Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kupiłem Nike Huarache, odesłałem, teraz czekam aż dojdą

 

jeszcze je gdzieś znalazłeś? :v one są suuuper, sam bym takie chciał

 

http://mars-sport.pl/4062,Buty-Nike-Air-Huarache(318429-003)

 

Ja brałem wersję zamszową z urbancity, ale były chyba tylko dwa rozmiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdą dasz jakieś foto jak wyglądają na Twojej nodze i parę zbliżeń żeby widać było jakość materiałów i łączeń? :)

 

 

 

Nie mam na stanie aparatu, ale nie jest to żaden B grade. Klej nie wystaje jak w diamentowych asicsach od ronniego np.

Gdzieniegdzie farba z podeszwy nadchodzi za wysoko. I osoby z wysokim podbiciem będą musiały wyjąc wkładkę. Spokojnie można brać pół w dół na długość.

Tu są w lepszej jakości: http://www.kicksonfire.com/2014/12/19/closer-look-puma-blaze-glory-tech-pack-black-white/

 

eCDXXIX.jpg

qWeXyGM.jpg

Edytowane przez ananas007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dojdą dasz jakieś foto jak wyglądają na Twojej nodze i parę zbliżeń żeby widać było jakość materiałów i łączeń? :)

 

 

 

Nie mam na stanie aparatu, ale nie jest to żaden B grade. Klej nie wystaje jak w diamentowych asicsach od ronniego np.

Gdzieniegdzie farba z podeszwy nadchodzi za wysoko. I osoby z wysokim podbiciem będą musiały wyjąc wkładkę. Spokojnie można brać pół w dół na długość.

Tu są w lepszej jakości: http://www.kicksonfire.com/2014/12/19/closer-look-puma-blaze-glory-tech-pack-black-white/

 

eCDXXIX.jpg

qWeXyGM.jpg

 

 

jak z wygodą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tobie o ten spray chroniący buty przed wodą? Mam i w sumie nie jest to jakaś rewelacja. Faktycznie działa ale raz na dwa-trzy tygodnie trzeba ponownie spryskać, chociaż to zależy jak intensywnie korzystasz z butów. Nie chroni to przed brudzeniem się buta: kurz, piasek itd.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakieś buty na sezon wczesno-jesienny mające miękką i raczej cienką podeszwę?

Przyzwyczaiłem się do butków letnich z miękką, cienką, kauczukową podeszwą w których fajnie czuć podłoże po którym się chodzi.

Teraz w ostatnie chłodniejsze dni wsadziłem na stopę buty mniej przewiewne no i... czułem się jak maszyna krocząca :blink:

Jednak w takich w których czuje się po czym się chodzi jak dla mnie są wygodniejsze w pewnym stawianiu stopy na podłożu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakieś buty na sezon wczesno-jesienny mające miękką i raczej cienką podeszwę?

Przyzwyczaiłem się do butków letnich z miękką, cienką, kauczukową podeszwą w których fajnie czuć podłoże po którym się chodzi.

Teraz w ostatnie chłodniejsze dni wsadziłem na stopę buty mniej przewiewne no i... czułem się jak maszyna krocząca :blink:

Jednak w takich w których czuje się po czym się chodzi jak dla mnie są wygodniejsze w pewnym stawianiu stopy na podłożu...

Etnies Scout

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem Puma Blaze of Glory, niestety mój rozmiar w tych butach to 44,5 którego akurat nie ma na allegro. :x

 

_____________
Do dzisiaj jest promocja -20% na te buty:
http://www.trygonsport.pl/sneakers

Kod do promocji to "sneakerdeal".

Edytowane przez Roni11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności