Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam myszkę X-750BF od a4tech i generalnie jestem zadowolony, ale nie jest to mysz idealna.

 

Plastiki nie są najgorsze, wszystko trzyma się kupy, nie trzeszczy i jest przyjemne w dotyku. Jednak niedługo po zakupie zaczęła się odklejać gumowa podkładka pod kciuk. Powinna być przyklejona lepiej, ale to nie koniec. Po ok. pół roku używania myszki zaczął szwankować scroll. Na szczęście wystarczyło dać na potencjometr kapkę WD-40 i jest spokój do dziś. Mniej-więcej w tym samym czasie przestały mi działać przyciski: potrójnego kliknięcia, zmiany DPI i chyba jeden boczny. Nie wiem do dziś co było przyczyną, czasem jak się mocniej przycisnęło to przycisk od DPI łapał, później już wcale... aż w końcu po jakimś czasie wszystkie przyciski zaczęły działać tak jak należy.

 

Ja osobiście jestem zadowolony (z tych niedziałających przycisków i tak nigdy nie korzystałem, a ze scrollem nie było ciężko sobie poradzić), bo myszka jest bardzo wygodna, ale dla wymagającego klienta może to być spory zawód (pod warunkiem, że będzie mieć takie przygody jak ja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bawiłem się tymi a4techami i jednak ich jakość wykonania nie przypadła mi do gustu, może trafiłem na źle dopasowane sztuki ale strasznie się do nich zraziłem.

 

Jest straszny rozrzut w jakości wykonania jeżeli chodzi o A4Techa. Zwykłe myszy A4techa to paździerz totalny - tani, obrabiany siekierą trzeszczący plastik. Dopiero seria Xgame jest coś warta: kiedyś zmieniłem VX nano na kosztującego 1/4 ceny nano "X705" i to był spory skok w górę jeżeli chodzi o jakość. W okolicach grudnia posiadłem laserowego Oscara X740 i to był jeszcze większy skok jakościowy, chyba zostanę wierny marce, szczególnie po lekturze o problemach z przyciskami w razerach. Mysz ma tylko jedną "potencjalną" wadę: znaczek producenta nie jest "cewl". B)

 

Obecna podkładka też strasznie się brudzi, to się chyba tyczy wszystkich czarnychmateriałowych podkładek ;) (...)słyszałem że qck strasznie szybko sie zużywają(...)

 

Tak to już jest ze szmatami - zawsze będą się brudzić, nieważne jakiego koloru są. Kucyka miałem długi czas i był świetny, w sumie nawet nie zużył się tak bardzo, ale potrzeba posiadania czegoś na grubszej gumie co zniweluje wszystkie drobne nierówności podłoża sprawiła że zmieniłem na XRay Aqua2 i w ten sposób mija chyba już drugi rok używania. Podstawowy problem ze wszystkimi szmatkami to fakt, że szorując nadgarstkiem wcierasz naskórek w podkładkę i po jakimś czasie traci ona swoje właściwości ślizgowe. Rozwiązanie jest jedno: porządnie wyprać, wysuszyć.  B)

 

@Azahiel: z Oscara będziesz zadowolony, gwarantuję. ^_^

 

właśnie myślałem nad 748k:) i chyba się zdecyduje, bo cena jest kusząca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto moje biurko.Sorry za jakość ale robione komórką w brzydką pogodę na dworze ;)

 

Wzmacniacz:Yamaha

Drukarka:HP

kamerka internetowa(nie widać):Logitech

Klawiatura:Logitech

Myszka:A4Tech x-750f

Słuchawki:Pioneer

Głośniki duże :Tonsil

Telefony: LG kp501,SE w380,SE d750i,Nokie e51 (dwóch ostatnich nie widać)(jeden wygląda na pęknięty ale to przez zdjęcie)

Subwoofer pod biurkiem:Yamaha

Subwoofer mały:Creative

Monitor:Asus

Laptek:Dell

Słuchawki małe:Philips

Buzz Astral hehe(miałem wysunąć mu skrzydła ;D)(trochę drogi z Kanady)

Obudowa:Logic

Modem,router:Sagem

Drugi modem:Ericsoon

Odtwarzacz kaset:Diora

Wzmacniacz drugi:Unitra Diora(nie widać)

(00)DSC02619.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje biurko.Sorry za jakość ale robione komórką w brzydką pogodę na dworze ;)

 

Wzmacniacz:Yamaha

Drukarka:HP

kamerka internetowa(nie widać):Logitech

Klawiatura:Logitech

Myszka:A4Tech x-750f

Słuchawki:Pioneer

Głośniki duże :Tonsil

Telefony: LG kp501,SE w380,SE d750i,Nokie e51 (dwóch ostatnich nie widać)

Subwoofer pod biurkiem:Yamaha

Subwoofer mały:Creaive

Monitor:Asus

Laptek:Dell

Słuchawki małe:Philips

Buzz Astral hehe(miałem wysunąć mu skrzydła ;D)

Obudowa:Logic

Modem:Sagem

Kozacki Buzz Lightyear przy monitorze... :D Sam niestety nie mam miejsca na takie gadżety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki, Buzz jest z Kanady trochę kosztował ale mówi,rozsuwa skrzydła,ma laser(żaróweczkę ;D),otwiera hełm,rusza nogami,rękami(manualnie ;))

 

A niedługo wychodzi film Toy Story 3(całą fabułę już znam teraz tylko obejrzeć)to znowu będzie na to szał ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje biurko.Sorry za jakość ale robione komórką w brzydką pogodę na dworze ;)

 

Wzmacniacz:Yamaha

Drukarka:HP

kamerka internetowa(nie widać):Logitech

Klawiatura:Logitech

Myszka:A4Tech x-750f

Słuchawki:Pioneer

Głośniki duże :Tonsil

Telefony: LG kp501,SE w380,SE d750i,Nokie e51 (dwóch ostatnich nie widać)(jeden wygląda na pęknięty ale to przez zdjęcie)

Subwoofer pod biurkiem:Yamaha

Subwoofer mały:Creative

Monitor:Asus

Laptek:Dell

Słuchawki małe:Philips

Buzz Astral hehe(miałem wysunąć mu skrzydła ;D)(trochę drogi z Kanady)

Obudowa:Logic

Modem:Sagem

Drugi modem:Ericsoon

Odtwarzacz kaset:Diora

Wzmacniacz drugi:Unitra Diora(nie widać)

 

Po pierwsze rozumiem że nie masz nóg gdyż ich miejsce pod biurkiem zajmuje sub, a po drugie 2 suby? WTF? :D Domownicy mają ciężkie życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piórnik mojego młodszego brata ;D dywan też

 

Co do nóg to trzymam je na "podstawkach" od krzesła obrotowego.Co do subów to lubię bass to słucham dużo trance,techno.(sąsiedzi już kilka razy pukali w grzejnik)

 

Na zdjęciach wszystko wygląda w pomniejszeniu z kilka razy w rzeczywistości sub jest większy jak i słuchawki Pioneera który wyglądają na zdjęciu jak patyk od zapałki .

 

Co do kolumn to kocham ich brzmienie właśnie słucham płytki ATB słuchawek oczywiście też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

U mnie troszkę również się zmieniło. Nowy układ całego pokoju, ale skoro tylko biurka to biruko ;)

 

IMAG0133.jpg

 

@gbdmg - mamy takie same lampki na biurkach ;)

Edytowane przez reGGarf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności