Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie tylko UK i USA z męskich, reszta raz że brzydka, dwa wykonana średnio. Wystarczy zerknąć na bryłę 574 w wersji globalnej (chyba chińskie) oraz wersję USA. Przepaść.

https://sneakernews.com/2015/03/05/new-balance-574-connoisseur-guitar/

a te zwykłe możecie zobaczyć na nogach co trzeciego polaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko szkoda, że USA i UK mają taki duży narzut cenowy w Polszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, murderotic napisał:

Jak dla mnie tylko UK i USA z męskich, reszta raz że brzydka, dwa wykonana średnio. Wystarczy zerknąć na bryłę 574 w wersji globalnej (chyba chińskie) oraz wersję USA. Przepaść.

https://sneakernews.com/2015/03/05/new-balance-574-connoisseur-guitar/

a te zwykłe możecie zobaczyć na nogach co trzeciego polaka ;)

Wiadomo, że USA i UK lepiej wykonane chociaż ja nie jestem zachwycony jakością NB1500. Kwestia ile chce się wydać, chciałem czegoś tańszego na codzień. 

NEW-BALANCWE-530-REENGINEERED-3.jpg

new-balance-530-re-engineered-spring-2017-7.jpg

25634fba7194af18d3eb1bce607bbf81.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś przyszły. Z wyglądu fajne, z wygody: trudno stwierdzić, bo z rozmiar za małe.

1736441_1_f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja śmigam w takich.

Znalezione obrazy dla zapytania NIKE DOWNSHIFTER 8

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja... Chodzę w rozpadających się Adasiach, bo jak poszedłem do sklepu kupić nowe, to myślałem, że się zapłaczę. Ostatecznie postanowiłem, że dojadę je do końca w tym roku i na przyszły sezon może pojawi się coś, co ładnie wygląda, a co będę mógł przymierzyć, bo niestety zakupy przez neta z moją stopą nie wchodzą w rachubę.

Ach, marzą mi się Adidas Daroga z pierwszej serii... ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vaiet, a które to te Daroga-i z pierwszej serii? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój błąd. Daroga Two Lea :P Skubańce są makabrycznie wytrzymałe. Dojeżdżam je właśnie jako buty robocze siódmy sezon

full_img_39239.png

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fakt.. w sklepach szału nie ma z kolekcjami ? też nie znalazłam perełki, na którą będę polować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupione 2 tygodnie temu. Nic wygodniejszego na nogach nie miałem.

buty,klasyka,new-balance-mcruzhb,83940808-big.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym razem Najki. Bardzo wygodne.

5aa08effN53cd00c6.jpg9927967a-ca6b-45e3-be27-929b2c321bc7.jpg

Edytowane przez ichris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj przyszły

k15ymxR.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.06.2018 o 21:20, Play napisał:

tylko szkoda, że USA i UK mają taki duży narzut cenowy w Polszy...

Dlatego warto kupować w promocji, albo zrobić jeden droższy zakup by potem zawsze raz w roku na urodziny mieć -30% na wszystko. Swoje ostatnie M1500 kupiłem za 350zł z 699zł. Z kolei amerykańskie M997 trafiłem na grudniowej promocji z 899zl - 30% a śmigam już w nich 2,5 roku bez przerwy. IMO warto, bo wyglądają jak nowe a już prane w pralce 3 razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam latam drugi rok w 500, też kupione za 30% mniej na urodziny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Play napisał:

Ja tam latam drugi rok w 500, też kupione za 30% mniej na urodziny

Dwa lata to żaden wyczyn akurat...tyle to sprandi za 70zl wytrzymują...a NB to drogie buty raczej więc trochę więcej bym wymagał ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko sprandi wyglądają, jakby były zrobione z tandetnego plastiko-pseudo zamszu i cholernie ciężko jest dobrać wygodne buty od nich. A NB500 za 160-170 zł to dobry deal, są fajnie i dość solidnie zrobione i dla mnie są bardzo wygodne

Edytowane przez Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, murderotic napisał:

Dlatego warto kupować w promocji, albo zrobić jeden droższy zakup by potem zawsze raz w roku na urodziny mieć -30% na wszystko. Swoje ostatnie M1500 kupiłem za 350zł z 699zł. Z kolei amerykańskie M997 trafiłem na grudniowej promocji z 899zl - 30% a śmigam już w nich 2,5 roku bez przerwy. IMO warto, bo wyglądają jak nowe a już prane w pralce 3 razy.

Gdzie się ten zakup robi i powyżej jakiej kwoty? Butów się nie pierze w pralce ?

Edytowane przez Bokrug

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 160-170 to nie dużo rzeczywiście, ale mi bardziej się seria 400 podoba i tak ;) .

Edytowane przez Oskar2905

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Bokrug napisał:

Gdzie się ten zakup robi i powyżej jakiej kwoty? Butów się nie pierze w pralce ?

Byś musiał zrobić zakupy w stacjonarnym sklepie NB. Ja kupiłem raz jakieś za 250 zł i od tego czasu co rok dostaję smsa z informacją, że na urodziny mam rabat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.07.2018 o 11:58, Oskar2905 napisał:

Dwa lata to żaden wyczyn akurat...tyle to sprandi za 70zl wytrzymują...a NB to drogie buty raczej więc trochę więcej bym wymagał ;) .

To wrzuć fotkę Sprandi po 2,5 roku i ja wrzucę fotkę swoich NB po 2,5 roku codziennego noszenia (poza na prawdę głęboką, śnieżną zimą).

Druga kwestia to wygląd, wygoda, materiały i jakość wykonania. No i kraj produkcji, który w głównej mierze odbija się na cenie w PL. Wejdź sobie na amerykańską stronę NB i zobacz ile te buty kosztują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojego doświadczenia, jak buty są regularnie użytkowane, to max 3 pełne sezony  i na śmietnik się nadają, nie mówię tutaj o zużyciu zewnętrznym,

a o ogólnym rozchodzeniu buta. Dodam, że szanuję obuwie, nie biegam po nierównym terenie, ani nie gram w nich w piłkę, jestem też szczuply i

gdybym ważył w okolicach 90kg, to myślę, że dwa lata i byłoby po bucikach, każdej firmy. Wiele osób sobie nie zdaje sprawy z tego, że but traci

swoje właściwości amortyzujące i stabilizujące, po prostu się ubija i deformuje, co negatywnie wpływa na zdrowie naszych nóg. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, murderotic napisał:

To wrzuć fotkę Sprandi po 2,5 roku i ja wrzucę fotkę swoich NB po 2,5 roku codziennego noszenia (poza na prawdę głęboką, śnieżną zimą).

Druga kwestia to wygląd, wygoda, materiały i jakość wykonania. No i kraj produkcji, który w głównej mierze odbija się na cenie w PL. Wejdź sobie na amerykańską stronę NB i zobacz ile te buty kosztują.

ale ja nie twierdzę że one będą jak nowe. Po prostu po 2 latach nadają się na śmietnik i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Oskar2905 napisał:

ale ja nie twierdzę że one będą jak nowe. Po prostu po 2 latach nadają się na śmietnik i tyle. 

to się nie zrozumieliśmy :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z drugiej strony biorąc pod uwagę że za jedną parę NB jest 5 par sprandi to ekonomiczniej jest kupić 5 par sprandi bo ile więcej niż te 2 czy 3 lata takie NB wytrzymają...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi