Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Bossa obchodzę szerokim łukiem. U mnie w pracy panuje kult Bossa, który IMHO jest mocno przepłaconą Zarą.

Lantiera miałem garniak. Nigdy więcej.

Chodzę w takich butach na co dzień, więc zakup za 1.5k byłby trochę bez sensu = szkoda, a "specjalne okazje" mi się raczej nie zdarzają :)

 

Wyglądają na trochę plastikowe, bo są perfekcyjnie wykonane. Widziałem je na żywca ostatnio na pl. trzech krzyży jest sklep. Kosmos.

 

BTW: za podobne pieniądze można miec szyte na miarę od Kielmana.

Ale mimo to są piękne, chociażby dla samego poślinienia się wrzucam...

 

 

Mój szef - kanalia kupił sobie ostatnio kurtkę z aligatora za... 48 tys euro..

Edytowane przez ov_Darkness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkness napisałeś "Bossa obchodzę szerokim łukiem. U mnie w pracy panuje kult Bossa, który IMHO jest mocno przepłaconą Zarą."

Przesadziłeś, mam denim Bossa, wykończenie niszczy, japoński selvage również. Jakość ciuchów Zary pozostawię bez komentarza, ale w sumie za te ceny... można spokojnie brać. Co do innych produktów marki BOSS sie nie wypowiem ponieważ nie posiadam i nie miałem bliższej styczności, natomiast ich sportowe serie to żenada z wielkim "obrandowaniem" nie ten kierunek, choć znajdą sie "wieśniaki" którzy sie jarają. Nie robie juz ot bo to temat o butach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Sparco Esse? Jak nie te to jakie podobne w czarnej skórce?

 

buty-sparco-esse-wersja_13319.jpg

 

http://www.rallyshop.pl/index.php?p145003,buty-sparco-esse-wersja-skorzana

 

Nie wiem czy na PC dziala hiperlacze i obrazek, bo na ipodzie nie bardzo ( dzieki mojej ukochanej Operze...). Jesli nie to drugi link to odsylacz do sklepu.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez piecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze nie bawia mnie Wasze kolorowe najacze na grubej podeszwie z wieelka lyzwa. Chce cos w miare prosteo uszytego z ladnej skorki na waskiej i plaskiej podeszwie. Obecnie mam podobne rbk kupione w Makro niecale 2 lata temu. Przy pastowaniu raz na 1-2 miesiace skora nadal jest ladna, jedynie na zamszowych dodarkach widac slady zuzycia. Jestem otwarty na Wasze propozycje. Zaznaczam, ze za ta sume chce butow w ktorych pochodze min 2 lata (sezony wiosenno-letnie ofc).

Tego, czego boje sie w tych Sparco to biale szycia. Nie wiem jak toto zabezpieczyc i na pewno beda sie dosc szybko brudzic. Pewnie jak bym je machnal przezroczysta pasta to by stracily kolor i fakture?

 

Pozdrawiam!

 

Ps Wiem ze zrobilem mase literowek ale pisze z ipoda i po prostu jestem za leniwy aby kazda poprawiac.

Edytowane przez piecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez Puma Ferrari SF lub GT black. W Polsce buty maja status elitarnych. kultowych. Bardzo stylowe, czarne (lub czerwone jak chcesz sie mocniej wyroznic) na cienkiej podeszwie. Cena wysoka, ale placi sie za najwyzsza jakosc i unikalny model. Wlasciciel, uwazany jest jako posiadacz dobrego gustu, fan sportow motorowych i ladnych kobiet.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze specjalnie drogie nie sa, ale na pewno plastikowe. Bede w czwartek w galerii, byc moze na zywo wygladaja lepiej.

 

Gt nawet jako tako mi sie widza, ale paradoksalnie ja uwazam, ze miejsce Ferrari nie jeat bynajmniej na butach.

 

 

Co do wspomnianego modelu Sparco Esse to niby ten nosek taki srednio zgrabny ale jak widze te miesista skore i widok z boku to coraz bardziej mi sie one widza, coraz bardziej...

 

Ps Co do sportow motorowych to szanowny Pan chyba nie wie, czyn sie firma Sparco zajmuje? :D

Edytowane przez piecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o tych motorowych mowa to poza Puma Ferrari polecam serię butów Adidas Goodyear tudzież Adidas Porsche (szczególnie model S3) . Ewentualnie coś w stylu modelu firmy Nike - Rivalry. To tak odnośnie butów z niską podeszwą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podsunąć buty na wiosnę-lato? Zależy mi żeby były wygodne i przewiewne. Do biegania mam asics gel-kayano 15 i kupiłbym takie do chodzenia ale potrzebuję czegoś co się mniej wyróżnia i jest bardziej stonowane. Jeśli chodzi o wygodę to spełniają moje oczekiwania w 100%. Kwota ok 300zł[+/- 50zł].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ichris - do ecco straciłem trochę zaufanie, kiedyś mieli świetny design i wykonanie, ale po przeniesieniu fabryki [bodaj ze Słowacji] do Chin buty rozpadają się po jednym sezonie. W Cenie Ecco ostatnio spodobały mi się Clark'sy ale niestety model który sobie upatrzyłem kosztuje 550zł.

Z Ecco najbardziej przykuły mój wzrok Biom'y ale ich cena też jest niczego sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ivor - nie wiedziałem o tej zmianie, thx. Biomy fajne ale cena nie dla mnie. Sam szukam czegoś przewiewnego na wiosnę/lato ale ciężko znaleźć coś za około 300zł.

 

@ Fryta - one się nadadzą na lato? Nie gotują się w nich stopy? Jak się ma wersja Goodyear do Porsche?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wasze kolorowe najacze na grubej podeszwie z wieelka lyzwa " Z tego wynika że jeste ograniczony. Ja nie pojechałem Tobie po rodzaju buta, tylko konkretnie, bo sa wyjątkowe słabe.

 

 

" Puma Ferrari SF lub GT black. W Polsce buty maja status elitarnych. kultowych. Bardzo stylowe, czarne (lub czerwone jak chcesz sie mocniej wyroznic) na cienkiej podeszwie. Cena wysoka, ale placi sie za najwyzsza jakosc i unikalny model. Wlasciciel, uwazany jest jako posiadacz dobrego gustu, fan sportow motorowych i ladnych kobiet. "

 

No to pojechałeś. Muahahahha :) elitarnie :huh:

 

Polecam Clarksy a w szczególności nie dostępne w polskich salonach buty z serii Clarks Orginal, Ecco to juz nie to co kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności