Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, rev napisał:

O, zapomniałem o tym wątku, a właśnie się przeprowadzałem i mam nowy kącik 😅

 

Pal licho słuchawki, co to za fotel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, krz napisał:

Fajny. Ja właśnie testuję Ergotech Unique i zastanawiam się nad upgradem do Ergohuman.

Ergohuman jest spoko, ale ja wyboru Wau2 nie żałuję. Jego mechanizm pochylania jest absolutnie wspaniały 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacmiszcz92 napisał:

>2k za fotel który nie ma grama skóry ani nawet materiałowych podłokietników 🤦‍♂️

Ale dba o moje plecy, które przez dźwiganie niestety dokuczały, a po jego zakupie jest dużo lepiej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 18:18, JanSobWwa napisał:

Jutro moje ukochane 630vb ustąpią miejsca beyerdynamic t1 2 gen i na tym chwilowo zakończę. Jako przenośny sprzęt i źródło służy mi cudowny topping nx4. A na zdjęciu nie ma jeszcze fiio fh5 :)

20210226_172816.jpg

20210227_095540.jpg

Fajna kolekcja z jednym "ale" odnośnie "cudowny Topping nx4", technicznie średni sprzęt, w tych pieniądzach lepszy jest Hip Dac, imo. 😉

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biurko jest żony, wiec tylko kawałek mogę pokazać. Żona wieczorami mnie wpuszcza, także wtedy korzystam z biurka. Z kawałka. Całe mi nie potrzebne, bo małą mam stacjonarkę, przenośną, że i na stół w kuchni pójdę, czy gdzie bądź, w razie potrzeby. Wzmacniacz to corda meier quickstep sklejony z xdp100r, w wersji toru stacjonarnego pionieer robi za audiofilski podnóżek. Dace to: DFB, Q5K i Sparrow. Na załączonym obrazku kabel FAW od k701. Quickstep pędzi też wszystkie IEM-y i nie szumi nic a nic nawet z AM05. Za inspirację do podzielenia się mym kawałkiem podłogi dziękuję @Tytus1988

B7BF0852-1C57-4311-A4C9-665BE4AC4AAB.jpeg

0EE8CC56-6047-46B9-811A-B25482BCE7F7.jpeg

E334D6CA-6293-4A26-A531-56ED08297488.jpeg

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manuelvetrodziękuję za podzielenie się zdjęciem oraz opisem zestawu, który posiadasz!👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manuelvetro Merci beaucoup! :) Jestem pewien, że daje dużo satysfakcji, a przy tym ładnie się prezentuje (mnie się spodobał, jak i spójność kabelkowa między poszczególnymi elementami). Jestem pewien, że powstanie przy nim jeszcze wiele ciekawych opisów słuchawkowych, na które czekam :)

Edytowane przez Tytus1988
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przemeblowałem pół mieszkania, ale udało się upchnąć 3ci monitor
 
EmG4D0j.jpg
Wygląda jak centrum nadzorów lotów
Mam drugi monitor 22 cale obok głównego 32 ale stoi i się kurzy bo nie wiem co na nim bym dodatkowo mógł wyświetlać.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zrezygnowałem z bawienia się w mnogość monitorów na rzecz 34 21:9 ale mimo wszystko fajnie to wygląda z 3 monitorami, takie centrum dowodzenia. :D zakładam, że do pracy, przy streamowaniu i jak się korzysta z różnych programów na raz i chce się mieć na nie podgląd to jakoś to może być pomocne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBrainwash zgadzam się, że fajnie wygląda taki zestaw! :)

 

@jacmiszcz92 świetne zdjęcie i dzięki za podzielenie się nim!👍🥇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, joysofjoyc4 napisał:

 

Hahaha, widzę że stary wygląd biurka też pokazany, w dodatku z walętynkowym, lewackim kontentem :D

Jak u samca są na tapecie samice to raczej jest to prawe i konserwatywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MrBrainwash napisał:

Dlatego ja zrezygnowałem z bawienia się w mnogość monitorów na rzecz 34 21:9 ale mimo wszystko fajnie to wygląda z 3 monitorami, takie centrum dowodzenia. :D zakładam, że do pracy, przy streamowaniu i jak się korzysta z różnych programów na raz i chce się mieć na nie podgląd to jakoś to może być pomocne. 

Jeszcze nie tak dawno miałem jeden. Ale w pracy 2 + laptop. Akurat wyrwałem drugi za pół ceny (po zwrocie), więc kupiłem uchwyt Maclean MC-714. Firma wysłała mi trzeci, więc zmieniłem uchwyt na Maclean MC-691 @ArSo1981 Na prawym poczta/komunikator, na środkowym robota na bieżąco, na lewym podgląd.

 

Wcale nie chciałem mieć w domu 3 monitorów. Jasne, że bardzo przydatne w pracy, dlatego zamontowałem od ręki. Jednak aktualnie kompletnie zdezorganizowało mi to mieszkanie. Może jak ogarnę meble, to się przekonam (tylko kiedy :P ). Przy okazji wyszło, że biurko wcale nie jest takie duże i mogłoby być pół metra szersze. Jak byście myśleli o podobnym rozwiązaniu to najpierw trzeba zmierzyć biurko i ekrany, później zrobić miejsce, a dopiero potem montować.

 

10 godzin temu, joysofjoyc4 napisał:

Hahaha, widzę że stary wygląd biurka też pokazany, w dodatku z walętynkowym, lewackim kontentem :D

Jest jeszcze smaczek z popularną ostatnio "koleżanką" z chaturbate youtube :P ale stary iPhone robi nieostre zdjęcia.

 

33 minuty temu, ArSo1981 napisał:

Tylko mam zastrzeżenie, że wszystko takie ciemne...

Robiłem to zdjęcie w nocy i z wyłączonym oświetleniem (tylko led z iPhone). Korzystam z F.lux (temperatura kolorów na monitorach była ustawiona na 1900K). Chyba, że chodzi Ci o podkładki Dream Machines XXL (MY-P-DMA-003). Mniej się kurzy i biurko się nie rysuje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, noga jest tylko pod środkowym monitorem. Możesz wywiercić dziurę w biurku i przykręcić na jedną śrubę na wylot lub zamontować z tyłu na metalowy element w kształcie litery C z podpórką od spodu płyty biurka. Wtedy nie trzeba wiercić, ale trzeba mieć wystającą płytę biurka z tyłu oraz odpowiedni dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, VESA 100mm. Tylko ten z lewej chyba nieco ze starszej serii, bo musiałem zastosować minimalnie cieńsze śruby. Grubsze jak np. w monitorze na środku się nie wkręcały.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności