Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od dziś 4 pary słuchafonów to minimum Panowie, świeć nam przykładem Aallen :D

 

Uff dobrze że dzisiaj kupiłem czwarte bo bym się nie załapał do tego elitarnego klubu :P

 

No ja też się łapie 4 choć planuje zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a tu widzę tylko jeden problem - tyle fajnych słuchawek, a tylko jedna para uszów :P A wy się czepiacie wieszaków i kurzu :P

 

i to jest słuszna uwaga. Polać panu

 

 

A to jak przykręcane to spoko choć przy takiej ilości mogłeś kupić 4 podpórki pod półkę + 20cm rury 160mm wyciąć półkola i masz fajne przykręcane wieszaki.

Nie szkoda ci uszkodzić headbandy ?

Od dziś 4 pary słuchafonów to minimum Panowie, świeć nam przykładem Aallen :D

 

możliwe że tak zrobie w miejscu tego co jest :)

Nie uszkadzaja sie bo zarowno Stax jak i k1000 maja charakterystyczny headband a do reszty mam podkładki jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ;p

widzisz rev musze sie zgłosić do Ciebie po stojaki bo kuchenne haczyki audiofilskie haczyki jak widać nie przypadły do gustu :P

 

Ja się haczyków nie czepiałem :P

(o, homonim wyszedł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Paski pentaxa ze niby lepsze ? Szkło ulubione?

Pamiętam jedną z pierwszych fot z tego szkła ta plastyka :wub::wub::wub: GO :wub: , to uczcie kiedy wdepnełem w stalki na stałe pierwszego dnia po zakupie pierwszej stalki :D ... do dziś ze mną jest ;)

 

Lapek szto to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje tymczasowe biurko bez biurka.

 

A żeś się musiał pochwalić pentakiem i fujfilmem ;D To jest temat "pokaż swoje biurko", a nie "ile mam aparatów/telefonów/słuchawek/itp" :P Ale ten x30 coś Ci jakiś czerwony zafarb puścił na prawej krawędzi...

 

@crysis94 masz czerwone biurko? Też takie chcę :D

Edytowane przez Jimmi Dragon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moje tymczasowe biurko bez biurka.

 

A żeś się musiał pochwalić pentakiem i fujfilmem ;D To jest temat "pokaż swoje biurko", a nie "ile mam aparatów/telefonów/słuchawek/itp" :P Ale ten x30 coś Ci jakiś czerwony zafarb puścił na prawej krawędzi...

 

Tak jakoś prawie wszystkie moje gadżety znalazły się w jednym miejscu i czasie tworząc taką oto kompozycje :D a tymczasowo na sofie u kumpla bo jestem poza domem. A zafarb to światło odbite od czerwonego kartonu leżącego tuż poza kadrem.

 

@retter: Też na dobre wdepnąłem w stałki, poza jednym wyjątkiem - 10-18mm stm (w swojej cenie szkło nie mające konkurencji). Pasek jest od pentaxa bo canonowski gdzieś mi się zapodział. A to nie lapek tylko tablet asusa z klawiaturką.

Edytowane przez PEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

 

Od dawna mam przy miejscu do spania leżenia mini stolik audio, inaczej się nie da.

 

 

Da się, ja mam 2 biurka tak postawione że siedzę na łóżku i przy biurkach równocześnie. Można wręcz powiedzieć że większość "dnia" spędzam w/na łóżku :P

Edytowane przez Ugz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności