Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

1280x1024 (natywna 99% 19-calowych LCD o klasycznych proporcjach)

Teraz siedzę na laptopie i odległość 40cm od ekranu 15,4" @ 1280x800 wydaje mi się akurat :huh:

Nie, to ja spaczony jestem po prostu.

 

Ale dobra, zaczynam robić bezsensowny offtop, więc eot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ją kupiłeś?:)

Zastanawiam się nad kupnem jakieś stacji bo chińska lutownica do lepszych projektów już się nie nadaje..:D

 

Kupiłem na allegro, jakieś pół roku temu za 70zł teraz widzę ze cena podskoczyła do 120!. Za ta cenę musiałbym się poważnie zastanowić bo miałbym opory przed wydaniem tych pieniędzy mimo ze stacyjka jest naprawdę bdb. Dużo zależny do tego do czego ci będzie potrzeba i jak często będzie używana, jesli będziesz lutował elementy w SMD i samą drobnicę w dużych ilościach to raczej by się przydała stacja. Te stacje PT to tak naprawdę najtańsze przyzwoite stacje lutownicze. Z tańszych rozwiązań podobno bardzo dobre są lutownice kolbowe Pensola (koszt ok 30zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Thermalrock Eclipse, cała aluminiowa i małą dawką bajerów, ta firma należała do Thermaltakle ale obecnie już nie istnieje, szkoda bo robiła naprawdę bardzo ładne, dobre i funkcjonalne obudowy.

 

Piękna, ale jak zobaczyłem cenę... Osobiście miałbym opory, żeby wydać na budę więcej niż 300zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, ale jak zobaczyłem cenę... Osobiście miałbym opory, żeby wydać na budę więcej niż 300zł :D

 

Sie nie dziwie, 300 sam bym nigdy nie wydał na obudowę, mi się udało wylicytować (allegro) u madtech_pl za jakieś 120zł i był to jeden z bardziej udanych zakupów w mojej karierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje, bo ja za swojego CoolerMastera tyle dałem... Nawet trochę więcej. W dodatku muszę coś z portami na przednim panelu wykombinować, bo to chyba one są przyczyną resetów kompa, gdy go musnę ;/

 

Obudowy CoolerMaster z serii Elite tez są bardzo fajne i w dodatku tanie, miałem zamiar kupić podobna ale trafiła się okazja wiec żal było nie skorzystać... A co do switchy to odłącz je od płyty głównej i sprawdź czy resety ustana to będziesz wszystko wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowy CoolerMaster z serii Elite tez są bardzo fajne i w dodatku tanie, miałem zamiar kupić podobna ale trafiła się okazja wiec żal było nie skorzystać... A co do switchy to odłącz je od płyty głównej i sprawdź czy resety ustana to będziesz wszystko wiedział.

Ignacy pewnie już o tym wie, kiedyś w Najdłuższym mówiłem mu jak ja sobie poradziłem z tym samym problemem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na allegro, jakieś pół roku temu za 70zł teraz widzę ze cena podskoczyła do 120!. Za ta cenę musiałbym się poważnie zastanowić bo miałbym opory przed wydaniem tych pieniędzy mimo ze stacyjka jest naprawdę bdb. Dużo zależny do tego do czego ci będzie potrzeba i jak często będzie używana, jesli będziesz lutował elementy w SMD i samą drobnicę w dużych ilościach to raczej by się przydała stacja. Te stacje PT to tak naprawdę najtańsze przyzwoite stacje lutownicze. Z tańszych rozwiązań podobno bardzo dobre są lutownice kolbowe Pensola (koszt ok 30zł).

 

Zaiste ciekawa ta stacja. Szkoda, że cena podskoczyła do 125zł... A jakie groty sa w zestawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowy CoolerMaster z serii Elite tez są bardzo fajne i w dodatku tanie, miałem zamiar kupić podobna ale trafiła się okazja wiec żal było nie skorzystać... A co do switchy to odłącz je od płyty głównej i sprawdź czy resety ustana to będziesz wszystko wiedział.

 

Sęk w tym, że resety zdarzają się sporadycznie :D Kiedyś miałem taki dobry dzień, że kilka razy mi się udało. Resetuje się tylko jak dotknę naelektryzowany przedniego panelu. Ostatnio niby było wszystko w porządku, a tu dzisiaj "pyk". W sumie od sierpnia, zdarzyło się tylko kilka razy, nie wiem czym musiałbym "stymulować" przedni panel, żeby sprawdzić, ale to na 90% właśnie to :) Tak BTW. mam Elite 334. Chyba jakoś wygrzebię ten panel, wstawię jakiś inny na jego miejsce, ale nie mam $$$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności