Jump to content
reGGarf

To może meet w krakowie?

Recommended Posts

podbijam bo wlasnie sprawdzilem wiadomosc na pm, akturalne jeszcze z racji ze jest okres poswiateczno-sesyjny to troche ciezko z czasem ale chetnie bym wpadl.

wartałoby coś już ustalić: czas, miejsce. Jakieś propozycje?

Witam. Mam prośbę do kogoś z Krakowa. Chciałbym przymierzyć AKG K518DJ, do których od dawna się już przymierzam. Proszę pisać w temacie jeśli byłaby taka możliwość

No dobra pany, podejmuję kolejną próbę, oby wypaliła.

Kraków, 15.05.2010 godzina 14.00

ul. Kazimierza Wielkiego

Dokładny adres na PM, ponieważ niektórych to bardzo boli, że się nr mieszkania podaje na forum.

Jest to mieszkanie forumowicza, Jordana. Gospodarz ostrzega, że droga powrotna może nam się poszerzyć o dodatkowe pasy i będziemy wracać autostradą.

Każdy mile widziany!

Będę rozsyłał PMki, za co z góry przepraszam :)

Chętni:

1. Jordan.boss

2. Siekiera

3. fakcior

4. fanboi

5. Ceylon

6. reGGarf

7. ant55

8. Brestinder

9. subWOOFer

10. eRazel

11. WojtekM

12. marmur

13. Pawel_P

14. Dawindyk

15. fallow

16. wojt_bb

Na razie nie widzę żadnych przeszkód, więc śmiało możesz mnie wpisać na listę.

edit: I wielkie dzięki za użyczenie mieszkania, Jordan.

Kraków, 15.05.2010 godzina 14.00

Kazimierza Wielkiego

Chętni:

1. Jordan.boss

2. Siekiera

3. fakcior

4. fanboi

5.

Panowie, a czy wpuścicie mnie z pustymi rękami? ;) Jestem na etapie sprzedawania sprzętu, bo jestem w dołku finansowym i raczej nie będę się miał czym pochwalić, co najwyżej moge UE SF5 Pro, RE2 i Samsunga P2 przytargać jeśli nie sprzedadzą się do tego czasu :> Miejmy nadzieję, że przy jakimś następnym meecie przybędę lepiej wyposażony :P

a nuż upatrzysz coś na meetcie :) podobno miejsca nie braknie.

a nuż upatrzysz coś na meetcie :) podobno miejsca nie braknie.

Ja nawet na chleb nie mam, a co dopiero na audio :P I jeszcze mnie gość owalił na allegro na 150 zl i bez grosza zostałem. W tym tygodniu wreszcie na policje ide, żeby na Allegro  z Programu Ochrony Kupujących oddali mi tą kasę.

Albo w drugą stronę - może sprzedam coś na meecie ! Chłopaki weźcie ze sobą pieniądze :D

Guest Radical

Ja niestety nie dam rady :( 13 maja wylatuje na tydzień do Włoch więc jest to jedyny weekend kiedy nie mogę....

dopiszcie mnie, walil matury. Radical szkoda ze cien ie bedzie, bo masz kupe dobrego w sprzecie ;) no i porownalbym hfi780 do ortofonów moich bardzo chetnie.

Proszę mnie dopisać do listy...jak tylko nic nie wypadnie to z chęcią się pojawię:)

Już jest 10 osób, wg mnie wynik obiecujący. Czekamy na kolejnych chętnych. Niektórzy jeszcze nie czytali PMów.

Przyniosę na meet mpio fy500 na chipie philipsa ;) - taka zachęta z mojej strony żeby przyjść, h120 też będzie...

Spoko, ja też wezmę. Przydałoby mi się skołować przejściówkę z toslinka na minijacka, żeby w końcu podpiąć d10 do irivera. Może by mi ktoś zakupił w Kraku? Postawię piwko za fatygę.

Spoko, ja też wezmę. Przydałoby mi się skołować przejściówkę z toslinka na minijacka, żeby w końcu podpiąć d10 do irivera. Może by mi ktoś zakupił w Kraku? Postawię piwko za fatygę.

A gdzie to można kupić i ile to kosztuje? W sumie czasu jest pod dostatkiem, więc mógłbym pomóc.

no to h120 musze wam powiedziec bedzie cala kupa ;)

swoje tez biore bo musze miec audio do auta , pozatym to z playerow, lg fm37, mpio fg100, fy 500 orchestra i ali, vidły, cowon q5w, mplayer, n10!! , sony s705f no i riovolta jeszcze moge wziasc ;)

Sprzętu cała masa :)

Bierzcie kable USB!! Będzie laptop ;)