Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonanie włoskich modeli diadory na poziomie NB z USA, albo nawet lepiej. Nike nie ma startu kompletnie, to nie ta liga.

Co do rozmiarówki jak masz androida to jest aplikacja Fittingroom. Wpisujesz co nosisz i w jakim rozmiarze, potem co chcesz kupić i Ci pokazuje jaki rozmiar powinieneś wybrać. U mnie sprawdza się na 100%.

A dziś kolejny klik...

 

buty-reebok-lx-8500-met-coal-v67561-5702

Fajny but.

Zastanawia się czy nie dopłacić do tych:

buty-reebok-lx-8500-lux-collegiate-navy-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co pokazałeś to wersja Premium. Fajne bo w środku też wykończone skórą, a nie materiałem. Tylko na zewnątrz tę skórę mają bardzo miękką i już na półce w sklepie wyglądały na noszone. Takie wrażenie sprawia but. Poza tym na wiosnę, lato wolę jak nie są sneakersy całe skórzane. Tak czy siak teraz są wszędzie za połowę, więc napiszę "brać i o nic nie pytać" bo w tej cenie są kocury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co pokazałeś to wersja Premium. Fajne bo w środku też wykończone skórą, a nie materiałem. Tylko na zewnątrz tę skórę mają bardzo miękką i już na półce w sklepie wyglądały na noszone. Takie wrażenie sprawia but. Poza tym na wiosnę, lato wolę jak nie są sneakersy całe skórzane. Tak czy siak teraz są wszędzie za połowę, więc napiszę "brać i o nic nie pytać" bo w tej cenie są kocury.

 

Ale te diadory fajniejsze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniejsze, lepiej wykonane. Nie mniej co z tego jak kalosze :D Tylko jakbyś brał te Reeboki LX 8500 to weź mniejsze. Ja noszę New Balance 42 (wkładka 26,5cm), a Reeboki wziąłem 40,5 (wkładka 26cm).

Edytowane przez murderotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak trochę odbiegając od tematu, to nie uważacie, że trochę przesadzają ze standardowymi cenami tego typu obuwia. Niby produkcja coraz tańsza, materiały coraz gorsze a ceny wyższe. Dlatego ja zawsze poluje na wyprzedaże i inne okazje.

 

W moim wypadku obuwie z zamszu/skóry, sprawdza się przez cały rok (pomijając ekstremalne warunki). Tylko obowiązkowo dobre bawełniane skarpety, wtedy nawet latem mogę w takich chodzić. Zawsze, mam jakieś obawy o te siateczki, ale może w tym roku spróbuje z butami w takim wariancie.

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale te buty są zazwyczaj drogie u nas. Jak pisałem kupuję w zasadzie tylko NB w wersji USA i UK (ale te mam tylko jedne). Przykładowo M997 czy M998 w sklepie NB to wydatek 899zł. Ja kupuję na urodziny lub w grudniu, bo mam 30%. Wychodzi 629zł. To i tak w chusteczkę kasy. Nie mniej tu wiem, że płacę za super materiały i to, że buty robione przez jankesa, a nie chińczyka za miskę ryżu. To kosztuje. Dodatkowo buty są spoza UE więc dochodzi VAT i cena dużo większa niż w USA. Tak czy siak NB z USA są nie do zdarcia. 997 mam 15 miesiąc, a wyglądają jak nowe. Jak podzielę cenę przez liczbę miesięcy które już przechodziłem to więcej wydaję na alko, a ile jeszcze przechodzę to inna historia.

Edytowane przez murderotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale te buty są zazwyczaj drogie u nas. Jak pisałem kupuję w zasadzie tylko NB w wersji USA i UK (ale te mam tylko jedne). Przykładowo M997 czy M998 w sklepie NB to wydatek 899zł. Ja kupuję na urodziny lub w grudniu, bo mam 30%. Wychodzi 629zł. To i tak w chusteczkę kasy. Nie mniej tu wiem, że płacę za super materiały i to, że buty robione przez jankesa, a nie chińczyka za miskę ryżu. To kosztuje. Dodatkowo buty są spoza UE więc dochodzi VAT i cena dużo większa niż w USA. Tak czy siak NB z USA są nie do zdarcia. 997 mam 15 miesiąc, a wyglądają jak nowe. Jak podzielę cenę przez liczbę miesięcy które już przechodziłem to więcej wydaję na alko, a ile jeszcze przechodzę to inna historia.

 

Tak, ja też wolę zapłacić kilka groszy więcej jeżeli jest to rzeczywiście warte. Ale jakieś najtańsze Nike z siateczki i kawałka podeszwy i 300zł to kosztuje.

 

P.S. Nie wiedziałem, że na urodziny można dostać gdzieś rabat, muszę skorzystać z tego w maju :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.newbalance.co.uk/men/shoes/lifestyle/numeric/505/NM505.html?dwvar_NM505_color=Black_with_White#color=Black_with_White&width=D

 

Można je gdzieś w pl dostać? Ewentualnie jakiś sklep z eu, który wysyła do Polszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze bardziej firmy, niz ceny. U mnie buty to co najmniej 5lat (wojas - nie sa jakos specjalnie drogie). Ale w niektorych dobijam i do 8 lat;-) wlasciwie odkad zaczalem kupowac wojasy, to szybciej je gubie, niz niszcze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wojas skórzany wytrzymał rok. Szwy puściły a podeszwa zapadła pod piętą. Szewc za 4 dychy naprawił oba buty i kolejny rok pochodzę.
Timberland zimowe za 5 stów to samo: szwy z tyłu puściły po 1.5 roku, a material w środku podarł.
Nie wiem co kupować żeby trzymało dłużej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, miki_w1 napisał:

Mi wojas skórzany wytrzymał rok. Szwy puściły a podeszwa zapadła pod piętą. Szewc za 4 dychy naprawił oba buty i kolejny rok pochodzę.
Timberland zimowe za 5 stów to samo: szwy z tyłu puściły po 1.5 roku, a material w środku podarł.
Nie wiem co kupować żeby trzymało dłużej :/

Też Wojasa miałem. Super wygodne buty, ale przecierały się strasznie szybko - a ja w mieście nie driftuję tymi butami po chodniku. Po roku podeszwa zachciała zacząć uciekać od reszty buta.
Ja po prostu obniżam cenę zamiast szukać, jeżeli tyle samo mi wytrzymują buty za 80 i za 300 zł, to nie widzę celu przepłacania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zależy co się trafi, ja raz na takie super fajnie wentylowane trafiłem, idealnie mi się w pracy sprawdzają, a  z 70 zł poszło. Jak się poszuka, to się znajdzie, a na porządniejsze buty potrzebuję podwyżki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biednych nie stać na oszczędzanie ;)

Ale fakt faktem, że jedne z najwygodniejszych butów jakie miałem, to jakieś tanie McArthury, które od pierwszego założenia leżały na stopie jak stare ulubione kapcie. Po roku padły, ale łaziłem po kilkanaście kilometrów niemal dzień w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności