Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz mega poduchy to Nike Air Pegasus+ 30. Stopa dosłownie się w nie zapada, nieźle trzymają się stopy i są w miarę lekkie jak na tak mocno obudowane buty. Meshowa siateczka zapewnia rozsądną cyrkulację powietrza. Generalnie miłe kapcie, ale mało dynamiczne. Ja wolę jednak buty minimalistyczne, ale co kto lubi.


Bardziej dynamiczne są Adidasy Energy Boost lub Glide Boost 6, ale to już kwoty bliższe 300zł. No i wygoda trochę mniejsza, ale coś kosztem czegoś. Poza tym trzeba mieć świadomość, że buty sportowe Adidas mają zaniżoną numerację (radzę sprawdzić na stronie producenta, bo sklepy często podają błędne długości stóp). Plus oczywiście trzeba doliczyć te 0,5-1cm luzu dla przetaczania stopy.

 

Co ja bym osobiście wziął? Trampki + ewentualnie wkładki amortyzujące typu Scholl GelActiv Sport. Najtańsze rozwiązanie, a niekoniecznie gorsze.

Edytowane przez Arthass
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mega poduchy to Nike Air Pegasus+ 30. Stopa dosłownie się w nie zapada, nieźle trzymają się stopy i są w miarę lekkie jak na tak mocno obudowane buty. Meshowa siateczka zapewnia rozsądną cyrkulację powietrza. Generalnie miłe kapcie, ale mało dynamiczne. Ja wolę jednak buty minimalistyczne, ale co kto lubi.

 

Będę je z pewnością miał na uwadze. Dzięki za propozycję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie butów na allegro to jakaś masakra :/ Znalazłem interesujący mnie model, fajne ceny. Na oko wszystkie ogłoszenia ok. Zapewnienia, że towar nowy, oryginalny, w oryginalnym pudełku, na gwarancji... wchodzę na stronę "o mnie" sprzedawcy, a tam jaja w stylu:

 

"Konto "nicegoods2014" jest prowadzone przez firmę TRAINERS4U CO. LIMITED, 41-47 MARBLE, RM 905 WORKINGBERG COMM B., HONG KONG"

 

"Ekspozycja internetowa sklepu nie stanowi oferty w myśl art. 661 Ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r - Kodeks cywilny, a jedynie zaproszenie do prowadzenia negocjacji. Stan związania ofertą następuje w momencie zatwierdzenia zamówienia przez "nicegoods2014""

 

"Zamówienia są wysyłane z magazynu dostawcy zagranicznego. Szacowany czas dostarczenia przesyłki przez pocztę lotniczą to 8 do 30 dni roboczych licząc od dnia nadania przesyłki z systemu trackingowego. Jeśli produkt do tego czasu nie dotrze prosimy o kontakt z nami, a zwrócimy pieniądze."

 

I tak ze wszystkimi sprzedawcami...

 

I jeszcze gość bezczelnie na aukcjach pisze: "Uważaj na tanie, nieoryginalne obuwie, niska cena = niska jakość butów." A w komentarzach: "Buty nie są oryginalne. Na przesyłkę czekałam 3 tygodnie. Są to bardzo drogie podróby w dodatku podany rozmiar zupełnie odbiega od rzeczywistości. Sprzedający zwrócił mi pieniądze, wraz z kosztem przesyłki, którą musiałam ponieść odsyłając towar."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nauczyłem, żeby nigdy, ale to przenigdy nie kupować butów na allegro. Nawet, jak jakimś cudem, trafi się na oryginał to później jaja są z gwarancją... Lepiej dopłacić, nawet 100, czy 150 i mieć spokój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie to jest zabawne, że te podróbki nie są wcale wiele tańsze od oryginałów ze sklepów. Olałem allegro i znalazłem interesujący mnie model w normalnym sklepie dosłownie 10zł drożej. Niby wyprzedaż, ale w jeszcze innym 50zł więcej, co przy butach za 4 stówki nie jest taką wielką różnicą. Jak widać sprawdza się zasada, że jeśli jest coś za tanie, to robi się podejrzane. A przy cenach na poziomie wyprzedażowych ludzie tracą czujność i kupują te podróbki przekonani, że zrobili interes życia.

 

A z gwarancją na buty to chyba zawsze są jaja. Dlatego lepiej wszystko dokładnie sprawdzić przed wyjściem poza dom, to przynajmniej będzie można je zwrócić bez większych problemów (o ile zakupione były przez internet).

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnośnie wentylacji zbliża się lato. Co byście polecili z bardzo dobrą wentylacja? Wolałbym aby to nie były buty typowo sportowe bardziej coś w stylu DC TONIK?? Mam Toniki ale noga się poci.

 

Coś w tym stylu byleby jak najbardziej przewiewne. Inne propozycje też uwzględnię. buty_dc_tonik_dark_red.jpg

 

 

Cena do 200 zł

Edytowane przez lastyh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnośnie wentylacji zbliża się lato. Co byście polecili z bardzo dobrą wentylacja? Wolałbym aby to nie były buty typowo sportowe bardziej coś w stylu DC TONIK?? Mam Toniki ale noga się poci.

 

Coś w tym stylu byleby jak najbardziej przewiewne. Inne propozycje też uwzględnię. buty_dc_tonik_dark_red.jpg

 

 

Cena do 200 zł

Z newsleterem masz -30zł, wyjdzie ciut ponad 200zł za świetne letnie obuwie

http://www.californiaskateshop.pl/search.php?text=scout

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie odnośnie wentylacji zbliża się lato. Co byście polecili z bardzo dobrą wentylacja? Wolałbym aby to nie były buty typowo sportowe bardziej coś w stylu DC TONIK?? Mam Toniki ale noga się poci.

 

Coś w tym stylu byleby jak najbardziej przewiewne. Inne propozycje też uwzględnię. buty_dc_tonik_dark_red.jpg

 

 

Cena do 200 zł

 

 

 

Z newsleterem masz -30zł, wyjdzie ciut ponad 200zł za świetne letnie obuwie

http://www.californiaskateshop.pl/search.php?text=scout

 

 

Nie ma lepszych zniżek? Już w sumie czaję się od roku na takie Scouty :P

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności