Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie buty macie białe albo czarne? okropności :P ja mam takie jak poniżej od roku i bardzo sobie chwale, wyglądają prawie jak nowe, wytrzymałe nie jak chińskie nike, reebok czy inne pumy, które są dobre na góra 1 rok. podobają mi sie za to conversy.

 

wzór 0221 czwarte od dołu

 

http://www.gezzini.pl/katalog/wiosna.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich butów, imo jak kupować to albo jakieś odlotowe kowbojki albo adidasy, a nie coś pośredniego ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
a ja mam sobie kupic ale nie wiem jakie myslalem nad conversami ev pro ale moze jakies tansze sobie kupie

 

smith's lub cormax wiecej kasy na przepicie bedzie ;)

 

 

Nie polecam... cormaxy są nie trwałe miałem i wytrzymały 6 miesiacy, smithsy załawiłem jeszcze szybciej. Teraz mam reeboki g unit gtx3 i mają już 1,5 roku i po czyszczeniu i pastowaniu wygladaja jak prawie nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Converse'y są wizualnie fajne, inne, bardziej niszowe od butów Puma, Reebok, Nike i Adidas, ale jeśli chodzi o wykonanie to szajs - miałem parę i powiedziałem sobie, że po raz ostatni - jedynie model Stadium Star pozytywnie odstawał od reszty i nie rozwalił się przed upływem roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja postanowiłem zainwestować w HDki drugi raz, bo jak na razie nie mam nic do zarzucenia tym butom. Kupiłem prawie rok temu na przecenie za 5 dyszek, jako "drugie buty" ;) Okazało się, że przechodziłem w nich prawie rok w tym praktycznie całą zimę i dopiero niedawno zaczęły mi się pruć. Zobaczymy jak będzie z tymi :D Do And1 nie mam zaufania jakoś. Pamiętam jak kiedyś kumple się rzucili na buty tej firmy i nikt potem nie powtórzył zakupu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że teraz 90% butów po jakimś czasie albo się odkleja, albo pęka.. Niestety chińskie produkty zalały cały rynek ;/ Dlatego lepiej kupić tańsze, a wymieniać częściej, niż droższe - bo i tak wytrzymałościowo będą podobne.

 

Kupiłem prawie rok temu na przecenie za 5 dyszek, jako "drugie buty"

Ja podobnie kupiłem dwie pary (w sumie jedna gratis) butów Podium - trzymają się już naprawdę długo, i nie widać śladu używalności ;) A cena też podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale maba - teraz wszystko jest w Chinach robione ;) Znaczenia nie ma już gdzie, tylko jaki jest proces produkcyjny, materiały, kontrola jakości etc. :)

 

Jeżeli chodzi o buty, to maksymalna kwota jaką jestem w stanie wydać to ~200zł. Więcej się po prostu nie opłaca.

 

P.S.

Dobre glany nie rozpadną się przez nawet 3 lata, ale osobiście zrezygnowałem już z praktyk chodzenia w masochistycznym obuwiu zarówno jeżeli chodzi o początkowy komfort, jak i jego wagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności