Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam w d. historie, a tym bardziej konstytucje. Wiem, prostak jestem ~> a to dlatego, że jestem pierd. realistą ;]

 

Jeżeli chodzi o służbe wojskową i całe nasze, polskie wojsko to mam zdanie takie samo jak @Douglaz. Do woja nie zamierzam iść, bo to dla mnie chore. Nie dość, że nie nauczą nic, to jeszcze spier. kawałek życia, a tylko poznasz paru napalonych pedałów {sorry.. gejów, bo mnie zaraz posądzą o brak tolerancji :lol:}.

 

{Przepraszam za OT, i jak ktoś chcę podyskutować na ten temat niech założy nowy temat, a administrator zrobi porządek w tym temacie.. dziękuję za uwagę}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nigdy nie lubiłem porządku, choć faktem jest że gdy porządek panuje na biurku lepiej idzie nauka. Co jakiś czas sprzątam, ale tak to wygląda przez 65% czasu. Standardowy techno burdel charakterystyczna dla studenta PP :P Gdzieś tam przesyłka z maxim-ic, projekt MintyBoost!, sprzęt do wardrivingu i tym podobne :lol:

ww.jpg

 

Edit:

Te kartony na dole to kartony z elektroniką (ale to już nie jest biurko :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nigdy nie lubiłem porządku, choć faktem jest że gdy porządek panuje na biurku lepiej idzie nauka. Co jakiś czas sprzątam, ale tak to wygląda przez 65% czasu. Standardowy techno burdel charakterystyczna dla studenta PP :P Gdzieś tam przesyłka z maxim-ic, projekt MintyBoost!, sprzęt do wardrivingu i tym podobne :lol:

 

 

Edit:

Te kartony na dole to kartony z elektroniką (ale to już nie jest biurko :P )

Ożesz, przestraszyłeś mnie :P Jak ty tam swoje myśli odnajdujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym odwrócił lapka żeby zrobić nim zdjęcie biurka to na biurku byłoby widać tylko myszkę... i bambusowy pojemnik na czekoladki hehehe.

 

 

 

Vicuś i Opinelek <33

 

Generalnie, jak na biurku nie ma żadnego fajnego noża, to biurko jest strasznie nudne :P

 

ja tam noże tylko pod poduszka trzymam :D ew. w szafce na bieliznę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożesz, przestraszyłeś mnie :P Jak ty tam swoje myśli odnajdujesz :D

 

Jak już napisałem, kiedy muszą się odnajdywać to robie trochę porządku :lol:

Swoją drogą wystarczy zdjąć klawiaturę i już jest miejsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ogólnie rzecz biorąc raczej nie używam swojego biurka - chyba że dłubię coś w playerkach, jednak większość czasu spędzam w łóżku z laptopem dzięki dobrodziejstwom bezprzewodowego internetu ;)

 

sorry za kiepskie oswietlenie, ale nie chcialo mi się kombinować z kadrem i flashem - ot 580 w sufit i jedziemy :)

IMG_7335.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pringlesy to moja siostra (wielka ich fanka) jakos dziwnymi metodami zdobywa - wiem ze sa w piotrze i pawle, ostatnio tez kupila na jakies stacji benzynowej (BP) w częstochowie :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie @reGGarf, podobuje mi się twe biurko, a raczej to co na nim można znaleźć :) Czyżbym obok mini-statywu widział jakiegoś toola - Leatherman/Victorinox lub coś w ten deseń?

Owszem => jest to letherman supertool ;) dostałem w prezencie.

 

A ten A4Tech X7 jest rewelka IMO. Bardzo przyjemny gryzoń, ale nie polecam go włączać na 2400 dpi bo ciężko w cokolwiek trafić - taka czułość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pringlesy to moja siostra (wielka ich fanka) jakos dziwnymi metodami zdobywa - wiem ze sa w piotrze i pawle, ostatnio tez kupila na jakies stacji benzynowej (BP) w częstochowie :s

jestem z czewy.. i przejdź tu teraz wszystkie stacje benzynowe BP ;)

 

A ten A4Tech X7 jest rewelka IMO. Bardzo przyjemny gryzoń, ale nie polecam go włączać na 2400 dpi bo ciężko w cokolwiek trafić - taka czułość :D

no to pewnie za jakis czas sobie sprezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej ksiąg szatana?! :P

 

Nie pytaj... Niektóre z tych książek to taki prawniczy bełkot, że potem na okładkę się nawet nie chce patrzeć. Na szczęście na ustne muszę mieć opracowane dobrze w zasadzie 3-4 książki, z reszty wyciągam tylko to, co mi akurat potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, pringlesy :) Pyycha - ostatni raz jadłem je w Niemczech 3 lata temu... A ostatni raz w Polsce jadłem je z 8 lat temu :P Nigdzie ich już nie ma u mnie w mieście. Są jakieś niby chipsy w tubie (zapomniałem nazwy) ale nie są tak dobre jak pringlesy, jakieś takie nijakie. Na szczęście znalazłem inny trudny do zdobycia produkt - NicNacs'y. Mogę je wżerać cały czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności