Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Oskar2905 napisał:

Z drugiej strony biorąc pod uwagę że za jedną parę NB jest 5 par sprandi to ekonomiczniej jest kupić 5 par sprandi bo ile więcej niż te 2 czy 3 lata takie NB wytrzymają...

M997 mam 2,5 roku. M670 mam 4 lata. Obie pary są w świetnym stanie wizualnym i ponadto wyglądają super. Oczywiście rozumiem, że są gusta, ale ja Sprandi bym ni ubrał i koniec. Dla mnie to stylistyczne i materiałowe koszmarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile teraz kosztuje Sprandi poniżej stówki. Sprandi to można było kupić lata temu, jak chodziłem do podstawówki. Wtedy jakiekolwiek markowe obuwie było czymś zbyt drogim dla przeciętnego Kowalskiego, mimo że ceny były dużo niższe. 

Ale po taniości to zdecydowanie wolałbym teraz od Sprandi, kupić coś typu Puma Suede/Basket,  Adidas Gazele czy coś od Vansa. Można kupić za trochę za około 130zł na wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vansy rozpadały mi się szybciej niż Sprandi, więc niekoniecznie bym je wybrał. Za to w Sprandi mocniej pociły się stopy, więc coś za coś ;)

A najlepsze "budżetówki" jakie miałem, to od McArthura. Dałem chyba 60 złotych i wytrzymały rok, ale chodziłem w nich niemal codziennie, czasami i po 20 kilometrów na wyjście, więc miały prawo się poddać. I jakie one były wygodne - od pierwszego włożenia jak stare kapcie, miękko i idealnie dopasowane do stopy. Później jak szukałem zastępstwa, to już niestety wszystko tej firmy było twarde, brzydkie i niewygodne, więc nigdy już do nich nie wróciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.09.2018 o 22:28, sp5it napisał:

Jakiś czas temu szukałem podobnych butów i spośród Lasocki-ch, Gino Rossi itp., najbardziej wygodne dla mnie były Kazar-y,

coś jak na poniższym zdjęciu ?

 

http://www.pojzn.pl/kazar-brązowe-kozaki-męskie-outlet-p-2896.htmlKazar%20Br%20zowe%20Kozaki%20M%20skie%20

 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, mam problem z doborem butów - szukam czegoś z ciepłą podeszwą (czyli najpewniej po prostu pogrubioną), ale na zewnątrz ma być tkanina, a nie skóra. Buty do biura, jednak nie muszą być specjalnie formalne.

Do tej pory chodziłem w takich i chciałbym utrzymać podobny styl (mogą być nad kostkę):

777496_clarks-orson_crew_brown_leather__0000199022975_clarks-norwin_vibe_taupe__

 

Dlaczego takie wymagania? Bo część biura w której pracuję znajduje się w piwnicy, więc już ciągnie od podłogi (ogrzewanie podłogowe zaczyna być odczuwalne dopiero jak już stopy mocno zmarzną), mała ilość miejsca pod biurkiem powoduje, że skórzane buty szybko niszczę (otacia, drobne nacięcia), a tkanina znacznie lepiej znosi różnego rodzaju "dewastacje".

Cena? Wolałbym nie przekroczyć 400 złotych, chyba że naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Najpierw poszły Tubalary, bo oryginalne z wyglądu:

 

Potem stwierdziłem, że jednak klasyczne NB to jest to!

 

Po czym stwierdziłem, że jednak ciągnie mnie do Air Maxów Nike'a.

 

 I to wszystko w dwa tygodnie...

 

 

 

 

tubular.jpg

nb500.jpg

airmax.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięćsetki są wygodne. Ale np. te Air Maxy Advantage Nike'a są wygodniejsze. Dosłownie jakbym mięciutkie kapcie założył :)

 

W sumie to się zastanawiam po cholerę ja te Tubulary Adasia kupiłem? 😐 Ale skoro już są to w nich czasami chadzam...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Thomm napisał:

Pięćsetki są wygodne. Ale np. te Air Maxy Advantage Nike'a są wygodniejsze. Dosłownie jakbym mięciutkie kapcie założył :)

No i to jest najważniejsze, żeby stopa się nie męczyła podczas chodzenia/biegania. ;)

 

Pamiętam, jak NB kilka modeli klasycznych mierzyłem, to miałem niezłe zdziwko, bo sztywne jak cholera były, stąd omijam je szerokim łukiem, poza współczesnymi

biegówkami, które z kolei są super wygodne. Tak samo Asics, Mizuno, Brooks i Saucon-y, jak ktoś szuka dobrze dopasowanych i komfortowych biegówek, to

obowiązkowe firmy do sprawdzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci w ciemno polecę 574 NB. Wiem, klasyka, klasyków, ale... Mam jedną parę już piąty rok (takie szaro-biało czerwone). I poza oczywistą wygodą są nie do zdarcia. Już ich nie noszę tylko dlatego, że ten szary zamsz się zniszczył/zmechacił. Ale są całe :) I to nie NB USA/UK tylko zwykła Azja.

 

Ale następne będą Asicsy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Używał ktoś z Was nike z tym sławnym systemem air? Wszędzie od lat o tym piszo, że to taka niuteknolodży, a chciałem zapytać kogoś, kto tego używał, czy to faktycznie jakoś się przekłada na wygodę w codziennym użytkowaniu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności