyjechał do mnie pierwszy kabelek do super.fi (z ebay), jest on koloru czarnego i jest zdecydowanie bardziej miekki i wygodniejszy od przezroczystego, ktorego mialem, ale nie ma on przezroczystego kawalka pamieciowego. czyzby mark 3? kabel jest naprawde bardzo miekki

 

a czy to nie jest przypadkiem Mark I ? On był właśnie miękki i elastyczny.

 

Bo każde nowe czarne super.fi mają kabel clear. No chyba, że faktycznie jest to całkiem inny kabel

 

Wogóle to UE się mota z tymi kablami, bo mój kabel pierwszej wersji clear jest zupełnie inny i jaki pisałem najbardziej przypomina żyłke wędkarską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to oddzielny kabel, który zakupiłem na aukcji ebay, nie ma on też oddzielnego przezroczystego odcinka pamięciowego, więc z jednej strony MK1, z drugiej zaś MK2... MK2 clear jaki mam to po prostu słabo wyginający się kabel drutu, tymczasem to co mi przysłano to normalny kabel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile to kosztuje? I jak to mniej więcej gra? :P

 

Z wykresów wynika że może odrobinę lepiej niż Shure E210 ( czyli dawniej E3 )

(ale oczywiście przy trochę gorszej izolacji - tipsy UE nie wchodzą tak głęboko

do ucha jak tipsy od Shure )

 

W przypadku Shure E210 wykres pasma przenoszenia wygląda tak.

 

Shure_SE210.gif

 

Natomiast Alteców UHP-M336 tak :

 

UHP336_01.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak się składa, że posiadam ów kabel w połączeniu z super.fi.

Wygoda użytkowania poprawiała się kolosalnie :D Po prostu jest cudnie.

Co do jakości dźwięku to hmm...

Wydaje mi się, że jednak dźwięk coś tam się zmienił.

Bas, tak mi się wydaje, stał się bardziej zwarty. Co do reszty to jakoś nie potrafię opisać.

Napiszę tylko tyle, że utwory o dość niskim bitrate (na poziomie 160, 192 kbps, na szczęście nie mam ich zbyt dużo) brzmią gorzej niż przedtem.

Niektórych wręcz nie da się słuchać bo jest to męczące dość.

 

Takie mam ogólne wrażenia po zmianie. Nie bawiłem się w przełączanie kabli bo to dość stresujące jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam ;] Mam pytanie czy ktoś ma na sprzedaż kabelek to ue super.fi 5 pro lub czy ktoś wie jak można ten kabel zrobić chodzi mi o schemat wtyczki i tego gdzie jest + i - w słuchawce... już ta wiedza pomogłaby zrobić taki kabel. Jeśli ktoś ma na sprzedaż proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności