Skocz do zawartości

[F.A.Q] Ipod nie działa - Dyskusja


świstak

Rekomendowane odpowiedzi

Ile kosztuje oryginalna ładowarka, (ewentualnie dobry zamiennik) i u jakiego sprzedawcy na allegro można taką znaleźć?

Szukałem i znalazłem kilka aukcji z takimi ładowarkami, ale wolałbym nie kupić kota w worku.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam! jestem tu nowa

szukam pomoce, bo mam spore problemy z iPodem

gdy go podłącze do komputera i otworzę iTunes wyświetla się taki komunikat:

iTunes nie mógł połączyć się z iPhone..., ponieważ urządzenie udzieliło nieprawidłowej odpowiedzi

Co mam robić? prosze pomóżcie :(:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z iPodem 4G o pojemności 20 GB. Pokazał mi się niedawno folder z wykrzyknikiem. Postanowiłem zrobić restore żeby pozbyć się problemu.Z pewnymi kłopotami ale się udało bo iTunes pokazał komunikat że przywracanie zakończono, mozna odłączyć itd. Problem w tym że teraz iPod pokazuje to samo, co przed restorem, co z tym zrobić? Czy to jest dalej wina softu czy coś z dyskiem. Posłuchałem i dysk pracuje, nie wiem co mam zrobić więc proszę o radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

problem z nowym ipodem 5.5g 30gb. Nowy - z opakowania zdarłem folie. Naladowalem a po nocy nie wstaje - czarny ekran,zero reakcji. Pokazało się na moment low battery i tyle. Posiadam oryginalną ładowarkę ( pozostałosci z ipoda 2 generacji ) ale siedzi juz 2h i nic. Ile powinno trwać ładowanie - reanimowanie na ładowarce sieciowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam pytanie od kumpeli:

 

chciala wgrac nowy soft do ipod touch 2 generacja i w pewnym momencie byl komunikat, zeby wylaczyc, a potem wlaczyc... no i problem jest taki, ze juz sie nie wlaczyl i komp go nie wykrywa ani nic - teraz pytanie do was, eksperci :) co z tym zrobic? jak wgrac na nowo ten soft albo ogolnie jak zrobic, zeby to cholerstwo zadzialalo? Czy moze sprobowac to wyslac do Apple'a i udawać, ze sie nie wie co sie stalo?

 

z gory dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wojtek, co trudnego jest w naciśnięciu przycisku "edytuj"?

 

A wracając do tematu to:

http://forum.mp3store.pl/index.php?s=&...st&p=200609

 

EDIT:

Jakbyś nadal nie wiedział jak sie edytuje wypowiedzi to tutaj masz odpowiedz:

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=36937

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij program iTunes:

http://www.apple.com/pl/itunes/download/

 

Jak ściągniesz to napisz. ;)

 

EDIT:

Po ściągnięciu i zainstalowaniu iTunesa klikasz na lewej tabeli w Urządzenie i tam wybierasz swojego ipoda.

1.JPG

 

Następnie w przycisk "Odtwórz".

Później będziesz musiał nazwać swojego iPoda itp.

 

Następnie, odznaczasz:

"Otwórz iTunes, gdy iPod jest podłączony."

 

I zaznaczasz (tego akurat nie ma na skrine bo u mnie na Touch'u nie ma tej opcji)

"Ustaw ipoda jako dysk wymienny" czy jakoś tak.

 

Teraz należy postępować wg tych wskazówek:

1. Najpierw nalezy sciagnac programik iPod shuffle Database Builder z tego adresu: http://shuffle-db.sourceforge.net/

 

2. Ze sciagnietego archiwum wypakowac plik rebuild_db.exe i nagrac go na ipoda (do glownego katalogu). Oczywiscie mowimy o nagraniu go na ipoda jako dysk wymienny.

 

3. Teraz juz mozemy wrzucac na ipoda (na dysk wymieny a nie przez iTunes) dowolne pliki muzyczne (oczywiscie w formatach obslugiwanych przez ipoda) dowolnie pogrupowane i poumieszczane w dowolnej strukturze katalogow (w tym podkatalogow).

 

4. Po wgraniu muzyki odpalamy plik rebuild_db.exe (ten znajdujacy sie na ipodzie). Programik w ulamku sekundy przeszukuje zarawrtosc ipoda.

 

5. Odlaczamy ipoda i juz jest gotowy do sluchania muzyki!

 

Podsumowujac: Oczywiscie plik rebuild_db.exe wrzucamy na ipoda tylko raz a potem tylko wgrywamy i kasujemu muzyke (kazda zmiane zawartosci potwierdzajac odpalenniem pliku rebuild_db.exe). Generalnie metoda pozwala na dodawanie muzyki na szufelke bez koniecznosci korzystania z jakiegokolwiek innego oprogramowania :)

 

Za wszelkie zniszczenia itp nie odpowiadam.

iPod to jest za trudna zabawka dla dziecka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Szukałem także i na tym forum, ale nie znalazłem nic podobnego do problemu który mi się przytrafił. Co się dzieje? Otóż mam iPoda Shuffle 1st generation którego komp nie chce wykryć (3 lata działał bez zarzutu). Po podłączeniu do kompa nie ładuje go ani nie wykrywa Windows Xp Pro, tylko miga losową ilośc razy zielona dioda, następnie jest zielony ciągły (jakby przygaszony), znów migą losowo i tak w kółko. Zaden updater nie chce go wykryć, ani narzędzie zerowania, nie pomaga nawet surowy format z Windowsa. Na innych kompach próbowałem update'ować go, naprawiać ale jak go podłączę jest wciąż ten sam problem. Nie pomaga format dysku i reinstalka systemu. Na 100% wiem że jest sprawny bo o dziwo działa na innych kompach tylko nie na moim. Czy to możliwe by był zablokowany przez Apple? Bo z tego co pamiętam stało się to niedługo po zarejestrowaniu go na ich stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło tam jednego słowa:

Na innych kompach próbowałem update'ować go, naprawiać ale jak go podłączę <<u siebie>> jest wciąż ten sam problem.

 

On działa normalnie tylko na moim kompie go nie widzi (i nie będę za każdym razem leciał do kogoś zmienić muzę).. a żadnego sprzętu nie dokładałem, wcześniej działał bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności