Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

No i przyszła na mnie kolei ;)

 

Z przodu

1038446.jpeg

 

 

Z boku

1038447.jpeg

Eeeee, miejsca na kolejne nauszniki masz jeszcze mnóstwo... ;)

 

@Zops:

W takim razie MacBook Air czym jest? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj panował tutaj chaos :o tyle kabli, że półgodziny zajęło mi ich rozplątanie <_< . Ja jeszcze dobrze nie przesłuchałem tych słuchawek, więc pomyślałem, że przyda mi się jakiś wieszak by porównując brzmienia szybko się przemieszczać między słuchawkami i by panował jako taki porządek. Poszedłem do garażu akurat listwy miałem, to zbiłem je ze sobą na szybkiego. Ot cała historia owej konstrukcji :P To jest prototyp, który będzie ewoluował z czasem ;)

 

4ndr3 he he najpierw muszę przesłuchać to co mam, a jeszcze V-jays w drodze. Raczej szybko nie znudzi mi się ten zestaw, gdyż brzmienia dość urozmaicone. No chyba, że pojawią się nowe giant killers to wtedy wieszaczek się zapełni :)

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj rzadko słucham przy biurku, głównie przy nim odsłu****e demówek z pracy lub gram więc zestaw nie jest zbyt imponujący, chociaż i tak jest obfity, bo zazwyczaj Mikroforuma i Muse wożę w aucie tudzież leżą w plecaku :). Do odsłuchu powiedzmy hobbystycznego mam inne pomieszczenie, gdzie jest reszta sprzętów, ale temat jest o biurkach więc EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częste siedzenie przed ekranem laptopa z pochyloną ku dołowi głową prowadzi do problemów bolesnych karku, sam doświadczyłem i laptop poszedł na sprzedaż... Podziwiam laptopowych nałogowców. ;)

 

@Lamer - 5120x1024?

Edytowane przez fructo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wcale. To tak, jakby podziwiać dziesięciolatka, któremu patologicznie bogaty ojciec kupił Veyrona do jeżdżenia po wiejskiej, dziurawej drodze, z ograniczeniem do 20 km/h i w dodatku zalał bak olejem opałowym. Żeby nie było, mam "głęboko w poważaniu", na co kto wydaje swoje pieniądze. Nie wymagajcie ode mnie jednak, żebym przyklaskiwał komuś, kto wydaje kupę pieniędzy na coś, czego nawet nie będzie potrafił docenić.

Edytowane przez Alkoholik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie, wcale. To tak, jakby podziwiać dziesięciolatka, któremu patologicznie bogaty ojciec kupił Veyrona do jeżdżenia po wiejskiej, dziurawej drodze, z ograniczeniem do 20 km/h i w dodatku zalał bak olejem opałowym. Żeby nie było, mam "głęboko w poważaniu", na co kto wydaje swoje pieniądze. Nie wymagajcie ode mnie jednak, żebym przyklaskiwał komuś, kto wydaje kupę pieniędzy na coś, czego nawet nie będzie potrafił docenić.

 

Patrz do swojego talerza, po sygnie widzę że na chleb masz. Nie narzekaj :P

 

Żeby nie bylo OT. Dzisiaj przybyło troche zabawek od kuzyna.

IMG_0019.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności