Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie pasuja Blonia. Faktycznie pogoda chyba bedzie ok. Warunki akustyczne tez. subWOOFer wez te jbl'e jesli mozesz bo bede sie na cos takiego szykowal, umyje uszka coby ci ich nie zbrudzic:) Lapem niestety nie dysponuje ale zgram troche roznej muzy jakby co.

 

Cos mi sie wali z edycja postow chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam w takim razie na propozycje o ktorej i gdzie.

Dobrze aby jedna z osob podala wszystkim chetnym swoj numer koma (zeby sie znalezc jakby ktos niedotarl/spoznil sie/zgubil sie).

Moje ukochane JBLe oczywiscie wezme:)

Lapsa byc moze uda mi sie rowniez wziasc (ale nic nie obiecuje) - tylko nie zdaze przygotowac na nim jakiejs muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chcecie wpaść do mnie? zapraszam ^_^ błonia daleko trochę, poza tym moja alergia da się we znaki pewnie :/ no chyba, że jesteście już poustawiani to luz, damy radę :)

 

ps. eRazel sorry, że nie odpisałem, ale wczoraj mi konto zablokowali i muszę do poniedziałku na kartę poczekać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, możemy się wstęptnie na błoniach spotkać, a później jeśli będą złe warunki czy coś to możemy wpaść do wojta lub do mnie na mieszkanie ;)

no i teraz jeszcze kwestia co z soobwoferem. pracę kończy o 14/15 ? będzie wiedział gdzie jesteśmy ustawieni ?

ok, to powołuje się na specialdefecta i wysiadam z 15 na oleandry ;]

kto bierze kocyk ? :P

ja mogę zabrać aparat jak mi miejsca w plecaku zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chcecie wpaść do mnie? zapraszam ^_^ błonia daleko trochę, poza tym moja alergia da się we znaki pewnie :/ no chyba, że jesteście już poustawiani to luz, damy radę :)

 

ps. eRazel sorry, że nie odpisałem, ale wczoraj mi konto zablokowali i muszę do poniedziałku na kartę poczekać :/

ejjj ppl to dajcie cynk ...bo ja zaraz spadam z chaty... i nie wiem gdzie sie kierowac

 

 

_______

 

dobra ja wezme jakis kocyk, i kieruje sie na miasto. Na oleandry jest przystanek i w parku jordana na zadanie chyba. Jakos trafimy.

To na bloniach a potem sie zobaczy. Najwyzej sobwoofer niech zadzwoni do ktoregos z nas zeby sie upewnic. Ja spadam jak cos to esesmana mi wyslijcie jesli jakas zmiana planow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie byc na 14.30. Jak cos to bede dzwonil do ktoregos z was:-)

Kocyk moge wziasc tylko jeden nie starczy i niewiem jak ja sie z tym wszystkim zabiore. Moze brata wezme jako tragaza:-P

Mysle ze na bloniach sie ustawmy a pozniej bedziemy myslec co dalej.

Ech z telefna pisze wiec sry za skladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysiadasz przy błoniach gdziekolwiek i pytasz gdzie kamien papieski :P nawet jakbys wysiadl nie wiadomo gdzie to tam latwo i szybko sie trafia ;D. Taki wielki kamien poprostu , podsypany malymi :). Pod błonia chociazby podjezdza 15-stka tramwaj. A inne sobie sprawdzcie na mpk.krakow.pl... obok błoń są stadiony Wisły i Cracovii(po przeciwnych stronach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki chłopaki :). Naprawde owocne spotkanie jak dla mnie :). Wiem tyle, ze do HD 25-1 II dokladac się raczej nie opłaca(mimo, że rzeczywiscie grają lepiej od AL z E10, ale nie na tyle zeby tą forse na nie wyrzucać). Wiemy(Bo to raczej jednakowa u wszystkich opinia opinia) że Meizu M6+UM1 grają świetnie, ale sam mezu jest ostro przebasowiony, a UM1 basu mają baaardzo mało i troche ostre przeciągnięte wysokie... ale razem tworzą świetny duet :). No i te wymiatające Kossy KSC-35... taki dźwięk za taką kase? Jak KSC-75 grają jeszcze lepiej to tylko brać :D. Za to jbl reference 220 ... skąd w tej nazwie reference? One grają strasznie- a zależy to od końcówek na gumowych mają samą gorę i środek i wszystko świszczy, na piankach znowu są przebasowione i czujemy się jak w pudełku po butach... no naprawde owocne spotkanko :D. Dzięki all :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także thx wszystkim za miłe spotkanko na błoniach :) ja za to powiem, że z pojedynku e10 vs. v39 na aurvanach osobiście wolę v39 - przede wszystkim świetna dynamika! tak to jeszcze bardzo dobrze grają wspomniane ksc35, teraz czekam na swoje ksc75 z jeszcze większą niecierpliwością ^_^ hd'ki jakoś specjalnie mnie nie zmiażdżyły, grają fajnie, ale to i tak nie moja półka cenowa (jak każda powyżej 250zł ;)). ogólne mogę powiedzieć (jak na pierwsze takie moje doświadczenie), że meet się udał, pogoda super i jak na 5 osób sporo dobrego sprzętu :) trzeba to wkrótce powtórzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności