Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

a czy kupował ktoś buty w sklepie www.neosport.pl ? bo właśnie chcę kupić buty tak do 200zł i podobają mi się jedne białe nike z tego sklepu ;) a, i czy w stacjonarnych sklepach nike, adidas, reebok kupię pożądne, ładne buty do 200zł ? :P

Ostatnio byłem w normalnym sklepie Nike i były jakieś adidasy czarne, dość ładne za 199.

 

gdzie znajde buty w rozmiarze 47.48? :D

Allegro :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort

Fakt - ale w końcu buty raczej na lato. Ja póki co staram się ich nie "zamoczyć". Wentylacja się sprawdza dobrze - ludzie niby zawsze chcą poczuć wiatr we włosach - ale jeszcze przyjemniejsze jest poczuć wiatr w butach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - ale w końcu buty raczej na lato. Ja póki co staram się ich nie "zamoczyć". Wentylacja się sprawdza dobrze - ludzie niby zawsze chcą poczuć wiatr we włosach - ale jeszcze przyjemniejsze jest poczuć wiatr w butach :P

Przyznam się, że latam w nich cały rok. W zasadzie w adikach od czasu studiów cały rok przelatuje (to moje jakieś 4`te adiki - późno zacząłem :P ), na tyle by dojść do auta i z niego gdzieś dotrzeć zimą dają radę. Śnieg do środka dostał mi się tylko pare razy, gdy lataliśmy po świeżym śniegu ;) Jak jest zimny wiatr (jesienią) to jest nawet za zimno w stopy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie za skejtowate dla mnie.

 

 

wcale 'skejtowate' nie są

przypominają raczej masywniejsze trampki.

i są naprawdę przyjemne dla oka i wygodne.

 

osobiście natomiast nie podobają mi się buciki zaproponowane przez Ciebie.

mają u mnie opinie pseudo lanserskich (w mojej wiosce kolesie po solarce z wiadrem żelu na głowie w takich chodzą ;p)

 

ale o gustach sie oczywiście nie dyskutuje, jeden woli brunetki, drugi blondynki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Court Tradition 2 :P Na początku mnie strasznie uwierały, ale po tygodniu się ułożyły i faktycznie są wygodne. Tylko mnie strasznie irytuje przesuwający się język - ale nie wiem, czy to nie jest wada tego jedynego egzemplarza, bo tylko w 1 bucie mi się to dzieje.

 

Hehe, a zastanawialem sie czy tylko moje to mają :P W lewym ??

 

Jedyne co mnie w nich denerwuje to właśnie ten język i karbowany pasek z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności