Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Polećcie jakieś trampki/tenisówki/buty sportowe, ale żeby nie miały sznurówek, a jednocześnie były solidne, mocne, trzymały się stopy... Czyli na rzepy, czy jakieś inne rozwiązania, byle nie sznurówki. Firma obojętna, cena do 350 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2008 o 19:46, wtd napisał:

 

Akurat jeśli mówimy o klasycznych butach to Reebok ma się czym popisać - cała seria classic, imho ******sta :) Puma rzeczywiście bez rewelacji, jak dla mnie to idealne buty do dresu i chamskiego sweterka :) Converse jakoś mnie nie przekonuje, mój kolega rozwalił dwie pary w 4m-ce, jak dla mnie trochę za małą wytrzymałość Adidas kiedyś rbił fajną serię "skate", teraz tego już nigdzie nie sprzedają a te nowe jakoś kiepsko wyglądają :) AF1 od nike'a też fajne ale drogie :) Moje nike'i nie mają znaczku "AF1" są trochę mniej "napompowane" i kosztowały 250pln zamiast 500 - imho dużo lepsza sprawa :)

Czyli  każdy   coś sobie   wybierze   wedle gustu i zasobności    portfela.

Edytowane przez justyna1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, justyna1 napisał:

Czyli  każdy   coś sobie   wybierze   wedle gustu i zasobności    portfela.

 

 Wedle naszego gustu jesteś parszywym, płatnym, spamerem kryptoreklamowym, który niebawem znajdzie w swojej zasobności bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od razu uprzedzam, że nie znam się na butach i ciuchach. Zajmuje to mnie o tyle, że w coś trzeba się ubrać. Te New Balance to dobre buty? Ja mam zasadę, że buty kupuję do góra 150 zł, ale jak warto mogę dać do 200 zł. Tylko wtedy wymagam minimum dwóch sezonów zanim się rozpadną. A chodzi mi o przykładowo takie coś: New Balance U420PWB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2018 o 07:31, Rafacio napisał:

Od razu uprzedzam, że nie znam się na butach i ciuchach. Zajmuje to mnie o tyle, że w coś trzeba się ubrać. Te New Balance to dobre buty? Ja mam zasadę, że buty kupuję do góra 150 zł, ale jak warto mogę dać do 200 zł. Tylko wtedy wymagam minimum dwóch sezonów zanim się rozpadną. A chodzi mi o przykładowo takie coś: New Balance U420PWB

Rafał, mierzyłem kiedyś New Balance z tych vintage-owych i były nie wygodne, pomijam kwestię ceny, bo coś ponad 300zł kosztowały, a obecnie śmigam w Nike MD Runner-ach MK2 za 200zł i są bardzo wygodne dla mnie. Praktycznie codziennie w nich chodzę do roboty, już od ponad roku i nadal się trzymają, także polecam bardzo ;). Jakby co, to najbliżej Ciebie mają je w Alfie Centrum, w sklepie Martes Sport na parterze, tylko na pewno nie tak bogata gamę kolorystyczną, jak na Allegro ;).

 

buty,lifestyle,nike-md-runner-2,40284891

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.zalando.pl/adidas-originals-nmd_r1-stlt-pk-tenisowki-i-trampki-ad115o01u-q11.html
Fajne CW fajnych butów w fajnej cenie. 
Sam bym brał gdybym miał hajs i nie miał podobnych :V 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2018 o 21:56, neonlight napisał:

Rafał, mierzyłem kiedyś New Balance z tych vintage-owych i były nie wygodne, pomijam kwestię ceny, bo coś ponad 300zł kosztowały, a obecnie śmigam w Nike MD Runner-ach MK2 za 200zł i są bardzo wygodne dla mnie. Praktycznie codziennie w nich chodzę do roboty, już od ponad roku i nadal się trzymają, także polecam bardzo ;). Jakby co, to najbliżej Ciebie mają je w Alfie Centrum, w sklepie Martes Sport na parterze, tylko na pewno nie tak bogata gamę kolorystyczną, jak na Allegro ;).

 

buty,lifestyle,nike-md-runner-2,40284891

Mam takie same, tylko czarne od prawie roku. Robię wyjątkowo dużo kilometrow z buta i się trzymają :D dobre buty, ja za swoje przepłaciłem, bo w sklepie dałem 270zł

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szakovsky napisał:

https://www.zalando.pl/adidas-originals-nmd_r1-stlt-pk-tenisowki-i-trampki-ad115o01u-q11.html
Fajne CW fajnych butów w fajnej cenie. 
Sam bym brał gdybym miał hajs i nie miał podobnych :V 

A jest tez męska wersja ? :D

Edytowane przez Sound John
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie w takich pureboostach teraz pomykam.

adidas-pure-boost-ltd-s80703-1.jpg

Całkiem fajne butki, tylko ten styropian wydaje dziwne odgłosy podczas chodzenia :blink::D Góra wygodna, ale materiał nie tak przyjemny jak flyknit od nike. No i wkurza mnie trochę język, który nie jest do końca osobnym elementem, tylko taką płachtą zwiniętego materiału... Ale ogólnie chodzi się w nich przyjemnie i sprawiają wrażenie dobrze wykonanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności