Jump to content

Pokaż swoje biurko

douglaz

Recommended Posts

7 godzin temu, rev napisał:

2 alexy z Ikei i blat kuchenny, ot taki twór 😂

@jacmiszcz92 pół planety ma tak zrobione biurko. Sobie na YT wpisz.

Ja bym zamówił podobną do alex szafke ale przeszkloną i postawił na blacie jako przedłużenie alexy. Dzięki temu słuchawki nie będą się kurzyć. Można by od razu w szafce wieszaki podrobić i stojaków się pozbyć

18 godzin temu, rev napisał:

Znacie jakieś gotowe sposoby? Jakieś racki 2-3 poziomowe na biurko, coś w stylu tego białego co mam, tylko ładniejszy, stabilniejszy, może wiecie skąd takie cudo zamówić?

w każdym sklepie z meblami na wymiar? 😤  I ładuj to pod monitor a monitor do ściany. 

• Thanks 1

Teraz, Birken napisał:

@jacmiszcz92 pół planety ma tak zrobione biurko. Sobie na YT wpisz.

Ja bym zamówił podobną do alex szafke ale przeszkloną i postawił na blacie jako przedłużenie alexy. Dzięki temu słuchawki nie będą się kurzyć. Można by od razu w szafce wieszaki podrobić i stojaków się pozbyć

w każdym sklepie z meblami na wymiar? 😤  I ładuj to pod monitor a monitor do ściany. 

Nie mogę pod monitor. Operuje z rękoma na blacie (całe przedramiona leżą na blacie), więc klawiatura i myszka jest dosunięta głęboko i by wadziło :c

2 minuty temu, rev napisał:

Nie mogę pod monitor. Operuje z rękoma na blacie (całe przedramiona leżą na blacie), więc klawiatura i myszka jest dosunięta głęboko i by wadziło :c

dorobić wysuwana półkę na klawiaturę i mysz. Jak wyjdzie za nisko to najmniejszy problem podkładki podłożyć. Ja tak zrobiłem i jest mega wygodnie. I znów po wsunięciu nie kurzy się klawiatura. Kto lubi to czyścić?

Zresztą,  jakbyś dorobił szafkę na blat i słuchawek trochę zgromadziło się w pionie to już będzie masa miejsca.

Zawsze można szmatką przykryć. Ja tak robię z hekami.

10 minut temu, Birken napisał:

pół planety ma tak zrobione biurko. Sobie na YT wpisz.

No muszę pomierzyć i obczaić. Wcześniej korzystałem z gotowych rozwiązań, ale były wiecznie za małe :D Ewentualnie 9 nóg zamiast mebli pod blat. Wtedy można by się bez obaw przytulać na takim blacie

Edited by jacmiszcz92

• 3 months later...
7 godzin temu, Shakhal napisał:

Tu spędzam dużo czasu, bo tylko tu słucham muzyki.

3.jpg

Klimatyczny kącik. Które to Dali na podstawkach?

• Like 1

1 hour ago, lsd said:

Klimatyczny kącik. Które to Dali na podstawkach?

Dziękuję, najmniejsze Spektor 1, wybrałem je ze względu na ich wielkość, lepsze modele są większe a ja zbytnio tu miejsca nie mam i generalnie sluchawki u mnie dominują.

Jak rozpoznałeś, ze to Dali, słabo widać na zblizeniu ? ;)

Edited by Shakhal

3 hours ago, The Grand Wazoo said:

No właśnie, te membrany są tak charakterystyczne, że od razu widać co to za firma. @Shakhal a co to za Schiit? Gungnir? 

Tak Gungnir MultiBit, Multi daje przewagę nad standardowa wersja, duże skupienie na szczegółach w muzyce. Dobra synergia z BHA-1 i możliwość użycia XLR.

• Thanks 1

• 1 month later...
23 minuty temu, bakus1233 napisał:

Czyli jednak nie tylko na altusach ludzie stawiają kwiatki :D

Dokładnie. U mnie w domu za dzieciaka na Altonach stały. Tata na altusach nie pozwalał. I rację miał, bo dramat był, jak mama przelała...

• Haha 1

11 godzin temu, pankracy_waw napisał:

To i ja od siebie dorzuce zestaw biurkowo/zdalnie biurowy :)

Kiedys musze ogarnac kable pod .... ale to juz jak docelowo bedzie rozwiazany temat kamera swiatlo.

IMG_1112.jpg

IMG_1113.jpg

Tak po za tym to co to jest?

11 godzin temu, bakus1233 napisał:

Ta osłona na monitor pełni jakąś funkcję czy po prostu taka ozdoba? ;) fajnie to wygląda

Zakładam, żeby nie było odbić światła na monitorze.