Skocz do zawartości

Kultura sluchania muzyki.


majes0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w takim razie jedzmy im dlatego, ze nie zdazyli dozbierac na cos lepszego

Zła sytuacja materialna jest dla ciebie powodem do kpin, wyszydzania? Oceniasz ludzi po zawartości portfela? Żal mi cię jeszcze bardziej, niż tych półmózgów słuchających w autobusie "muzyki" z głośniczków wbudowanych w telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już to omawiane.

Więcej bajerów = szpan

Prostota = wyśmianie

 

Apropo spadku kultury i poziomu społeczeństwa, proponuje obejrzeć teledysk grupy KoRn "Evolution"

(proszę zwrócić uwagę na wykresy)

 

 

[edit]

 

Zła sytuacja materialna jest dla ciebie powodem do kpin, wyszydzania? Oceniasz ludzi po zawartości portfela? Żal mi cię jeszcze bardziej, niż tych półmózgów słuchających w autobusie "muzyki" z głośniczków wbudowanych w telefon...

 

 

Popieram Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja tam u siebie w szkole (liceum) raczej nie spotykam noname'ów, co najwyżej lans z ajpodem, w klasie kilka(naście) osób wie oznacza Sennheiser ktos ma KPP, irivera czy Zen-a micro, ale niestety niektórych nie da się przekonać, że Meizu M6 + Aurvany graja lepiej niż Muvo :( "bo creative to creative" niektórzy korzystaja też z grajków w telefonach, ale to ze względu na to, że nie mogą/nie chcą wydać kasy na lepszy sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zła sytuacja materialna jest dla ciebie powodem do kpin, wyszydzania? Oceniasz ludzi po zawartości portfela? Żal mi cię jeszcze bardziej, niż tych półmózgów słuchających w autobusie "muzyki" z głośniczków wbudowanych w telefon...

widze ze zle mnie zrozumiales ;]

nie wysmialbym zlej sytuacji materialnej, bo mam troche godnosci i czlowieczenstwa w sobie.

nie jestem pierwszym lepszym dresem majacym proznie w glowie zeby patrzec, kto ile ma paskow na dresie.

przyznam sie, sam chodze w tzw. "bazarach", bo nie stac mnie na markowe ciuchy.

 

nie zla sytuacja materialna, a glupota i brak zasiegniecia wiedzy przed zakupem jest powodem do kpin ;)

a 50zl (s1mp3) lub 200 zl (typowa mp4) piechota nie chodzi nieprawda ?

tym bardziej jesli zarobki rodziny nie przekraczaja 500zl, co jest mozliwe w Polsce.

 

tak wiec na przyszlosc wiecej dystansu, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ludzi nie można jechać za to, że ich nie stać na lepszy sprzęt. To już jest bardzo nieodpowiednie zachowanie dla cywilizowanego człowieka. Kolega niedawno pytał się mnie czy ma kupić sobie mp4 - taki sobie no-name z alledrogo. Chciałem mu wcisnąć clipa (idealnie się mieścił w jego przedziale cenowym). Ale on powiedział, że chce filmów, to ja mu na to, że na tym ekraniku 1,8'' se i tak nie poogląda, to on mi wyjechał, że ja sie woze, bo mam mp4 (tu już sie obraziłem - nazwał moje meizu MP4 <_< ) za 500zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam to sobie powiedz w odniesieniu do innych ludzi. A nie walisz nam kazanie!

wypraszam sobie, ja nigdy nie jechalem komus biednemu.

i nie wale wam kazanie, a jemu ;)

 

[edit]

...

nie, ze nie stac go na lepszy sprzet, tylko dlatego ze zle zrozumial moj post.

wiecej dystansu do slow, ktore ludzie ludzie pisza.

ze moga sie zle wyslowic i zostac zle zrozumianymi.

tyle, starczy tej jalowej dyskusji. nie mam nic do biednych i ich szanuje, kropka.

 

poza tym on nie napisal, ze go nie stac na lepszy sprzet (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się spotkałem z wylizanymi gimnazjalistami z jedną słuchawką w uchu, śmieszy mnie to maksymalnie. Pewnie na jakimś klipie w MTV tak było i wszyscy małpują :D nie oglądam wiec nie wiem czy teoria dobra

 

u mnie w klasie liceum na 33 osoby jest może z 5 osób, które nie słuchają technołomotu :D

co do noname'ów i mp4, mam kumpla który słucha fajnej muzy i jest spoko kolesiem, ale twierdzi ze taki sprzet mu starcza. jego wybor

 

no i dresy z komórkami, w ogole komedia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przez to że nie stać go na lepszy sprzęt?

nie smiejemy sie z tych którzy nie maja na lepszy sprzet tylko z tych którzy za ta sama kase moga kupic lepszy. Taka parówa kosztuje czesto ok 70-100 zł... chcesz mi powiedziec ze ze te pieniadze nie kupie nic lepszego? Troche czytania ze zrozumieniem, i dystansu. Matts nie miał nic złego na mysli. A wy sie bulwersujecie jakby powiedział że Hitler był dobroczynca polski. No luuudzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ze nie stac go na lepszy sprzet, tylko dlatego ze zle zrozumial moj post.

wiecej dystansu do slow, ktore ludzie ludzie pisza.

Proponuję przeczytać tamten post jeszcze raz i odczytać z niego ogólne przesłanie. Możesz się mocno zdziwić ;) Dystans próbuję zachować, ale jednak wypowiedzi tego typu dość mocno. Źle zrozumiałem? To dobrze, dobrze mieć świadomość, że jednak ktoś ma sensowne i racjonalne poglądy.

 

Tylko przez to że nie stać go na lepszy sprzęt?

Spokojnie, moja sytuacja materialna nie jest jeszcze najgorsza. Nie muszę chodzić ze słuchawkami z kiosku w uszach ;) Ot, spotkałem po prostu zbyt wiele bananowych dzieci z przerośniętym ego, bo tata kupił im samochód...

 

 

Wracając do tematu. Dzisiejszy powrót do miejsca zamieszkania autobusem MZK-z tyłu na siedzeniach "elita intelektualna" z pobliskiego gimnazjum. Jeden na kolanach trzyma telefon, z którego wydobywa się coś na kształt pseudo-techno-łupania. W pewnym momencie niestety chłopakom bateria padła. Wzrok ich zawiedzionych min bezcenny ;) Prawie zrobiło mi się ich przykro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło nam się z tematu coś a'la "Dziś widziałem/spotkałem" ^^dodać do tego "...niezły kabaret" i mamy definicje tematu.

 

Ostatnio przechodząc przez miasto spotkałem bardzo leniwe, muzykalne osoby. Średno co 10m można spotkać kogoś, z kogo wydobywa się muzyka 0_o Są na tyle leniwi, że grające telefony tłumią w kieszeni, nie chce się trzymać, bo jeszcze ktoś ukradnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole to samo :D Najlepsze że ja też mam takie słuchafony (thomson hed415 - 29zł - samo ZŁO), kupiłem je bo potrzebowałem coś dużego na szybko do kompa a nie miałem kasy. Oddałem je tacie, który twierdzi, że dźwięk jest bardzo dobry a jak jeszcze w dodatku mu powiedziałem że chcę kupić akg to się wkurzył że 5te słuchawki w tym roku kupuję... Masakra. Czytałem tu na forum, że niektórzy mają podobne problemy i myślę, że ktoś mnie zrozumie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurzaja ludzie słuchający muzyki z badziewnego głośnika telefonu,już kompletna wiochą jest słuchanie głośno z słuchawek ale to co sie dzieje teraz w autobusach woła o pomste do nieba. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem sie z słuchaniem ''umpcy umpcy'' na rozwalonych huczących słuchawkach...najbardziej mnie rozwalilo że kolega słuchał na jednej słuchawce... :P

Mam też taki przypadek w klasie który nie widzi róznicy w dzwięku pomiędzy px 100 a podróbami cx 300 :lol:

Poprostu żal..jak nie słuchają to niech nie kupują ''no-name'ów'' i słuchawek z allegro których transport kosztuje więcej niz słuchawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o słuchanie na jednej słuchawce to mnie to nie śmieszy i nie oburza bo przecież ci ludzie nie słuchają muzyki żeby się nią cieszyć , oni traktują muzykę jako tło , coś czym trzeba zatkać uszy . Nawracanie też nie ma sensu . Koleżanka ostatnio kupowała MP3 typowy no name , i pytała się mnie czy dobry , zapytałem jaką kwotą dysponuje 110 zł . Ok znajdę coś ale jak zobaczyłem że jednym z wymogów jej jest 4 GB to się załamałem . To prawda ludzie traktują nas jak dziwadła , bo przecież jak porządny rock czy coś w tym stylu i Em Pe Trucha powyżej 150 zł może być gorsze od MTV czy radyjka ?? Jak to możliwe ?? My jesteśmy lepsi?? Ja mam minimalne wsparcie brat , kolega < w 1 klasie > tylko że do nas to się nawet pani wychowawczyni przyczepiła , że my traktujemy całą klasę jak gorszych . A w kwestii szacunku do wykonawcy to jak dla mnie ci co słuchają na 1 słuchawce dla lansu na 70% nie słuchają wykonawców godnych szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ja dam przykład. Gdańsk, linia nr 127, któreś z siedzeń podwójnych. Siedzi dreso-karczek, którego sama twarz mówi nam, że książki w życiu na oczy nie widział (wiem, że tak nie powinno się oceniać ludzi, ale niestety widzę twarze niektórych i od razu wiem, że jakiś tuman tudzież głupek ;) ). Ów człowiek siedział w czapce zimowej za którą miał wetkniętą komóreczkę, tak by "zwisała" mu głośnikiem koło ucha. :wacko: Muzyczka "umcowata" grała na cały autobus. Wieś tańczy i śpiewa. Pewnie jechał do Galerii na jakiś podryw :) Na uwagi pasażerów na temat głośnej muzyki, przemówił (o dziwo jeszcze potrafił!!!), że "jacyś debile tu jadą, bo ja już nawet muzyki nie można posłuchać".

 

Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności