Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym roku kupiłem sobie do biegania Nike Air Zoom Pegasus 33

831352-008.jpg

Do mojej stopy są bardzo fajnie dopasowane, nie wiem czy miałem dopasowane lepiej. Kilka lat temu trochę uczyłem się biegać i nawet boso zamierzałem... ale jednak dobre buty robią swoje. Ciężko znaleźć dobre podłoże do biegania naturalnego. Chociaż takie bieganie jest modne, to buty dużo pomagają. Szczególnie jak jest się tłuściochem  :D .

Co do biegania, ja ogólnie nie umiem się przekonać do słuchania muzyki czy aplikacji. Lubię, kiedy jestem ja i... słabości do pokonania, ewentualnie buty :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21 października 2017 o 19:42, micbud napisał:

No topra, moje trampki wojasa po 7latach zycia powoli sie rozlatuja. W ostatnich miesiacach ich zycia uzywalem ich do treningow crossfit (krotkie biegi, przysiady, podskoki, pompki, lazenie po scianie, ocieranie sie w autobusach). A nie, to ostatnie to w innych butach, wiec sie nie liczy. W kazdym badz razie plan nastepczy jest taki, ze pojde do kerfura i kupie pierwsze z brzegu trampki jedne z tanszych za 50zł. Serio musze przeczytac pincet recenzji na bieganie.pl i szukac okazji na jakies najacze za 399zł designed for crossfit, bo inaczej umre? W tych trampkach wojasa cwiczylo mi sie dobrze, bo jako czlowiek starej daty uwazam, ze to nie o osprzet chodzi w tym wszystkim :D

Zeby zakonczyc te pasjonujaca historie poprutego trampka: zadnych butow nie kupilem, dalem trampka do szewca, zaplacilem 15zł i za 7lat, jak znow sie ktorys popruje, to sie znow tu odezwe :D

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Uwaga na tą stronę z Martensami :

 

http://www.mckissockelectrical.co.uk/

 

Zzapłaciłem za martensy (5.12) i nic się nie dzieje.

Na wyciągu bankowym widzę, że przelew poszedł do Chin...

 

Wysłałem im 2 maile i cisza. Zero reakcji.

 

Wygląda  na to, że wyrzyciłem prawie cztery stówy w błoto :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na ten okres kupiłem sobie takie coś:

P721858.jpg

 

Nie pamiętam kiedy miałem tak wygodne buty od pierwszego założenia. W biurze stopa się nie grzeje, na zewnątrz nie marznie - bardzo udany zakup póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2017 o 08:42, Arturos1967 napisał:

Uwaga na tą stronę z Martensami :

 

http://www.mckissockelectrical.co.uk/

 

Zzapłaciłem za martensy (5.12) i nic się nie dzieje.

Na wyciągu bankowym widzę, że przelew poszedł do Chin...

 

Wysłałem im 2 maile i cisza. Zero reakcji.

 

Wygląda  na to, że wyrzyciłem prawie cztery stówy w błoto :(

Napisz im negatywną opinię na Facebooku https://www.facebook.com/McKissockElectrical/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rfzb napisał:

Napisz im negatywną opinię na Facebooku https://www.facebook.com/McKissockElectrical/

 

No niestety ta firma to był zwykły jakiś, przedświateczny, chiński słup. Nie ma komu więc. Aż sam sobie dziwię, że natal talkie prostackie numery przechodzà....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem na próbę na zimę takie chinole. Jak na razie po 2 miesiącach chodzenia brak jakichkolwiek śladów użytkowania. Wygodniejsze od wszelkiego markowego obuwia jakie miałem :) . Nawet podeszwa się specjalnie nie ściera co u mnie jest bardzo częste i w prawie każdych butach mam startą podeszwę. W środku mają polar z wypełnieniem. Może nie jest najwyższej jakości ale spełnia swoją funkcję. Na zdjęciach są okropne, ale na nodze wyglądają ok. Jako że najczęściej buty nawet markowe dobijam w max 1 sezon to nie widzę sensu dopłaty do markowych bo te wytrzymają tyle samo :)2220763510006_2__mn_1.jpg

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Palpatine napisał:

Co to jest za model?

OBMH200, ale muszę je zareklamować - w jednym miejcu "mocowanie" na sznurowadło się przetarło. W sumie prawie w nich nie chodziłem, więc może jakaś wada fabryczna, ciężko stwierdzić.
https://4f.com.pl/buty_trekkingowe_meskie_obmh200z_-_bez_miodowy,112,122533.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj XR1 przyszły. 
Boost bardzo fajny, może to nie jest UB czy Yeezy ale jest bardzo spoko. 
Siateczka jest dosyć przewiewna i wygodna, jedyny jej minus to odbijanie palców co nie wygląda za ładnie. 
But wykonany jest przyzwoicie, poza kilkoma ******łami nie ma większych błędów, kleju nie ma zupełnie. 
Jedyny większy mankament to fatalne sznurówki, jeszcze nie miałem sznurówek które się... gniotą jak papier. 
Wykonanie 8/10
Wygląd 8+/10
Wygoda 9-/10
Cena (steal)/jakość 10/10
Ps. polecam pół w dól, albo nawet cały rozmiar w dół. Ja mam buty 42-43 a tutaj 42 są ciut za duże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2017 o 22:37, Oskar2905 napisał:

Ja się nauczyłem żeby nie kupować butów z tymi metalowymi "cosiami" do sznurowadeł. Przecierają sznurowadła raz dwa.

 

Haczyki to fajna sprawa tylko muszę być zrobione z głową a nie z ostrymi krawędziami, same sznurówki tez lepsze a nie taniocha i ja jadę 3 sezon i teraz widzę coś tam idzie ale nie przez haczyki a oczka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 10.01.2018 o 17:53, Szakovsky napisał:

Ps. polecam pół w dól, albo nawet cały rozmiar w dół. Ja mam buty 42-43 a tutaj 42 są ciut za duże. 

 

To trza brać po długości wkładki, wtedy przy żadnej parze nie ma zaskoczenia. 
Ja śmigam przez zimę w Arkkach i mogę polecić. Do 0 stopni chodzi się komfortowo. 
i za cenę z promci było warto. 
 arkk-copenhagen-raven-s-e15-all-black-sp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciężko powiedzieć. Miałem prawie wszystkie USA i UK. 997 i 1500 są bardzo do siebie podobne. Wygoda na tym samym poziomie, może nie taka jak 998, ale i tak miód. Jedne i drugie fajnie dopasowują się do stopy. Zaletą USA jest lepszy materiał na zapiętce. U mnie po 2,5 roku zero przetarć. W UK jest różnie. Z tych dwóch pokazanych ładniejsze 997.

Edytowane przez murderotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności