Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jak zwykle pomarudze :P

v39 mnie zawiódł, zbyt suche to wszystko.

e10 spoko, jednak szału nie ma, gra bardzo ładnie z moimi hd25, ale brakuje tego kopa ;)

rio karma, największe rozczarowanie dzisiejszego meetu. spodziewałem sie kokosów, a jest coś pokroju v39/ifp tylko ze sporo większą przestrzenią. może zwolennicy naturalności brzmienia ją docenią, ja niestety nie.

clix2, bardzo podobny do e10

clip, największe zaskoczenie meetu (zaraz po ksc35). jak to może tak fajnie grać ? mistrzostwa oczywiście nie ma, ale jest bardzo fajnie ;)

aurvana live, strasznie miękki dół ale ogólnie słuchawki strasznie miłe jak na swoją cenę.

crossroad xbi i jbl 220, wg mnie kompletne nieporozumienie, słychać tylko bas, średnica strasznie wycofana

ksc35, mmm jak na swoją cenę rewelacja, gdyby tylko miały izolację ;)

 

ot takie moje skrótowe opinie, wiadomo, że powyższe komponenty różnie ze sobą współgrały, ale po różnych sprzętowych rotacjach takie oto wnioski mi się nasunęły ;)

 

co do spotkania to było bardzo fajnie ;) pogoda dopisała, niewiasty również (:P), miła atmosfera no i doborowe

towarzystwo ;)

wójtowi chyba się e10 i v39 wkręciło, bo z 20 min nad nimi siedział. ale trzeba przyznać, że z jego AL! grają bardzo ładnie :)

oczywiście mus powtórzyć, dlatego wymieniać sprzęt chłopy !

 

chcecie zdjęcia ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono meet jak najbardziej udany!!

Dowiedzialem sie ze jestem bassheadem:P

UM1 - kompletny brak basu - nawet z Meizu troszke braklo jak dla mnie (choc zestawik sie uzupelnial i gral calkiem niezle).

Meizu - mega basowy player - dla mnie masakra, basu duzo ale dal mnie slabej jakosci (taki mega wykop).

Najwieksze zaskoczenie - Sansa Clip - jak takie male cudenko potrafi tak ladnie grac (momentami podobalo mi sie bardziej niz moj OGROMNY Clix).

Bardzo fajnie jak na swoja cene zagraly wspomniane kossy ksc35.

Do AL! - Clip moim zdaniem nie jest w stanei uciagnac tych sluchawek, z Rio Karma gra troche dziwnie.

Moje JBLe faktycznie sie niepopisaly - ktos narzekal na izolacje, komus innemu nie trzymaly sie ucha = mysle ze wiele zalezy od tipsow.

W kazdym razie moge sie zgodzic ze swiszczaca gora (UM1 graly duzo lepiej pod tym wzgledem) ale basik JBLi na stockowych tipsach maizdzy (mowie to jako "basshead").

JBLe na tipsach typu Marshell (czy jakos tak:P) - gorsza izolacja, zanik basow (moze byly za duze dla mego ucha) i niewygodne jak Kossy The Plug.

Ach wiele mi ten meet dal do myslenia - przynajmniej wiem ze UM1 sie nienadaja dla mnie (choc wszystko poza basem jest wporzadku).

Moze czas pomyslec nad UM2....kto wie

Szkoda tylko ze zawalilem z lapsem bo pasowaloby zeby kazdy se wgral wlasnma muze na kazdy player i wtedy go odsluchiwal (kazdy ma wlasne gusta muzyczne:P).

Ach moglbym pisac i pisac - bardzo spodobal mi sie V39 dzwiekowo ale obsluga = masakra.

Osobiscie zawiodl mnie e10 moze nie dzwiekowo bo wydawalo sie podobnie jak w Clix2 (chociaz niewiele go sluchalem) ale jesli chodzi o wyswietlacz i sterowanie to Clix wygrywa.

Moim zdaniem jednak po tak krotkim odsluchu nie jestem w stanie odpowiednio ocenic playerow/suchawek bo jestem przyzwyczajony do gry JBli z Clixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja cos nabazgram naprędce. Bez jakichś szczegółów.

 

JBL na ktore czekalem bardzo mnie zawiodly. Mam wrazenie ze opinia na ktorej jada powstala przez to ze z pozoru brzmia niesamowicie przestrzennie, dzwiek jest oddalony. Przez to wlasnie ze maja przejaskrawiona, sztuczna jak dla mnie góre i brakuje mi w nich fajnego basu do ktorego przyzwyczaily mnie ksc. Z meizu tego basu jest troche, ale nie taki jaki powinien byc.

 

Crossy to wogole nie wiem co napisac, w zasadzie nic specjalnego.

 

Sennki eRazel'a zrobily na mnie swietne wrazenie, tak jak z reszta AL ktore swietnie graja z e10, v39 i ifp. Nawet moj t10 wydawal sie brzmiec nieco lepiej na nich. W kazdym razie nie ta cena jak dla mnie, za to takie Al na chate to jak najbardziej.

 

Karma tez specjalnie mnie nie rozwalila dźwiękowo. Pewnie w chacie gdybym go posluchal dluzej na roznych albumikach..kto wie? Jeśli chodzi o gabaryty i ergonomie to player chyba tylko jako ciekawostka, albo jesli ktos jest konkretnym maniakiem. Na fotkach wydawal mi sie zawsze mniejszy. Moim zdaniem szkoda zachodu.

 

Czarny koń to moim zdaniem Sansa. Kurde to małe dziurawe ustrojstwo daje calkiem ciekawy dzwiek i do tego niezle wyglada-to jest prawdziwy portable:)...chyba musze go zapozyczyc od kogos na jakis odsluch.

 

Clix2 w sumie podobnie brzmi do e10 jesli o mnie chodizi, tylko ta rozklekotana obudowa, nie?.

 

Druga rzecz to westony um1, widać różnice, da się już tego słuchać, troche malawo dołu imo. Trzeba bedzie chyba kupic um2, bo wygoda rewelacyjna no i dzwiek powinien mi sie spodobac. Moze na nastepnym meet'cie ktos bedzie mial. No i w duecie z meizu calkiem fajnie sie uzupelniaja, dobry tandem.

 

Ogolnie meet b.udany, pogoda ******sta. Brakowalo rzeczywiscie jakichs "hostess". Po malych problemach technicznych z zakladaniem sluchafonow udalo sie odsluchac sprzet i to sie liczy.

Pozostaje mi zrobic porzadny wtyk do ksc. A moje poszukiwania jakichs dokow dalej trwaja. No i czekam na jakis opis dzwieku tych ksc75. Oby do nastepnego meet'u, tym razem z wieksza iloscia sprzetu i ludzi. No i kobiałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCF7634__Large_.JPG

osprzęt ;)

 

DSCF7639__Large_.JPG

subWOOFer delektujący się ksc35 i clipem :P

 

DSCF7646__Large_.JPG

żwirek i muchomorek ;p

 

DSCF7647__Large_.JPG

wójt_bb z AL!, Blue z ifp, specialdefect z um1 i głowa subWOOFer'a ;)

 

DSCF7649__Large_.JPG

podejrzani we własnej osobie

 

DSCF7652__Large_.JPG

żwirek i muchomorek part 2

 

DSCF7658__Large_.JPG

testów ciąg dalaszy . .

 

DSCF7651__Large_.JPG

AL! i hd25 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale paskudnie wyszedlem:P

Taki piekny Clip i moja facjata bleee:P

 

Pimnik niezly tylko bylo troche sucho:P Mimo ostrego upalu bylo bezalkoholowo chociaz dzieki temu opinie sa bardziej obiektywne:D

Nastepnym razem trza skolowac faktycznie jakies hostessy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szybko nam to idzie, mi za to wczoraj udało się sprzedać jbl'e i karme ^_^ czekam teraz na koss'y i szukam dalej okazji na ebay'u, może coś ciekawego trafię ;)

 

specialdefect, dalej prowadzę swoją konspiracyjną działalność, więc jak coś to wal na pm ;)

 

aha i skończcie z tym wójtem, bo jeszcze się ludziom wkręci :lol: wojt - od wojtek - i nic więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specialdefect - super.fi 5 pro nie polecam, mimo ich fajnego dźwięku, -cholernie niewygodne, jak już mówiłem Ci na meecie . .

sam zastanawiam sie nad um2 vs se 420 . . i wybrać nie mogę :P

wójt, co poradzisz, tak się przyjęło i tak zostanie :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.. to moze zrobimy tak ze ja zamowie um2 a ty shurki i porownamy. Ja sie powaznie zastanawiam nad um2. Nie wiem tylko jaki kolor czy te przezroczyste jak aparat sluchowy czy czarne.

Jak teraz popatrzylem na te super fi to faktycznie one chyba nie sa za wygodne.

 

__

wójt :rolleyes::lol: nie męczmy chlopaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przezroczyste um2 wyglądają identycznie jak um1 :P

więc jakiś punkt odniesienia już masz :)

a ja mam rzeczywiście dylemat . . jeśli zamawiałbym um2 to musiałbym zmienic plajera,

a jeśli se420 to na samych słuchawkach powinno się skończyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO tylko ktore wybrac. Na przezroczystych chyba nie bedzie widac tak rys. Chyba wezme czarne. :blink: W każdym razie, jeśli Ci się nie pali to możesz poczekać z zakupem um2 i np. posłuchać moich, ale faktycznie duet meizu+um2 może za bardzo dawać po pizdzie basem. Ja tam chyba wezme te westony i moze wreszcie spasuje na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

razem ze specialdefect'em ustawilismy się na mały meet porównawczy w okolicach 30/31 maja

tj. przyszły łikend. miejsce nieznane, do uzgodnienia, zależne najpewniej od pogody.

jeśli są chętni to śmiało zgłaszać się, możemy zrobić większe spotkanie, porównania itp ;)

zapraszam do udziału ;]

 

kłaniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem ze specialdefect'em ustawilismy się na mały meet porównawczy w okolicach 30/31 maja

tj. przyszły łikend. miejsce nieznane, do uzgodnienia, zależne najpewniej od pogody.

jeśli są chętni to śmiało zgłaszać się, możemy zrobić większe spotkanie, porównania itp ;)

zapraszam do udziału ;]

 

kłaniam

Chcecie D2 posłuchać? :P

Jeśli tak to w sobotę po południu raczej będę wolny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności