Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy tak to wygląda ;) Do wyjścia słuchawkowego tego Technicsa podłączyłem stare dobre głośniki Geniousa które z owego wyjścia grają o klasę lepiej niż wielkie 'defaultowe' kolumny z zestawu midi-wieży :D

Zdjęcie001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy tak to wygląda ;) Do wyjścia słuchawkowego tego Technicsa podłączyłem stare dobre głośniki Geniousa które z owego wyjścia grają o klasę lepiej niż wielkie 'defaultowe' kolumny z zestawu midi-wieży :D

Zdjęcie001.jpg

 

 

?

 

takie, lub bardzo podobne głośniczki mieliśmy w sali od informatyki i grały.. słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Geniusy kosztowały 200zł parę lat temu, gra to naprawdę dobrze. Identyczny wygląd ma inny model Geniusa tyle że to jest 2.0 i gra zdecydowanie gorzej niż moje 2.1.

 

http://www0.dealtime.co.uk/xPF-Genius-Genius-SP-G10-PC-multimedia-speakers-10-Watt -> te zapewne miałeś w sali

http://www0.dealtime.co.uk/xPF-Genius-Genius-SW-G106-320W-Sub-woofer-speaker-set - ja mam te

 

A tak to wygląda cenowo: dane z http://www.rj-multimedia.gsi.pl/cennik/cennik.html

Genius G-10 głośniki aktywne 200 WAT PMPO 70zł

Genius G-106 zestaw z subwooferem, 2+1 199zł

 

 

Powiem więcej - w przypadku tego Technicsa Geniusy grają naprawdę nieznacznie gorzej (mniej przestrzennie, ale muzykalniej i przyjemniej w zasadzie na wszystkich pasmach) od Avance Omega 501 (tylne monitorki wzięte z salonu dla testu), co jest dla mnie KOSMICZNYM zaskoczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę Simple, czyli nie jestem odosobniony jeśli chodzi o opinię na temat tych głośników ;). Ciekawe że grają lepiej niż te Logitechy.

W każdym razie z testów organoleptycznych - biją na głowę 2 modele Technicsa które mam, czyli SB CH-505 i SB CH-610.

 

Wzmak Technicsa jest bardzo ciepły, ustawiłem w Geniusach bas na godzinę 13 i jestem więcej niż zadowolony z brzmienia jakie z nich wycisnąłem ;)

 

Akurat w przypadku tego konkretnego wzmaka CAL! grają bardzo nieprzyjemnie, są totalnie zamulone i przebasowione. Jednak T60 zgrywa się z nimi o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności