Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Yyyy... Co to jest? :o

 

 

 

Jak by ktoś w drodze do klubu dla "elo dzieci" rozjechał kota.

 

 

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TybetON:

"Twojemu chłopakowi się podobają, to bierz!" ;)

 

Do biegania (nienawidzę po asfalcie), zamierzam zapodać takiego kapcia:

http://allegro.pl/salomon-xa-pro-3d-ultra-roz-46-lub-42-46-i1566411689.html

 

BTW: Koledzy: zdajecie sobie sprawę, że kupowanie butów przeznaczonych do prowadzenia samochodu, kiedy się ich używa do chodzenia, to nie tylko wioska, ale też głupota?

 

To taka nowocześniejsza wersja chodzenia po mieście w butach do koszykówki.

Czyli dresiarstwa po prostu.

Brak mi słów.

Edytowane przez ov_Darkness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ov_Darkness: mojemu sie nie podobają, ale twojego widziłem jak latał w nie lepszym cw. Btw, przeciez to dla beki wrzucone :o

 

"To taka nowocześniejsza wersja chodzenia po mieście w butach do koszykówki.

Czyli dresiarstwa po prostu." Jesteś ignorantem. Jest jeszce coś takiego jak zajawka/pasja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przeznaczeniu butów do danej czynności pamiętają już chyba tylko biegli podczas uwzględniania reklamacji... Wystarczy spojrzeć na legendarne Air Force 1, które są butami do gry w kosza, a dziś wielu chodzi w nich na co dzień (w tym ja). I nie sądzę by było to "dresiarstwem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do biegania (nienawidzę po asfalcie), zamierzam zapodać takiego kapcia:

http://allegro.pl/salomon-xa-pro-3d-ultra-roz-46-lub-42-46-i1566411689.html

Do biegania terenowego szukałbym innych butów.

np. Nike Pegasus + 27WR, LaSportiva Wildcat, Adidas Kanadia tr 3.

Salomon wg. mnie ma mocno zawyżoną cenę do tego co oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Puma Ferrari SF lub GT black. W Polsce buty maja status elitarnych. kultowych. Bardzo stylowe, czarne (lub czerwone jak chcesz sie mocniej wyroznic) na cienkiej podeszwie. Cena wysoka, ale placi sie za najwyzsza jakosc i unikalny model. Wlasciciel, uwazany jest jako posiadacz dobrego gustu, fan sportow motorowych i ladnych kobiet. "

 

No to pojechałeś. Muahahahha :) elitarnie :huh:

 

To wrzucilem dla beki. Swoja droga ja cale zycie przechodzilem w butach do kosza, tenisa, biegania. Jedyne chyba jakie aktualnie mam "na ulice" to Adidas Superstar, ale i one byly robione do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fryta - one się nadadzą na lato? Nie gotują się w nich stopy? Jak się ma wersja Goodyear do Porsche?

Przewiewne to one na pewno nie są. Jest to skóra bez żadnych wlotów czy też siatek, więc w upalne dni musi być w nich ciepło. Z drugiej strony skóra w pewien sposób oddycha, więc tragicznie nie jest.

Goodyear vs Porsche - tyle co jest napisane na necie to podeszwa jest inspirowana bieżnikiem opony, a czy z tej samej (lub podobnej) gumy zrobiona to nie mam pojęcia. Jest dosyć twarda (lekko stukają jak się chodzi po twardej powierzchni), nie mają jakiś super właściwości anty poślizgowych czy innych wodotrysków. Jest na pewno bardzo wytrzymała (po 2 latach nie doprowadziłem ich do gołej opony :P ) i nad samą podeszwą jest warstwa pianki (czy czegoś podobnego), przez co nie czuć gorąca asfaltu w lato, jak to jest w niektórych sportowych butach z cienką podeszwą.

 

Porsche nie miałem, ale też są ze skóry, zamknięte więc na pewno tak samo będzie w nich ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ichris - do ecco straciłem trochę zaufanie, kiedyś mieli świetny design i wykonanie, ale po przeniesieniu fabryki [bodaj ze Słowacji] do Chin buty rozpadają się po jednym sezonie. W Cenie Ecco ostatnio spodobały mi się Clark'sy ale niestety model który sobie upatrzyłem kosztuje 550zł.

Z Ecco najbardziej przykuły mój wzrok Biom'y ale ich cena też jest niczego sobie :)

 

ecco dalej robia buty na slowacji, przynajmniej te, ktore sobie niedawno kupilem maja 'made in slovakia' ... moze czesc robia chinach, a czesc u naszych sasiadow, musialbys pojsc do sklepu i zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne buty do kosza jakie mogę założyć do chodzenia to te jordan-1-60white-boxes-3-570x400.jpg .

 

W kosza gram dzień w dzień w dzień mając 3 pary na hale i 3 pary na beton/gumę więc nie mam ochoty już w nich chodzić po meczach lub treningach ;).

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ichris - do ecco straciłem trochę zaufanie, kiedyś mieli świetny design i wykonanie, ale po przeniesieniu fabryki [bodaj ze Słowacji] do Chin buty rozpadają się po jednym sezonie. W Cenie Ecco ostatnio spodobały mi się Clark'sy ale niestety model który sobie upatrzyłem kosztuje 550zł.

Z Ecco najbardziej przykuły mój wzrok Biom'y ale ich cena też jest niczego sobie :)

 

ecco dalej robia buty na slowacji, przynajmniej te, ktore sobie niedawno kupilem maja 'made in slovakia' ... moze czesc robia chinach, a czesc u naszych sasiadow, musialbys pojsc do sklepu i zobaczyc

Bardzo możliwe, niestety spotkałem się ostatnio tylko z made in china [przyznam, że nie sprawdzałem wszystkich]. miałem 2 pary ecco [jedne słowackie, drugie chińskie]. Te starsze [słowackie] są w 2xlepszym stanie niż chińskie, mimo że mają 2 lata więcej na karku, a sposób użytkowania się nie zmienił - zwykłe chodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec i najmłodszy brat popylają okrągły rok w Merellach. Bardzo sobie chwalą.

Ja nigdy nie przepadałem za obuwiem sportowym, zwłaszcza noszonym nie w trakcie uprawiania sportu.

Jedynym wyjątkiem były tu Adidasy Domeology Low, które kochałem.

Właśnie je chce zastąpić Salomonami (aczkolwiek noszenie XA Pro 3D ultra na co dzień to dresiarstwo, tylko trochę innego sortu).

shoe37321.jpg

 

A. Jeszcze jako szczyl zupełny (początek liceum) kupiłem sobie Adidasy Uproar (całe białe), ale służyły mi wyłącznie do siatki na halę (czasem kosz). W życiu by mi do głowy nie przyszło nosić ich na mieście.

 

@Ivor: co do Pegasusów i Kanadii - są niestety po prostu obrzydliwe (zwalszcza Nike, Adidasy mniej). Nie założę takiej pstrokacizny, kojarzy mi się z marszem równości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z butami do pracy na wykopaliska skończyła się dzisiaj że kupiłem Buty z serii Bata Industrials , a dokładnie taki model:

 

http://www.butybata.pl/buty-robocze-bata-vidar.html#

 

tak pokrótce, wygodne- dobrze trzymają nogę. Wszystko wyjdzie niedługo w praktyce.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś okazję używać nowo reklamowanych Nike Free Run+ lub Reebok Zig tech? Szukam czegoś wygodnego do biegania, zarówno po bieżni elektrycznej jaki i zwykłe w terenie, no i fajnie jakby buty były wygodne do siłowni itd :)

Edytowane przez Geez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w terenie? Asfalt, beton, miękka droga szutrowa, las? Ile ważysz? Pronator/supinator/neutral?

O wygodę do siłowni nie masz się co martwić - nie powstały chyba niewygodne biegówki :D

 

 

Tu masz reckę Free: http://www.bieganie.pl/?cat=20&id=1381&show=1

A tu Zig: http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=20&id=2592

Edytowane przez letallec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności