Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zakup iPod'a Touch'a 16GB


werisal

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężki przypadek. :rolleyes: Zacytuj moją wypowiedź, w której zawierają się te "30-40%".

 

Tylko taki argument został Ci do dalszej dyskusji ? Znaczy, w sprawie płatnego firmware'u 2.1 (oficjalnie wypuszczonego we wrześniu), który wg Ciebie już na wakacjach był fabrycznie wgrywany do Touch 1g, nie masz już nic do powiedzenia?

 

O 30-40% większej żywotności na baterii, to ja pisałem w odniesieniu do zalet 2g, a Ty zacząłeś to podciągać pod "ulepszenia", które oferuje firmware 2.1 na 1g. Znów zapomniałeś lub nie zrozumiałeś, co czytałeś.

 

W związku z powyższym, dalsza dyskusja jest pozbawiona sensu. Bo przecież nie jesteś w stanie podać oficjalnej informacji lub rzetelnych testów, jakoby czas pracy na baterii 1g + 2.1 = 2g (lub byłby choć zbliżony) ...A właśnie tą zaletę 2g na samym początku zakwestionowałeś. Z mojej strony eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

yyyy no dobra, pomylilem chyba oficjalny soft, z tym jilbrakiem, czy cos takiego :)

sluchajcie, bylem dzisiaj w saturnie i koles mi mowil o touch'u 3 gen. ??? z tego co czytam na tym forum to sa chyba tylko 1 i 2 tak ?? ipod zapakowany w male przezroczyste pudelko, bez zadnych lennonow, czy tej drugiej laski... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mowil o touch'u 3 gen

 

albo musiało im się coś pokiełbasić, albo mówili o odległej przyszłości (bo że kiedyś wyjdzie Touch 3G jest tak oczywiste jak iPod 10G ;) )

 

na razie dopiero co wyszedł Touch 2G (ten z przyciskami głośności)

 

... a co mogło być w jakimś pudełku? nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze te z lenonem sa pewniaki na 100% , ( bez wad ) a nie wiem, co z tymi w przezroczystych

To było tak, że wersja z Macy Gray swojego czasu miała problem z wyświetlaniem czerni pod pewnym kątem. Tzw. "czerń w negatywie".

 

Touch nie jest rozprowadzany w plastikowych pudełkach.

Bardziej kojarzy mi się to z Nano, którze rzeczywiście jest sprzedawane w plastikach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności