Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
11 godzin temu, Name44 napisał:

Tak było...

 

 

1_DSC9298ok.jpg.fae63ed2820e953936fce2992e871512.jpg

 

 

 

...tak jest. Nieco umiliłem sobie miejsce słuchania muzyki. Zmieniona tapeta oraz oświetlenie.

 

ok_DSC9461.jpg

 

Czy ja dobrze widzę, że na tym biurku jednak w dalszym ciągu k812 królują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady na Senkach to: https://pl.aliexpress.com/item/32835798011.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fxt4AhK

Różnice w dźwięku względem stock są dla mnie niezauważalne, ale stock miałem wygniecione mocno.

Kolumny to Canton GLE-50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawo od biurka (bo na biurku akurat nic audio nie stoi).

Zrobiło się ciasno, ale są już plany w tej kwestii.

 

image.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, timecage napisał:

Na prawo od biurka (bo na biurku akurat nic audio nie stoi).

Zrobiło się ciasno, ale są już plany w tej kwestii.

 

image.png

Co to za deck Akai? Ja mam model GX-75 i muszę go gdzieś dać do naprawy w Warszawie. Odtwarza bez problemu, ale są problemy z otwarciem szuflady na kasetę. Siedzisz widzę trochę w vintage audio to moźe coś poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lobuz1 napisał:

Co to za deck Akai? Ja mam model GX-75 i muszę go gdzieś dać do naprawy w Warszawie. Odtwarza bez problemu, ale są problemy z otwarciem szuflady na kasetę. Siedzisz widzę trochę w vintage audio to moźe coś poradzisz.

 

Mój to GX-R35, niestety też się nadaje do naprawy (co mnie wzięło z zaskoczenia, bo zanim wsadziłem go do szafy z miesiąc temu działał świetnie).

W stolicy polecam serwis na kasprzaka, a jeśli coś bardziej specjalistycznego to podobno ten pan tutaj zna się na rzeczy: http://www.johnyshop.pl/?pl_kontakt,2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o Kasprzaka i o tym serwisie w Piastowie:

https://pl-pl.facebook.com/notes/1949744698598313/

 

Dzięki. Muszę się za to zabrać- też schowałem sprawny do szafy jak urodził się synek i na gramofonach kręcił bączka- taką zabawkę :) . Teraz ma prawie 7 lat, więc wyjmuję sprzęty :)  .
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o Kasprzaka i o tym serwisie w Piastowie:
https://pl-pl.facebook.com/notes/1949744698598313/
 
Dzięki. Muszę się za to zabrać- też schowałem sprawny do szafy jak urodził się synek i na gramofonach kręcił bączka- taką zabawkę  . Teraz ma prawie 7 lat, więc wyjmuję sprzęty   .
 
Od magnetofonów najlepszy spec jest podobno w Milanówku, ale trzeba by pogrzebać za kontaktem.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro moje ukochane 630vb ustąpią miejsca beyerdynamic t1 2 gen i na tym chwilowo zakończę. Jako przenośny sprzęt i źródło służy mi cudowny topping nx4. A na zdjęciu nie ma jeszcze fiio fh5 :)

20210226_172816.jpg

20210227_095540.jpg

Edytowane przez JanSobWwa
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej. Po długiej nieobecności na forum wracam. W ostatnim czasie dużo się działo w świecie dźwięku. To co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe, dziś jest prawie ukończone. Obok wzmaka wieszą sobie na tymczasowym stojaku Dharmy D1000.

20210425_182536.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności