Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niebawem podam listę tego, co się uda sprzętowo zorganizować...

Dopisuję się wstępnie jeśli można.

Zakupiłem ostatnio iBasso DX100 i 1964 Ears Adel A12 więc jak dotrę to przyniosę.

1. Swordfish

2. audionanik

3. JuRik99

4. Samuel_ (?)

5. SławekR (?)

6. konrad_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho, Mytek Manhattan DAC? Masz panocku?

 

dCS, Panocku masz?

 

Chord? Lampizator? Panocku, da się?

 

:P

 

Ponawiam pytanie powyższe - i już beż żartów ;)

 

 

Chorda Hugo chcę, jak już tak intensywnie się dopytujesz :)

 

I Shure SE846 bym posłuchał.

 

Sam mogę przytargać Westone 4R i takie wynalazki jak Shiit Vali i GeekOut 450

 

 

EDIT

 

 

Okay, to jak rozumiem:

1. Swordfish

2. audionanik

3. JuRik99

4. Samuel_ (?)

5. SławekR

 

Niebawem podam listę tego, co się uda sprzętowo zorganizować...

 

Wypraszam sobie pytajniki przy moim nicku :P. Żartuję, oczywiście będę.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

 

Hoho, Mytek Manhattan DAC? Masz panocku?

 

dCS, Panocku masz?

 

Chord? Lampizator? Panocku, da się?

 

:P

 

Ponawiam pytanie powyższe - i już beż żartów ;)

 

 

Chorda Hugo chcę, jak już tak intensywnie się dopytujesz :)

 

I Shure SE846 bym posłuchał.

 

Sam mogę przytargać Westone 4R i takie wynalazki jak Shiit Vali i GeekOut 450

 

 

EDIT

 

 

Okay, to jak rozumiem:

1. Swordfish

2. audionanik

3. JuRik99

4. Samuel_ (?)

5. SławekR

 

Niebawem podam listę tego, co się uda sprzętowo zorganizować...

 

Wypraszam sobie pytajniki przy moim nicku :P. Żartuję, oczywiście będę.

 

 

Hehe, coś Ty się taki dowcipny ostatnio zrobił?

 

A na serio - Chorda też bym posłuchał, to jedno z urządzeń, jakie chodzi mi po głowie po Myteku (ale wersja TT), zobaczymy - mało czasu jest, tak czy inaczej, będę chciał ten klocek na testy dopaść.

 

@saudio - no niestety, nie przeskoczę wyjazdu, życie... nie ukrywam, że chętnie bym posłuchał Vegi, jakbyś kiedyś był - to zapraszam, może się uda tak, żeby nam obu pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Swordfish

2. audionanik

3. JuRik99

4. Samuel_ (?)

5. SławekR (?)

6. konrad_a
7. minczin

 

 

 

No i znowu z pytajnikiem, ech...

 

1. Swordfish

2. audionanik

3. JuRik99

4. Samuel_ (?)

5. SławekR

6. konrad_a
7. minczin

Hehe, coś Ty się taki dowcipny ostatnio zrobił?

 

A na serio - Chorda też bym posłuchał, to jedno z urządzeń, jakie chodzi mi po głowie po Myteku (ale wersja TT), zobaczymy - mało czasu jest, tak czy inaczej, będę chciał ten klocek na testy dopaść.

 

 

 

Żadnego dowcipu w tym nie było, jeśli piszesz o Chordzie. Akurat gdzieś krąży po Krakowie, kolega się chwalił że słuchał ostatnio. Muszę obadać temat, kto, gdzie i jak... Może uda się coś zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

 

 

1. Swordfish

2. audionanik

3. JuRik99

4. Samuel_ (?)

5. SławekR (?)

6. konrad_a
7. minczin

 

 

 

No i znowu z pytajnikiem, ech...

 

1. Swordfish

2. audionanik

3. JuRik99

4. Samuel_ (?)

5. SławekR

6. konrad_a
7. minczin

Hehe, coś Ty się taki dowcipny ostatnio zrobił?

 

A na serio - Chorda też bym posłuchał, to jedno z urządzeń, jakie chodzi mi po głowie po Myteku (ale wersja TT), zobaczymy - mało czasu jest, tak czy inaczej, będę chciał ten klocek na testy dopaść.

 

 

 

Żadnego dowcipu w tym nie było, jeśli piszesz o Chordzie. Akurat gdzieś krąży po Krakowie, kolega się chwalił że słuchał ostatnio. Muszę obadać temat, kto, gdzie i jak... Może uda się coś zorganizować.

 

 

Spoko :) Własnie ja słyszałem same dobre opinie o Hugo i ogólnie o DACach Chorda, co mnie zresztą wcale nie dziwi, w końcu do rozwinięcie tego, co swego czasu robiła legendarna niemalże dPA.

Natomiast wiesz, jak to jest z tym, "co ludzie mówią", bo np. obiegowa opinia jest taka, że Staxy mają mało basu. Śmiem twierdzić, że jakoś nie pokrywa się to z naszymi obserwacjami ;) Cheers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Dzieki za linka Piotrek, jak wspomnialem w tamtym temacie, tym razem niestety mi cos wypadlo i po rozmowie z Adamem termin meeta ulegnie zmianie, pomozcie prosze wybrac nowa date:

 

1. Niedziela 21 czerwca

2. Sobota 27 czerwca

 

Wierze w to ze nowy termin juz sie utrzyma.

 

Sry za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Czołem!

Ja dodam od siebie jeszcze kilka kwestii organizacyjnych, otóż dobrze by było, gdyby każdy, kto się wybiera, napisał tutaj:

 

1. Co może ze sobą przynieść.

2. Czego by chciał posłuchać - może uda się to zorganizować.

 

Piszę to dlatego, że - z doświadczenia po ostatnich dwóch meetach u mnie - wiem, że czasami jest tak, że ktoś na początku chce czegoś posłuchać ale ogólnie wkrada się chaos i kończy się na słuchaniu czegoś innego a chyba nie o to chodzi.

 

Więc zacznę od siebie:

1. Sprzęt, jak w sygnaturze.

2. Posłuchałbym: Westone 4, Stax SRM-717 :P, Etymotic ER4, któregokolwiek z tych urządzeń: http://www.mp3store.pl/products/wzmacniacze-glosnikowe,0,202606,0.html (z naciskiem na HiFiMana i NuForce STA-100), to tak na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. SR-Lambda + modowany SRM-1, ewentualnie jak się nie zdąrzą sprzedać, to Citrone Tube DAC i NuForce DAC-100.

2. Chciałbym posłuchać jakiegoś interkonektu RCA highendowego na wypasie i Staxów 507. Mogą być też wyższe modele, nie bedę wybrzydzał. Wzmacniacze też chętnie posłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

1. SR-Lambda + modowany SRM-1, ewentualnie jak się nie zdąrzą sprzedać, to Citrone Tube DAC i NuForce DAC-100.

2. Chciałbym posłuchać jakiegoś interkonektu RCA highendowego na wypasie i Staxów 507. Mogą być też wyższe modele, nie bedę wybrzydzał. Wzmacniacze też chętnie posłucham.

 

Ja mam Albedo Blue RCA, w cenie do 1000 zł to dość ciekawy IC. Może coś uda się jeszcze lepszego załatwić, myślę nad zakupem wyższego Albedo albo Tara Labs, okaże się.

 

EDIT: Potwierdzę jeszcze wieczorem, czy 21 jest ok dla mnie, bo się okazuje, że dla mnie to może być problem.

Edytowane przez Swordfish_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Westone 4R, jeśli się uchowają do tego czas, bo po zakupie Shurów mam trochę za dużo doków i trzeba coś odwirować.

2. Shure SE846, te raczej na pewno się uchowają :)

3. Miniaturowy przetwornik ze wzmacniaczem na ES9018K2M GeekOut 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przytargam sprzęt z sygnaturki, z tym że headonic, którego obecnie posiadam został zredukowany do w wersji dla ascetów - gain 0db, pominięty potek, zmienione okablowanie wewnętrzne, regulacja głośności w torze realizowana jest cyfrowo w daczku - efekt prima sort.

 

Posłuchałbym : Oppo 1,2,3.

lcd 3 dla odświeżenia

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. SR-Lambda + modowany SRM-1, ewentualnie jak się nie zdąrzą sprzedać, to Citrone Tube DAC i NuForce DAC-100.

2. Chciałbym posłuchać jakiegoś interkonektu RCA highendowego na wypasie i Staxów 507. Mogą być też wyższe modele, nie bedę wybrzydzał. Wzmacniacze też chętnie posłucham.

 

Ja mam Albedo Blue RCA, w cenie do 1000 zł to dość ciekawy IC. Może coś uda się jeszcze lepszego załatwić, myślę nad zakupem wyższego Albedo albo Tara Labs, okaże się.

 

EDIT: Potwierdzę jeszcze wieczorem, czy 21 jest ok dla mnie, bo się okazuje, że dla mnie to może być problem.

 

 

Zobaczymy jak to się ma do ES SunRise. :)

Pamiętam jak przepinałem u Ciebie Blue z moim DIY z allegro. Wtedy jakoś mnie nie powalił, ale tak samo miałem z Mytekiem. A teraz to zupełnie inna piłeczka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

 

 

1. SR-Lambda + modowany SRM-1, ewentualnie jak się nie zdąrzą sprzedać, to Citrone Tube DAC i NuForce DAC-100.

2. Chciałbym posłuchać jakiegoś interkonektu RCA highendowego na wypasie i Staxów 507. Mogą być też wyższe modele, nie bedę wybrzydzał. Wzmacniacze też chętnie posłucham.

 

Ja mam Albedo Blue RCA, w cenie do 1000 zł to dość ciekawy IC. Może coś uda się jeszcze lepszego załatwić, myślę nad zakupem wyższego Albedo albo Tara Labs, okaże się.

 

EDIT: Potwierdzę jeszcze wieczorem, czy 21 jest ok dla mnie, bo się okazuje, że dla mnie to może być problem.

 

 

Zobaczymy jak to się ma do ES SunRise. :)

Pamiętam jak przepinałem u Ciebie Blue z moim DIY z allegro. Wtedy jakoś mnie nie powalił, ale tak samo miałem z Mytekiem. A teraz to zupełnie inna piłeczka :P

 

 

No też jestem ciekaw. Ogólnie okablowanie Albedo ma jedną dość specyficzną cechę: pomijając najniższy IC (Beginning), interkonekty Albedo raczej nie grają tak, jak typowe IC ze srebra i w tym przypadku uważam to za zaletę. Ale też nie wiem, czy zestaw Mytek + Stax + Albedo Blue to będzie najszczęśliwsze rozwiązanie, dlatego jako drugi IC chodzi mi po głowie jednak coś z miedzi, albo Tara Labs albo XLO ale dostać je w dobrej cenie u nas graniczy z cudem, poza tym RSC Vector Tary są podrabiane na potegę i na to też trzeba uważać. Aha, poćwicz Myteka z upsamplingiem do DSD w playerze, ciekawe, jakie będą Twoje wnioski, bo na moje ucho to gra lepiej w takim układzie ale oczywiście de gustibus...

 

Co do 21 to jeszcze sam nie wiem, na pewno 27 wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności