Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, neonlight napisał:

Zamień na chwilę kubełek na taboret, może przyspieszysz. 😁

 

 

Na poprzedniej kierownicy zamontowanej do biurka jak brałem zakręt, to miałem dodatkowe wrażenia, bo oprócz auta obracałem się też ja, razem z całym fotelem. Nie polecam :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zolwinho widze, że wiesz co dobre - też jestem dużym dzieckiem i czasami lubie poszaleć na kierownicy ;) Mam jeszcze do kompletu ręczny i skrzynie biegów podpinaną do stelaża, tyle tylko , że aktualnie są zdjęte ze względu na to, że częściej z tego korzystają moje pociechy. Wszystko podpięte do telewizora LG C9. Kiera i klamoty Logitecha. Zabawa nie z tej ziemi :)

 

 

 

IMG_1001.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Biurko powinno być w połowie żony, bo w sypialni moje lokum odsłuchowe się mieści. Troszkę jąm zepchnął  do prawego narożnika… Jakby coś nawet pospadało z prawy ;) 

Jest telewizor, bo czasem netflixa zapodam, tak raz na miesiąc będzie ostatnio.

Nie mam aparatu, oświetlenie słabe, iPad mini nie wyrobił zbytnio. Zdjęcie dedykuję koledze @lobuz1bom się chwalił, że mam meble do audio od bodzia :D 

B15E196D-61ED-43D9-B44E-D426F5AD9EA3.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma dużo tej przestrzeni na biurku :) .

Jak kupiłem kiedyś witrynę z Ikei- 2 poziomu zajmowała żona ze swoimi miseczkami i innymi skorupami a 2 pozostałe ja. Szybko przejąłem 2 poziomy żony bo brakowało miejsca :)  

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lobuz1 napisał:

Żona ma dużo tej przestrzeni na biurku :) .

Kocha mnie i toleruje moje hobby :D 

Jak będzie potrzebne jej biurko na codzień, grzecznie graty przeniosę wszystkie gdzie indziej :D 

Akurat audio przeprowadzki uwielbiam :D 

A na razie, chwilo trwaj, wszystko pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

Kocha mnie i toleruje moje hobby :D 

Jak będzie potrzebne jej biurko na codzień, grzecznie graty przeniosę wszystkie gdzie indziej :D 

hmmm, nie dam się już nabrać :)

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lobuz1 napisał:

Jak kupiłem kiedyś witrynę z Ikei- 2 poziomu zajmowała żona ze swoimi miseczkami i innymi skorupami a 2 pozostałe ja. Szybko przejąłem 2 poziomy żony bo brakowało miejsca :)  

My dzielimy witrynkę sprawiedliwie. Dla mnie jedna półeczka na słuchawki, dla niej 3 :D 

Teraz pusta stoi, bo przeniosłem je na biurko.

4 minuty temu, lobuz1 napisał:

hmmm, nie dam się już nabrać :)

 

spacer.png

Serio. Mam gdzie się przenieść. A praca to priorytet. Tak po wakacjach zostało, jak zdalne przyjdzie, biurko jest żony, a ja myśle czy iść do salonu na parter, czy na poddasze. Tam jeszcze audio nie miałem. Oczywiście kolumny zostaną i zestaw marantza. Reszta znika z telewizorem włącznie. Będę targał na poddasze, albo synowi oddam, bo mu zajumalem Tv.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, manuelvetro napisał:

Biurko powinno być w połowie żony, bo w sypialni moje lokum odsłuchowe się mieści. Troszkę jąm zepchnął  do prawego narożnika… Jakby coś nawet pospadało z prawy ;) 

Jest telewizor, bo czasem netflixa zapodam, tak raz na miesiąc będzie ostatnio.

Nie mam aparatu, oświetlenie słabe, iPad mini nie wyrobił zbytnio. Zdjęcie dedykuję koledze @lobuz1bom się chwalił, że mam meble do audio od bodzia :D 

B15E196D-61ED-43D9-B44E-D426F5AD9EA3.jpeg


Boż mam z 3x większe biurko a i tak się zaczynam nie mieścić :D

Zadowolona żona to szczęśliwe życie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Teraz, szwagiero napisał:

@rev - czemu zajumałeś do domu połowę słuchawek ze sklepu? wariacie 🤣

Tylko Elity mam na test ze sklepu 😛

7 godzin temu, euter napisał:

@rev Co to za fotel? Jesteś z niego zadowolony?

Wau2, bardzo dobrze działa na moje plecy, z którymi miałem problemy. Teraz już nie mam, po 3 latach używania tego fotela, wiec tak, rekomendacja :)

5 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Trzeba się zastanowić czy zwierz jest ważniejszy od człowieka.

Gdzie kupiłeś takie biurko? Wygląda jak na zamówienie. Moje 120x70 też jest mi za małe

U mnie kot > wszystko

 

2 alexy z Ikei i blat kuchenny, ot taki twór 😂

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowałeś mnie.

Ten blat jest tak po prostu położony, czy jakoś przymocowany do ściany lub komody? Pomysł sam w sobie spoko. Nie wiem ile waży Twoja stacjonarka, ale obawiałbym się u mnie o montaż 3 monitorów na blacie położonym w ten sposób. Wszystkie opierają się na jednej nodze. Tym bardziej mając heki tuż pod monitorami zamiast obok.

Jakie są wymiary tego blatu i wysokość konstrukcji od ziemi? 200x120 by mi 'chyba' wystarczyło. Wtedy może nie musiałbym mieć już półki pod klawiaturę

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności