Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Sobie żadnych bym nie kupił, bo to nie mój styl (oraz unikam zamszu w butach). Najbardziej podobają mi się ... pierwsze! W drugim boli mnie biała podeszwa, a w trzecich... sam nie wiem, nie podobają mi się ;)

 

Zamszu nie trzeba unikać, można sprawić, że będzie długowieczny - o ile o to chodzi. ;) Co do tych adidasów, dla siebie jak już brałbym drugie, niebieskie, te pstrokato-kolorowe moim zdaniem mało męskie, no ale młodzież to się inaczej ubiera. No i te "N" naszyte, ciągle mam wrażenie, że słabo to wygląda. ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 3 także, jak Damix napisał. Czy mało męskie? zależy Xar co to ma być, to są buty sportowe mimo wszystko. Dla mnie męskie to popularnie zwane "lakierki". Codziennie to wygoda wiec :) 2 akurat średnio mi pasują :) Zresztą modne są teraz kolory nić szaro-czarne motywy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biega tu ktoś? Szukam buty na biegi średnio/długodystansowe (treningi 6-10km, starty 10-15-20km). Wpadły mi w oko modele Adidasa: Supernova Glide 6, Energy Boost i Energy Boost 2 ESM. Waga do 65kg. Stopa neutralna/lekko pronująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na temacie więc Was spytam. Gdzie i za ile można kupić czarne matowe oksfordy do gajeru jakoś możliwie tanie ale też żeby nie były badziewiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Asisc Gel i polecam. Jak na pierwsze buty do biegania są bardzo git. Nie są jakoś potwornie drogie a biega w nich się bardzo dobrze.

 

Podobno Asisc Gel-Nimbus jest bardzo dobrym butem na długie dystanse, ale recenzenci polecają je dla osób +80kg, ze względu na to że ten żel uzyskuje najlepsze właściwości amortyzacyjne dopiero pod odpowiednim ciężarem. Dla osób <80kg poleca się te Adidasy z serii Boost. Wtedy podobno najlepiej działa ten "zwrot energii", i w ogóle są bardzo sprężyste i dynamiczne. Ja wybrałem Adidas Energy Boost, wersje pierwszą, oryginalną. Tańsze (na allegro wyprzedają pozostałości magazynowe), wersja 2.0 nie wprowadza żadnych rewolucji (różnica odrobinę w kroju przede wszystkim), spotkałem się z kilkoma opiniami, gdzie ludzie preferowali "oryginała" w stosunku do rewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez zapytam o buty do biegania dla zaczynającego dopiero. Mam zamiar poprawić trochę kondycję, biegi zapewne na początku krótkie dystanse do 5km. Później może więcej trochę. Waga 82kg, docelowo będę dobijał do 95 kg, wzrost 195cm. Cenowo jak najtaniej na początek ale spodziewam się, że ponad 200 może wyjść za dobre buty. Pstrokate Asics w paski wyjątkowo mi się nie podobają, są wstrętne. Nike rosh run jako tako wyglądają już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 65 i biegam po prostu i nie przejmuje się ******łami :)

 

Azahiel to jest kwestia tego, że jak jest w tych samych cenach to chyba lepiej wybrać bardziej wpasowujące się w twoje "parametry". Gdybym miał już jakieś buty Asicsa to też nie widziałbym potrzeby zmieniać.

 

Najtaniej, po kosztach to chyba właśnie Asics Patriot 6 (czarne nie wyglądają tak pstrokato). Zależy czy planujesz biegi na dłuższe dystanse, bo wtedy docelowo w tej wadze chwalą Asics Gel-Nimbus 14, 15 lub 16. Cięższe, ale mega wygodne. Przy krótszych dystansach warto patrzeć za czymś lżejszym.

Tani Nike do biegania to Nike Mach Runner, droższa opcja Nike AIR PEGASUS+ 30. Bez przymiarki i tak nie będziesz wiedział, które Ci leżą.

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności