Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

No to kolejny głupkowaty temat ;) Pokazujcie swoje biurka, jestem ciekaw kto ma największy bałagan, a kto najlepsze wyposażenie. Wymiencie po kolei co tam macie, tak jak ja:

 

To moje: standardowo leżą na nim jakieś numery national geographic, pilot od hi-fi, pudełko od K700i, ifp, oraz słuchawki i odtwarzacze, których nie widać. Jeden z głośników, światełko, oraz porcelanowe figórki - foczka-skarbonka z pamiątka z wycieczki klasowej do fokarium na Helu w 3 kl. podstawówki i słonik na zakończenie podstawówki :P Pozatym ksiązki i zeszyty :)

DSC01014.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje biurko na chwilę obecną pokrywa warstwa wszelkiego rodzaju makulatury tudzież innego śmiecia (płyty, piloty itp) wahająca się (zmierzyłem!) od 6cm do 27cm. Tylko na środku mam rozgarnięte żeby mi monitora nie zasłaniało :) Ale co jakiś czas zdarza mi się to uporządkować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ten narodził się w sub-sub-sub-sub wątku w temacie Najlepsze Odtwarzacze Mp3 w dziale GSM :lol:

Od czasu umieszczenia tam zdjęcia, zdążyłem przenieść się do innego pomieszczenia. Stąd ten porządek ;)

Klik :)

 

Chciałbym żeby wyglądało tak zawsze ;(

W ciągu najbliższych dni stopniowo będzie się zapełniać dziesiątkami przeróżnych ustrojstw i kilogramami makulatury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ten narodził się w sub-sub-sub-sub wątku w temacie Najlepsze Odtwarzacze Mp3 w dziale GSM :lol:

Od czasu umieszczenia tam zdjęcia, zdążyłem przenieść się do innego pomieszczenia. Stąd ten porządek ;)

Klik :)

 

Chciałbym żeby wyglądało tak zawsze ;(

W ciągu najbliższych dni stopniowo będzie się zapełniać dziesiątkami przeróżnych ustrojstw i kilogramami makulatury :)

ach to opakowanie na beyery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu umieszczenia tam zdjęcia, zdążyłem przenieść się do innego pomieszczenia. Stąd ten porządek

Klik

 

Chciałbym żeby wyglądało tak zawsze ;(

W ciągu najbliższych dni stopniowo będzie się zapełniać dziesiątkami przeróżnych ustrojstw i kilogramami makulatury

 

Ach ten porządek ! I jakie wyposażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje :)

Biuro.jpg

Biurko.jpg

Co ciekawe, odkąd mam to biurko (narożne - nie ma dużo miejsca, musiałem zamienić się z bratem pokojami :() mam na nim zawsze porządek. Może dlatego, że nie ma na nim miejsca na bałagan :D

 

iMac G5 pierwszej bodajże generacji, jeszcze bez kamery ;). Sprzęcik fajny, sam trochę zastanawiałem się nad aluminiowym ale nie ma to sensu bo i tak wylądowałby na tym Linux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do linuxa wystarczy spokojnie G5. To mocny procesor, pracuje się na nim wygodnie, a po moim starym iMaku G3 procek 1,8 to rakieta :D A jak się wypatrzy dobrą okazję to naprawdę warto :)

Co do biurka to nie pasuje mi miejsce głośników bo duże i dźwięk nie jest zbyt dobry przy takim ustawieniu... Ale ogranicza mnie długość kabli i w ogóle nie mam gdzie ich postawić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudny temat :D

zaraz i ja podzielę się swoim cierpieniem :PP

 

widze Pratchetta :) jak to milo ze ktos jeszcze czyta ksiazki i to na poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, Maba, widze, że masz fajny monitorek :P

 

 

co o nim powiesz, bo interesuje się jakąś nową 19ką ;]

to LG to konkurent NECa ;]

Stary złomek, ale działa już pięć lat. To siedemnastka..

 

Teraz zbieram na coś płaskiego i odrobine większego, min. 19 a jeszcze lepiej 22, oczywiście panoramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności