Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem fajnie to wygląda, co to za Rybaki?

 

Ja jeszcze śmigam w NB410, na zmianę z DC Wes Kremer ale w pogotowiu czekają kupione w zeszłym sezonie Timby - muszę je tylko pociągnąć jakimś Dubbinem, bo w zeszłym roku nie obchodziłem się z nimi zbyt pieszczotliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic... Kolejne Nike Air Force 1 Mid do kolekcji. Tym razem wersja "odbiło mi, że wybrałem taki kolor" - będą ciekawą odskocznią od typowych zimowych "żółtków" :D

Nike Air Force 1 Mid '07 "Cork"

 

Nike-Air-Force-One-Mid-Cork-748282-100-1

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi kumpel ze Stanów już je zwiezie do Polski i ponoszę je trochę to dam znać w temacie :) Wiesz, mieszkam w miejscowości z dwoma jeziorami, więc w razie utopienia się chociaż korkowe buty będą dryfować ponad powierzchnią wody :P

 

Ale mam jeszcze inne sneakersy "zimowe" (Adidas Uptown TD oraz Nike Air Force 1 Low Wheat Workboot) i powiem Ci, że jak nie ma mrozów przekraczających -10 stopni lub intensywnych opadów deszczu ze śniegiem to sprawdzają się zacnie :)

Edytowane przez nismovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne te Najki :D

 

Fajnie, że Ci się podobają. Myślę czy nie dokupić im sznurowadeł w kolorze dołu podeszwy ;) Ale to jak już będę miał je u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic... Kolejne Nike Air Force 1 Mid do kolekcji. Tym razem wersja "odbiło mi, że wybrałem taki kolor" - będą ciekawą odskocznią od typowych zimowych "żółtków" :D

Nike Air Force 1 Mid '07 "Cork"

 

Nike-Air-Force-One-Mid-Cork-748282-100-1

 

One mają taką grubą podeszwę po całości? Czy w środku jest wyżłobienie?

 

P.S. Do jakiego wieku można w takich butach chodzić? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę że wyglądają fatalnie i gimbusiarsko. Plus beznadziejna podeszwa.

 

Do ukończenia gimnazjum. Widziałem je ostatnio na żywo i wyglądają źle. Lepiej kup zwykle forsy low. Dużo ładniejsze są jak dla mnie.

Ja rozumiem że się może coś nie podobać, gusta guściki, ale co Ty masz do tego gimnazjum? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One mają taką grubą podeszwę po całości? Czy w środku jest wyżłobienie?

 

P.S. Do jakiego wieku można w takich butach chodzić? :P

 

Plus-minus jest taka gruba po całości. Dzięki temu nogi nie marzną w zimę :P A noszę je nadal, mając 27 (słownie: DWADZIEŚCIA SIEDEM) wiosen na karku. Bardzo wygodne, wręcz niezniszczalne i (jak się okazuje) ponadczasowe w wyglądzie ;)

 

Do ukończenia gimnazjum. Widziałem je ostatnio na żywo i wyglądają źle. Lepiej kup zwykle forsy low. Dużo ładniejsze są jak dla mnie.

 

Aleś pocisnął humorem.

Zwłaszcza, że Air Force i Air Jordan to serie dużo starsze od gimnazjalistów je noszących, ale kij z tym. Nie musisz się przecież znać na niczym żeby podzielić się swoim, jakże pomocnym, zdaniem.

 

BTW - widziałeś Air Force Mid "Cork" na żywo? No to ciekawe... Bo jak bazujesz na zwykłych czarnych lub białych Midach, które są męczone przez nastolatki to tak jakbyś porównywał zakatowanego Poloneza do zadbanego kolekcjonerskiego egzemplarza.

 

Wyrażam swoją opinię. Plus jest taka sprawa, że jakby nie było to najwięcej osób w tym wieku ubiera jakeis dziwne kolorowe dresy itp. Myślę, że większość osób tutaj jest sporo starsza ode mnie wiex tym bardziej powinni to rozumieć.

 

Ja dobijam do 30-tki i nie rozumiem takiej żółci i "buldupienia". Może jak dorobisz sobie 50. posta to w końcu zaczniesz wystawiać rzeczy w komisie i dasz sobie spokój z tymi durnymi postami? Oby.

 

Podejrzewam, że właścicieli kolorowych CIEMów nie wyzywasz od gimbazjady.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam swoją opinię. Plus jest taka sprawa, że jakby nie było to najwięcej osób w tym wieku ubiera jakeis dziwne kolorowe dresy itp. Myślę, że większość osób tutaj jest sporo starsza ode mnie wiex tym bardziej powinni to rozumieć.

 

Istnieje pewna subtelna różnica między wyrażaniem swojej opinii, a szukaniem zaczepek pod adresem innych forumowiczów. A że nie jest to pierwszy raz:

- nakładam ostrzeżenie, również za wypowiedź nt. iPhona,

- proszę o darowanie sobie wyrażania swoich opinii w przyszłości, jeśli mają wyglądać w ten sposób.

 

Dziękuję za uwagę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności