Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmieniłem obiekt westchnień i jeżeli uda mi się gdzieś dorwać w ludzkiej cenie, to biorę Vandale <3

O.o ******ste. Ja obecnie buciki mam (brązowe Reebok Classic :*) ale jak będę szukał następnych to będą to jakieś nike mid albo hi. Nauczony własnym doświadczeniem wiem teraz że na pewno nie będą z żółtego nubuku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item392293841_nike_t...o_10_us_44.html

Takie ostatnio kupiłem - w sumie się jakoś specjalnie za butami nie rozglądałem, tylko przeszedłem kilka sklepów i akurat mi się spodobały. Dobrze się w nich chodzi - wygodna miękka skóra w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie fajnie wyglądają. ale co to za firma Emerica ? chociaż solidne buty robią ?

W sumie nigdy nie miałem :) Ale to buty na deskę, więc złe nie powinny być - a w razie czego SS jest miły w rozpatrywaniu gwarancji ;P

 

Jeszcze te są fajne ~> Link, Link2 i Link3. Chociaż i tak Najki miażdżą, i muszę je dorwać ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie szukałem z nudów o tej firmie Emerica i to jakas marka jest - bowiem jest to ta sama firma co Etines. szukając dalej dowiedziałem się, że marka Converse to ta sama firma co Nike, a Reebok został wykupiony przez Adidas za prawie 4,5 mld $ ;]

 

(w sumie to te 4,5 mld to bardzo mało).

 

na tej samej zasadzie co Matsushita electronics ma 3 marki - Panasonic, JVC i Technics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeeeeeee, 80's are back! Jeszcze tylko do kompletu krótka kurtka skórzana, albo lepiej z ortalionu i jedziemy na disco..

Świetne są, klasyka.. ale jak widać nie dla tych, dla których mężczyzna z sygnetem, posiadający przy sobie nóż to zuo i szpaner. Zresztą dalej wypowiadasz się o czymś, o czym nie masz pojęcia.. może rzeczywiście pisz tylko o notebookach? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu Ci nie wyszło KHOT... Vandale sa boskie :) :)

Sorry, dla mnie esencja szalonych lat osiemdziesiątych, zwłaszcza kolorystyka tych pierwszych. No offence, buty nie są żenujące, raczej "ciekawe", dla osób chcących się wyróżniać i dla mnie mają taką samą wartość stylistyczną jak haftowane dzwony: do muzeum z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty to podstawowa część garderoby, muszą się wyróżniać (chociaż te i tak mieszczą się w normie ;))

 

Zresztą wybór jest dużo, od odblaskowych, mega-kolorowych aż do tych mniej 'fikuśnych', stonowanych ~> http://www.pickyourshoes.com/size/nike_vandal.htm

 

No a poza tym to legenda, najwyższa wygoda i trwałość.. przynajmniej tak mówią, czas się przekonać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamba nie zrażaj się, nie które osoby na tym forum mimo dobrego obeznania w mp3 to gustu nie mają za h... i się nie znają :) pewnie się nie ciekawie ubierają nie wnikam. Vandale to świetne buty, ale na lato nie lepiej low ?

 

pozatym mogę ci je sprowadzić jak chcesz :) zajmuje sie takimi rzeczami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności