Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

btw nie polecam butow z croppa, najlepiej omijac szerokim łukiem...

 

Kumpel ma buty z cropp'a ( z napisem cropp ) i są po więcej niż pół roku w dobrym stanie. Ja tam kupiłem swoje konserwy ( converse ).

 

Kupiłem ostatnio w Diversie białe buty coś ala biegówki ale design raczej do chodzenia, teraz zresztą jak co roku ******sta promocja wszystko 50% taniej. Polecam spacer.

 

o takie kupiłem (choć na żywo wyglądają gdzieś 10 razy lepiej

http://www.allegro.pl/item671323273_divers...rozmiar_43.html

 

To ma przypominać biegówki? Jedynie z kolcami na tartan mi się kojarzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawlo

 

Mam prawie takie same, tylko że bez wiązania i czarne :)

 

No mi się podobają, takie w sam raz na lato...

Tyle, że mam za duże :angry: Kurcze niech ktoś je kupi, naprawdę fajne butki!

(Tylko jak się decydujecie to szybko, bo od jutra mnie nie ma do wtorku - będę siedział we Władysławowie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam identycznie jak kolega wyzej ;)

Mysle co by sobie nowe buciki sprawic. Co sadzicie o tych?

Sam takie mam, tylko z żółtego zamszu - kolor tragicznie niepraktyczny ale buty, jako model, bardzo wygodne. Chociaż jak tak patrzę na żywo na jedne i na drugie to AF1 wyglądają zdecydowanie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

OK, mozna bylby odswiezyc temat...

Szukam czegos do chodzenia. Styl raczej klasyczny-myslalem nad Reebokami Reverse/Sir Jam, ewentualnie nad czyms Nike'a. Kwota jakiej wolalbym nie przekraczac raczej(zgin, uczelnio!) to okolo 250zl. Czarne buty raczej odpadaja, inne kolorystyki chetnie sprawdze ;) Ewentualny rozmiar-30cm. Jest ktos w stanie cos ciekawego polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o klasyki to ja ostatnio skusiłem się na najbardziej tradycyjne Conversy

http://www.allegro.pl/item738645804_converse_trampki_all_star_46_meskie_butyxl.html

Póki co jestem zadowolony, chociaż jak wiadomo nie są tak wygodne jak pumy które aktualnie też posiadam. Polecam raczej w przypadku kupna drugich butów. Btw wysokie są wygodniejsze ;)

Ps. Są też w innych kolorach niż czarny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przyszły do mnie adidas superstar, i co mogę odrazu powiedzieć, że 2 superstary ważą tyle co 1 nike AF1(które są masywniejsze), no i AF1 są zdecydowanie wygodniejsze, adidasy mają twardą podeszwe, dziwnie mi się w nich jakoś teraz chodzi. w ogóle af1 to mistrzostwo wygody. no i w środku są zupełnie inne, nie ma miękkiego materiału, tylko skóra + na wkładce jakiś śliski materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens kupowania trampek Converse za 179 zł, gdy takie same na targu czy w hipermarkecie są za 20 zł? Dla samego znaczka? Dla szpanu? Przecież i te, i te szyją ci sami Chińczycy w tych samych fabrykach :)

Są naprawdę o wiele wygodniejsze od tych z targu, mają dwa lata gwarancji. Są lepiej wykonane, no i znaczek też jest istotny. Po prostu u nas przyjęło się, że trampki nosi się na wf albo na budowie, co mi nie odpowiada, naprawdę nie ma nic lepszego do dżinsów levis'a i koszuli w kratkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, AF1 są mega wygodne (wygodniejszych nie miałem) a do tego świetnie wyglądają i są lekkie. Jedyny minus to cena.. Ale wiem, że u mnie ludzie ściągają zza oceanu po kilkanaście sztuk, i cena wtedy wychodzi całkiem całkiem (średnio ~100zł taniej niż u nas).

 

 

akurat jak dla mnie są masywne, chociaż może zależy od modelu, może masywniejsze są te z lakierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę - RBK TROTTER 170817, do chodzenia. Przyjemna skórka, bardzo wygodne, dobrze dopasowują się do stopy. Znalazłem takowe w Makro, jakiś miesiąc temu. LINK.

 

Na salę kupiłem Wilsonki, ale na razie nie mogę ich w necie znaleźć, bo ich przy sobie nie mam, a konkretnego numeru nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już się kupuje buty na rower to warto zainwestować w pedały SPD bo nie są ta jakieś kosmiczne ceny :P 

 

A co do butów to ja na co dzień chodzę w takich :)http://www.allegro.pl/item743260539_nike_court_tradition_2_r_45_super_cena_kurierem.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności