Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.03.2022 o 11:41, bakus1233 napisał:

Ta osłona na monitor pełni jakąś funkcję czy po prostu taka ozdoba? ;) fajnie to wygląda

Mialem wcześniej lampę nad monitorem i mocny refleks wieczorami się robił od światła odbitego. Lampe zmieniłem na ledy za monitorem a kaptur został :)

 

Monitorki to iLoud mtm czy jakoś tak. Fajne male 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze zapytam, co to za klawiatura taka dzielona? Pamiętam kiedyś oglądałem Frog Pada. Ale to chyba nie to?

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Barbartek napisał:

To ja jeszcze zapytam, co to za klawiatura taka dzielona? Pamiętam kiedyś oglądałem Frog Pada. Ale to chyba nie to?

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka
 

Kyria od splitkb.com

Świetny layout jak ktos duzo pracuje ze skrótami i myszka/tabletem graficznym.

Qmk i warstwy robią robotę. 

Myszka na środku w mojej ocenie tez duzo wygodniejsza przy takiej pracy. Naturalnie sie rece układają i nie ma wyginania nadgarstków.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakość fotki słaba, ale właśnie tu siedzę i słucham sobie. Moje biurko nr.2 tzw. ucieczkowe, kiedy należy od żony oddalić się.  Ostatnio słucham tylko na kolumnach i choć mam też zestaw w sypialni przy biurku nr 1, to korzystać przy żonie się nie da. A zestaw nr 2, jest piętro niżej i słucham do woli.  Także, stare diamentowe wafle 10.1 i pradziadek Marantz PM-25 rządzą.

346C132E-6378-461A-A928-D952472A4503.jpeg

35272AEE-D038-439D-B8DF-4C45525E3DF5.jpeg

F042111B-E5AA-43A7-94DB-613430D4F0DB.jpeg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że wystrój mebelków iście uwielbiany przez nasze małżonki 😂

 

Ja też się wycwaniłem i uciekłem z klamotami do innego pokoju gdzie moja druga lepsza połówka nie ma wstępu ;) 

 

Brawo MY! 👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MichalZZZ napisał:

Widze, że wystrój mebelków iście uwielbiany przez nasze małżonki 😂

 

Ja też się wycwaniłem i uciekłem z klamotami do innego pokoju gdzie moja druga lepsza połówka nie ma wstępu ;) 

 

Brawo MY! 👍

Meble starsze ode mnie. Żona faktycznie ich nie cierpi. Przez kilka lat nie pozwolę jej tam na remont. Na razie pokoik śp. Babci jest mój. Posprzątałem, jak umiałem, część obrazów, książek, pamiątek zostawiłem. Mam sentyment. Mieszkałem z Babcią ponad 25 lat bodaj. Odeszła niecały miesiąc temu. ❤️ 

  • Like 3
  • Sad 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
15 minut temu, Inszy napisał(a):

Nie za wysoko ten drążek? Ciężko będzie pranie wieszać 🤔

 

Wręcz idealnie - żona nie doskoczy, więc mi żona tam prania nie powiesi szpecąc miejsce pracy ;)

A do moich ćwiczeń to właściwa wysokość - przynajmniej podczas podciągania nie mogę oszukiwać i opierać się o ziemię stopami :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RadekBe napisał(a):

A ja zbudowałem sobie takie oto ergonomiczne stanowisko całodobowe - praca, & hobby (audio, zieleń) w jednym ;)

A.. sport także (kto wypatrzy drążek) :)

 

biurko.thumb.jpg.fcc16f72fff9c224148d4ebfe3da19b9.jpg

Clean, szacun!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RadekBe napisał(a):

Dzięki. Kiedy pracujesz 100% HO i jednocześnie chcesz pisać czysty i klarowny kod - otoczenie musi też być takie.
Przynajmniej do tego dążę - znajdzie się kilka detali do poprawy :).

Obraz z mchu sam robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2022 o 13:54, RadekBe napisał(a):

A ja zbudowałem sobie takie oto ergonomiczne stanowisko całodobowe - praca, & hobby (audio, zieleń) w jednym ;)

A.. sport także (kto wypatrzy drążek) :)

 

biurko.thumb.jpg.fcc16f72fff9c224148d4ebfe3da19b9.jpg

To jest ten słynny programista15k? ;)

 

Estetyka mega trafia w mój gust, za drążek też plus - jakie wyniki i czy tylko tak ćwiczysz?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hustler napisał(a):

To jest ten słynny programista15k? ;)

 

Estetyka mega trafia w mój gust, za drążek też plus - jakie wyniki i czy tylko tak ćwiczysz?

 

Hej, można powiedzieć, że tylko tak ćwiczę ale codziennie - miksuję bieganie (które uwielbiam), z kalisteniką, która mi fantastycznie służy na samopoczucie, brak bólu pleców, itp. Ale w niej nie mam większego celu w stylu muscle-up, podciągnie na jednej ręce. Nie, robię to raczej dla utrzymania kondycji. Zatem bicka u mnie nie uświadczysz :)

 

A czy programista - nieee, nie w klasycznym rozumieniu. Zajmuję się Data Science & Six Sigma, programowanie (R, Python) pozwala mi na codzień usprawniać procesy podchodząc do nich statystycznie, analizując BigData.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności