Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

ale to samo ujęcie niemalże :) i nic się nie zmieniło :D

 

Jak to nic?

 

Widać kawałki winyli powieszonych na ścianie. Ma nową lampkę, nowe oldschoolowe radio (Zodiak?) stojące na półce i zamiast lapka jest gustowny bałagan w którym kryje się rozkręcony wzmacniacz (co to za wzmak Andy?). :)

 

Azahiel się już tak ludzi czepiać nie musisz, Andy po prostu wrzucił fotke jak to u niego aktualnie wygląda bo po to w końcu istnieje ten wątek, fakt ze fotka jest klimatycznie podobna do poprzedniej ale to raczej większego znaczenie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kawałki winyli powieszonych na ścianie. Ma nową lampkę, nowe oldschoolowe radio (Zodiak?) stojące na półce i zamiast lapka jest gustowny bałagan w którym kryje się rozkręcony wzmacniacz (co to za wzmak Andy?). :)

Winyle już mam od dawna i kiedyś tu dawałem zdjęcie, gdzie widać wszystkie, ale resztę zmian dobrze wychwyciłeś.

 

A na biurku leży magnetofon MDS 440 (Diora), który wymaga dopieszczenia, bo ma dwie usterki. Radio to Zodiak, dokładniej DSS 402 (nieco mocniejsza odmiana). Przytargany od wujka w opłakanym stanie, musiałem go gruntownie wyczyścić, wypolerować szybkę i poszukać brakujących elementów (gałki, przyciski...). Z zewnątrz jest super, elektronika wymaga jeszcze trochę pracy (ale akurat już nie mojej, bo się na tym niestety nie znam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winyle już mam od dawna i kiedyś tu dawałem zdjęcie, gdzie widać wszystkie, ale resztę zmian dobrze wychwyciłeś.

 

A na biurku leży magnetofon MDS 440 (Diora), który wymaga dopieszczenia, bo ma dwie usterki. Radio to Zodiak, dokładniej DSS 402 (nieco mocniejsza odmiana). Przytargany od wujka w opłakanym stanie, musiałem go gruntownie wyczyścić, wypolerować szybkę i poszukać brakujących elementów (gałki, przyciski...). Z zewnątrz jest super, elektronika wymaga jeszcze trochę pracy (ale akurat już nie mojej, bo się na tym niestety nie znam).

 

Czyli jednak nie był to wzmak ale byłem blisko :P

 

Fajnie ze zajmujesz się odratowywaniem starej polskiej elektroniki. To sa całkiem fajne sprzęty a większość ich właścicieli wyrzuca je na śmietnik kiedy te ulegną awarii czy staja się bezużyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Biurko:

Tanie biurko z Ikei, podkładka z tegoż samego sklepu i stara brzęcząca lampa z potencjometrem:

biurko1.jpg

 

 

i centrum dowodzenia lenistwa z układem w wersji 3.1 opracowanym wczoraj :)

biurko2.jpg

 

Też mam takie biurko w pokoju ;P Michael or sth. Ja ze swojej centrali dowodzenia wkleję zdjęcie jak skończę urządzać mejbi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biurko:

Tanie biurko z Ikei, podkładka z tegoż samego sklepu i stara brzęcząca lampa z potencjometrem:

biurko1.jpg

 

 

i centrum dowodzenia lenistwa z układem w wersji 3.1 opracowanym wczoraj :)

biurko2.jpg

 

Hehe fajna kolekcja stolików z Ikei ;D Kanapa pewnie też stamtąd, podejrzewam, że tylko ława jest 'nieikeowa' ;)

Też mam chyba to biurko Mikael czy coś takiego - czarne 140x80 cm albo coś w ten deseń. Wielkie, proste, czyste, no super :) tylko musze je jakoś zabezpieczyć, bo widzę, że dość łatwo o rysy. Planuje dać jakieś PCV na nie, ale wszędzie są mniejsze, musze chyba popytać sprzedawców z Allegro czy zrobią mi to pod wymiar.

Jutro dam foty swojego biurka, bo dzisiaj za duży bałagan :P

 

edit: o, własnie widze na allegro 80x140 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :) Biureczka póki co tworzą takie tymczasowe rozwiązanie, będę musiał w przyszłości zrobić jakiś narożny mebel na zamówienie bo rupieci coraz więcej, a już zabrakło miejsca na gramofon i deck...

 

1.JPG 2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :) Biureczka póki co tworzą takie tymczasowe rozwiązanie, będę musiał w przyszłości zrobić jakiś narożny mebel na zamówienie bo rupieci coraz więcej, a już zabrakło miejsca na gramofon i deck...

Fajny stojak! :D

 

Bardzo użyteczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności