Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

@RadekBe To prawda, już nawet samo wiszenie na drążku jest zbawiennie dla kręgosłupa i na pewno ograniczenie siedzenia podczas pracy też pomogło.

 

Nie wiem jaką masz intensywność treningową, ale warto przeplatać treningi siłowe z kardio naprzemiennie, co by się nie przetrenować i jeden dzień totalnie wolny też by się przydał, choć to też kwestia regeneracji i doświadczenia. Pomyśl jeszcze o poręczach, bo w sumie niewiele miejsca zajmują, a dają nowe możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentują Wasze biurka😉👍🥇

 

23 godziny temu, RadekBe napisał(a):

Przynajmniej do tego dążę - znajdzie się kilka detali do poprawy :).

 

Podejrzewam, że do perfekcji brakuje tylko jednego... Susvary😉🎧  Bardzo fajne stanowisko👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Hustler napisał(a):

@RadekBe To prawda, już nawet samo wiszenie na drążku jest zbawiennie dla kręgosłupa i na pewno ograniczenie siedzenia podczas pracy też pomogło.

 

Nie wiem jaką masz intensywność treningową, ale warto przeplatać treningi siłowe z kardio naprzemiennie, co by się nie przetrenować i jeden dzień totalnie wolny też by się przydał, choć to też kwestia regeneracji i doświadczenia. Pomyśl jeszcze o poręczach, bo w sumie niewiele miejsca zajmują, a dają nowe możliwości.

 

Hej. Tak bieganie robię naprzemienie z kalisteniką, dzień po dniu (3 razy bieg, 3 razy kalistenika). Codziennie jednak mam dodatkowo niedługi trening (30 mimut) rozciągający w osobnej, wieczornej sesji :). Ps. jestem także fanem mat do akupresury przed spaniem i, by pozostać w tematyce słuchawkowej,  słucham właśnie wtedy na leżąco :). Szczerze polecam.

 

19 minut temu, Tytus1988 napisał(a):

Pięknie się prezentują Wasze biurka😉👍🥇

 

 

Podejrzewam, że do perfekcji brakuje tylko jednego... Susvary😉🎧  Bardzo fajne stanowisko👍

 

Hah, dziękuję. Dobrze wiesz, że nad tym teraz usilnie pracuję :). Ale bez ciśnienia, czekam na okazję. A podskórnie wyczuwam, że Hifiman może nas zaskoczyć Susvarą V2 (SE?) w pewnej przyszłości. Np. ostanio HE1000 V2 pojawiło się na rynku w wersji Stealth, zatem kolejny model z upgrade'm. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Kiedy pracujesz 100% HO i jednocześnie chcesz pisać czysty i klarowny kod - otoczenie musi też być takie.
Przynajmniej do tego dążę - znajdzie się kilka detali do poprawy :).
Ciekawa koncepcja z tym czystym kodem - póki co nie zauważyłem korelacji przez ostatnie 30 lat

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dawindyk napisał(a):

Ciekawa koncepcja z tym czystym kodem - póki co nie zauważyłem korelacji przez ostatnie 30 lat emoji3.png

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

 

Hahha.. to prawda, każdy ma swoje metody.

Pisanie kodu, czy w ogóle wszelkie kratywne działania, wymagają zorganizowania otoczenia w sposób, który wspomaga ten proces. Mogę sobie wyobrazić, że kogoś wspomaga chaos i bałagan- nic w tym złego:).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RadekBe mam nadzieję, że uda się zrealizować ten plan i znaleźć dobrą okazję na Susvary 😉👍 Na pewno Hifiman będzie planował wypuścić za jakiś czas ulepszoną wersję swoich planarnych flagowców. Jednak pozostaje otwarte pytanie, czy ich dźwięk będzie zdecydowanie bardziej satysfakcjonujący od poprzednika, który jak wiemy gra naprawdę pięknie :) Trzymam kciuki, aby wszystko się udało!👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tytus1988 napisał(a):

@RadekBe mam nadzieję, że uda się zrealizować ten plan i znaleźć dobrą okazję na Susvary 😉👍 Na pewno Hifiman będzie planował wypuścić za jakiś czas ulepszoną wersję swoich planarnych flagowców. Jednak pozostaje otwarte pytanie, czy ich dźwięk będzie zdecydowanie bardziej satysfakcjonujący od poprzednika, który jak wiemy gra naprawdę pięknie :) Trzymam kciuki, aby wszystko się udało!👍

 

Wierzę, że tak. Na head-fi wyczytałem właśnie plotki jakoby w 2023 miało się to wydarzyć. 
I jeśli zatem Susvara V2 miała by posiadać cechy, jak: większe przetworniki (jeszcze większa przestrzeń), wzrost skutecznośc (odpada konieczność elektrowni jako napędu), przy zachowaniu (a zakładam jakiś improvement) + mniej lub bardziej przełomowy smaczek, to ... nobody knows. Pożyjemy zobaczymy, najważniejsze że teraz mam dziki fun słuchając HE1000se i muzyki, bo ona jest najważniejsza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RadekBezapowiadają się ciekawie😉👍 Zgadzam się, że czerpanie przyjemności z muzyki jest najważniejsze i świetnie, że HEKi świetnie się sprawdzają jako medium w dostarczaniu radości z niej płynącej 😉🎶

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie trochę się pozmieniało. Monitor nieco spuchł i zabrał niemal całe biurko, więc DAC trafił pod blat. Nawet się tam dobrze wpasował i to już finalna wersja mojego biurka, łącząca home office z gamingiem oraz PC audio. Też mam na oku nowe HEKi i ciekawi mnie, czy to będzie następca moich Aryi. Ostatnio testowałem Arye v3 stealth, ale wolę jednak oryginały. Susvar nigdy nie próbowałem.

 

IMG_2623.JPEGIMG_2624.JPEG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
28 minut temu, zdzichon napisał(a):

Cudowny ten dywan :) Polecam jeszcze myszki logitecha z szybką zmianą źródła, można sobie jednym przyciskiem przełączać między służbòwką i prywatnym.

Dywan od Kruxa sprawdza się idealnie :D

Po lewej jest Razer Basilisk bezprzewodowy, na promocjach zdarza siego poniżej 150 zł wyrwać i w tej cenie jest rewelacyjny, ale względem G502 (po prawej) dużo głośniej klika i mniej przyjemne materiały w dotyku, niemniej za G502 bezprzewodową trzeba 500 zł wywalić.

Temat rozwiązałem switchem USB ledwo widocznym na zdjęciu po prawej poza biurkiem (PC stoi na szafce obok biurka) . nawet DAC w sekundę czy dwie trybi zmiane komputera.

Edytowane przez kubachim
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje biurko jest nad wyraz skromne w porównaniu do pokazywanych wcześniej. Ale jak, że zrobiłem porządek (tak to jest porządek) to pokażę. Rzadko tu bywam, raczej jak gram albo piszę raport dla szefa, bo częściej przy laptopie siedzę z Q3. Słuchawek nie ma, bo ostatnio wzięło mnie na słuchanie na widocznych Bose. Ogólnie ten K5 to używany jest może 3 godziny tygodniowo, chyba, że mam w co grać.

IMG_20230207_172823.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności