Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

No dobra pany, podejmuję kolejną próbę, oby wypaliła.

 

Kraków, 15.05.2010 godzina 14.00

ul. Kazimierza Wielkiego

Dokładny adres na PM, ponieważ niektórych to bardzo boli, że się nr mieszkania podaje na forum.

Jest to mieszkanie forumowicza, Jordana. Gospodarz ostrzega, że droga powrotna może nam się poszerzyć o dodatkowe pasy i będziemy wracać autostradą.

Każdy mile widziany!

Będę rozsyłał PMki, za co z góry przepraszam :)

 

Chętni:

1. Jordan.boss

2. Siekiera

3. fakcior

4. fanboi

5. Ceylon

6. reGGarf

7. ant55

8. Brestinder

9. subWOOFer

10. eRazel

11. WojtekM

12. marmur

13. Pawel_P

14. Dawindyk

15. fallow

16. wojt_bb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy wpuścicie mnie z pustymi rękami? ;) Jestem na etapie sprzedawania sprzętu, bo jestem w dołku finansowym i raczej nie będę się miał czym pochwalić, co najwyżej moge UE SF5 Pro, RE2 i Samsunga P2 przytargać jeśli nie sprzedadzą się do tego czasu :> Miejmy nadzieję, że przy jakimś następnym meecie przybędę lepiej wyposażony :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nuż upatrzysz coś na meetcie :) podobno miejsca nie braknie.

Ja nawet na chleb nie mam, a co dopiero na audio :P I jeszcze mnie gość owalił na allegro na 150 zl i bez grosza zostałem. W tym tygodniu wreszcie na policje ide, żeby na Allegro  z Programu Ochrony Kupujących oddali mi tą kasę.

Albo w drugą stronę - może sprzedam coś na meecie ! Chłopaki weźcie ze sobą pieniądze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja też wezmę. Przydałoby mi się skołować przejściówkę z toslinka na minijacka, żeby w końcu podpiąć d10 do irivera. Może by mi ktoś zakupił w Kraku? Postawię piwko za fatygę.

A gdzie to można kupić i ile to kosztuje? W sumie czasu jest pod dostatkiem, więc mógłbym pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to h120 musze wam powiedziec bedzie cala kupa ;)

 

swoje tez biore bo musze miec audio do auta , pozatym to z playerow, lg fm37, mpio fg100, fy 500 orchestra i ali, vidły, cowon q5w, mplayer, n10!! , sony s705f no i riovolta jeszcze moge wziasc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności