Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystkie buty kończą żywot po średnio 3 latach, nie ważne czy to są nike, adidas, NB czy lasocki, normalne do chodzenia czy sportowe. Natomiast jedyne buty, które wytrzymały ponad 5 lat i nadal są w bardzo dobrym stanie to buty do biegania z Asics. Nie wiem jak oni to zrobili ale nic się z tymi butami nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2017 o 13:10, Inszy napisał:

Pięcioletnie Najacze kończą żywot, więc kupiłem podobne Salomon Evasion LTR. Jak wytrzymają podobną ilość czasu, to będę zadowolony.

A ja wczoraj pół dnia spędziłem na szukaniu obuwia dla siebie.

Wspominane tu Reeboki LX8500 w rzeczywistości nie zrobiły wrażenia i wygodą nie grzeszyły. Ogólnie, ani w sportowych, ani w Wojasach czy Ecco nic dla siebie nie znalazłem.

Ale zachorowałem na Salomony. Tylko szukałem czegoś na cieplejsze dni, ale chyba i tak je wezmę - Salomon Elios 2

Super wygodne.

82595_550x.jpg

Okazało się, że schodzą jak ciepłe bułeczki http://allegro.pl/buty-salomon-elios-2-m-391872-i6437295513.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój standardowy, wiosenny zestaw, jak co roku, tym razem NB w kolorze blue, trampki jak zwykle czarne:

 

:)

 

20170417_072901.jpg

Edytowane przez Thomm
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Thomm napisał:

Mój standardowy, wiosenny zestaw, jak co roku, tym razem NB w kolorze blue, trampki jak zwykle czarne:

 

:)

 

20170417_072901.jpg

 

Ja też lubię taki styl, nawet aż za bardzo, bo na uroczystości rodzinne też chodziłem tak odziany. Przydałoby się jeszcze zdjęcie tej twojej sławetnej katany.

 

P.S. Wiesz, że dopiero po jednym z twoim postów zorientowałem się co to jest katana. Zawsze używałem słów kurtka dżinsowa, a myślałem, że katana to kamizelka z jeansu. :P

Edytowane przez BarteqW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BarteqW napisał:

 

Ja też lubię taki styl, nawet aż za bardzo, bo na uroczystości rodzinne też chodziłem odziany. Przydałoby się jeszcze zdjęcie tej twojej sławetnej katany.

 

P.S. Wiesz, że dopiero po jednym z twoim postów zorientowałem się co to jest katana. Zawsze używałem słów kurtka dżinsowa, a myślałem, że katana to kamizelka z jeansu. :P

 

Kiedyś zrobię jej fotkę i wrzucę :) Ona jest jak ZSRR - była, jest i będzie...

 

Wait! To nienajlepszy przykład :D W każdym razie swoje przeżyła ale jest jeszcze ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuffa, nie mogę... jak spojrzałem, to co parę miesięcy kupuję nowe buty, bo podeszwa: szybko się wyciera, odkleja, lubi ubytki. O ile jeszcze z górną częścią prawie nigdy nie mam problemów, o tyle podeszwy jakoś mnie nie lubią. Czasem niby niewielka dziurka czy coś, ale trochę wilgoci i od razu w środku mokro.

Ktoś coś o porządnych podeszwach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie, leżą na boku, bo w jednym podeszwa ma pęknięcie, przez które dostaje się woda. Szewc za bardzo nie ma tego jak zrobić. Żebym poszedł z tym jak pęknięcie było małe, to może coś by dało, ale żebym to patrzył codziennie na to cholerstwo od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 3.04.2017 o 20:25, BarteqW napisał:

A tak z ciekawości miał ktoś Ultraboosty, nie żebym chciał kupić za te chore jak na nasze warunki pieniądze. Ale słychać często ochy i achy jaki ten model jest super wygodny.

Mam parkę Ultra Boost i parkę Yeezy 350 v2 z butów z boostem i polecam z całego serducha bo ten styropian jest genialny. Do tego cholewka z primeknitu jak skarpeta. A ceny... cóż, tak jak w audio, za technologię się płaci.

NMD są ciut gorsze, dla mnie to ten boost w nich zbyt cienki jest i nie ma tego fajnego efektu chmurki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności