Skocz do zawartości

[F.A.Q] Ipod nie działa - Dyskusja


świstak

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam małą uwagę techniczną co do FAQ. otóż jest napisane "za małe natężenie - takie jak w porcie USB komputera - 5V 0.5A" co jest w sumie nieprawdą... standardowo usb2.0 daje 100mA, te 500mA jest wartością maskymalną dla tej specyfikacji (niektore plyty glowne potrafią zdechnąć dając takie wartości :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chodzi pewnie o to ze sie czepiam :P wydaje mi sie taka inf moze wprowadzać w błąd - obecnie (przynajmniej ja to tak rozumiem) wygląda to tak ze usb podaje te 0,5A i jest to wartosc za mala zeby obudzic iPoda. a fakt jest taki ze USB standardowo daje 100mA i to jest tą wartoscią za małą. w uproszczeniu uzyskanie wiekszych natezen na wyjsciu wymaga negocjacji ze sprzetem, czego standardowe kable raczej nie umozliwiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Komputer przestał wykrywać mojego iPoda Nano 2G. Dzisiaj wgrałem rockboxa, wszystko było w porządku do czasu.

iPod działa, tylko po podłączeniu komputer go nie wykrywa. Na wyświetlaczu pojawia się komunikat "Multimedia Mode". W moim komputerze pojawia się jakaś pusty folder: "Dysk Wymienny".

Nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Mam problem z moją Szufladą 1G. Długo jej nie używałem (bateria naładowana, zielona dioda z tyłu) i kiedy dzisiaj straciłem Sonego przypomniałem sobie o rezerwie. Kiedy naciskam PLAY migają chwilę naprzemiennie zielona i żółta dioda i dziad nie chce ze mną rozmawiać.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba odszedł od pierwotnego założenia. Przypominam że do rozwiązywania Problemów służy forum natomiast konkretne tematyczne tematy służą do tego o czym traktuje temat.

W tym przypadku są to uwagi odnośnie [F.A.Q], zarówno propozycje jak i uwagi techniczne.

 

Nie służy ono jednak to rozwiązywania problemów jak w poście powyżej. Do tego jest opcja >Nowy Temat< na stronie głównej jednego z trzech podfor apple, który śmiało możemy założyć jeśli odpowiedź na nasz problem nie znajduje się w Przyklejonym [F.A.Q]

 

Posty osób dalej piszących nie na temat będą usuwane. Grozi to także warnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

no dobra do rzeczy.obudzilem sie rano, moj piekny iTouch leży sobie pod lozkiem jak kazdego ranka w oczekiwaniu na moje przebudzenie oraz sluchanie z niego muzyki. wzialem ipoda do reki, wlaczam go i wyswietla mi sie logo Apple tak jak przy właczaniu. Jednak ekran sie na tym zawiesza i nic innego nie dziala. Po prostu sie zawiesza, a jak go resetuje i wlaczam ponownie to objaw sie powtarza. Ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam !

Mam takie zapytanie a mianowicie koledze upadł na beton ipod classic włączony z wysokości kieszeni w spodniach. Najpierw niby nic się nie stało, sprzęt grał ale tak jakoś "wolniej" reagował. Znajomy wyłączył go i włączył ponownie i co się okazało, że nie widać wgranej muzyki. Widoczna jest pojemność, która została wolna, a która sugeruje, że muzyka na nim jest. iTunes go nie widzi, jedynie po włączeniu go w tryb programowy widoczny jest jako dysk przenośny. Panowie macie jakieś rady co do tego przypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam takie pytanie. Obiecałem mojej kobiecie, ze coś zrobie z jej nano 3g. Mianowicie wyświetlacz się normalnie świeci tzn tylko podswietla ale nic sie na nim nie wyswietla. ipod reaguje na wszytskie przyciski. Muzyka normalnie gra komp tez wykrywa. Restore nic nie daje. Wyświetlacz padł czy moze jakaś taśma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam,

Mam następujący problem z IPod Classic:

chciałem zrobić sobie kopię zapasową danych z iPoda na moim kompie. Odnalazłem i zainstalowałem program Anapod Manager. Po jego zainstalowaniu i podłączeniu do niego iPoda nie bardzo wiedziałem jak to cholerstwo działa i odłączyłem iPoda. Ku mojemu zdziwieniu iPod przestał "widzieć" muzykę która jest na nim wgrana (ponad 40gb). Na pewno nie została skasowana bo w informacjach na IPodzie wyraźnie widać, że jest 41,9 GB pamięci zajęte i 69,6 GB wolne. Poza tym gdy przy użyciu Anapoda przeglądam zawartość iPoda poprzez przeglądarkę to wyświetlają się bez problemu wszystkie piosenki.

Restart iPoda nie pomógł. Podobnie przywrócenie ustawień fabrycznych.

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności