Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie się rozglądam za bardziej eleganckimi butami na zimę. Do tej pory nie były mi takie potrzebne ale od jakiegoś czasu na codzień chodzę w mundurze i niestety jedynie jakie pasują to jak do klasycznego czarnego garnituru. Jakieś marki konkretnie polecacie do 300 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał styczność: http://szewskapasja.com/product-pol-14553-Klasyczne-buty-skorzane-meskie-polbuty-Brogsy.html albo poleci sklepy z fajnym obuwiem typu derby do chodzenia na codzień?

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał styczność: http://szewskapasja.com/product-pol-14553-Klasyczne-buty-skorzane-meskie-polbuty-Brogsy.html albo poleci sklepy z fajnym obówiem typu derby do chodzenia na codzień?

Niezłe trumniaczki.

Obuwiem btw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał styczność: http://szewskapasja.com/product-pol-14553-Klasyczne-buty-skorzane-meskie-polbuty-Brogsy.html albo poleci sklepy z fajnym obuwiem typu derby do chodzenia na codzień?

 

Nic specjalnego jeśli chodzi o jakość, stylistycznie wyglądają jak typowe koszmarki z galerii. Czasem fajne klasyczne buty można trafić w TK Maxx. Jeśli chodzi o entry level tego rodzaju obuwia to polecam Berwick (sam chodzę) i Gordon & Bros.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W sumie przetrwam zimę bez zimowych, kupiłbym za to coś typu Asics / NB. Asicsy już miałem i powiem szczerze, że jeżeli o jakość chodzi to jest mocno średnio (odklejające się czubki), za to wygoda na wysokim poziomie. NB są super (te bardziej sneakerowe - 577, 580, 576, 1500 itp.), ale nie wiem:

a) Jak się ma jakość zwykłe / USA / UK?

b )Warto gdzieś szukać, czaić się na jakieś przeceny czy raczej taniej niż w sklepie NB (450) nie znajdę?

 

Szczególnie w oko wpadły mi

eb0153f66ce6e65345dbde3a77596c4c.png

 

Alternatywą są Saucony (tylko jest problem z rozmiarem)

Saucony_ICP_on_feet_06_800pix.jpg

Edytowane przez Aerial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 1500 i 577 UK. Mam 670 UK oraz 997 i 998 USA. UK są bardzo dobre, ale zapiętki mi się poprzecierały w 577 i 670. USA są nie do zajechania. Swoje 997 po roku tyrania wyprałem ostatnio w pralce, wysuszyłem i obrobiłem zamsz i wyglądają jak pierwszego dnia na półce sklepowej. 998 nie noszę, bo kupiłem i jednak są za małe. Wystawiłem na allegroszu. Saucony jeśli chodzi o wykonanie to cienizna. Klej widać w dużej ilości miejsc przy łączeniu zamszu z podeszwą. Wolałbym już Karhu albo włoską Diadorę.

Edytowane przez murderotic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polecicie jakieś uniwersalne buty, głównie po prostu do chodzenia, ale czasem wybrałbym się w nich na siłownię czy odbywałbym krótkie biegi. Mają być komfortowe, przewiewne (nie lubię kiedy stopa mi się kisi w obuwiu), lekkie no i wytrzymałe.

Uparłem się na Nike Free Run Distance, znajomy ma i poleca, mówi, że to jedne z najwygodniejszych butów jakie miał, a chodzi dziennie po 15km czy więcej, więc jego zdanie już coś znaczy. Miałem Newbalance 574 ale szybko mi się porwały. Teraz chodzę w Adidasach zx750, bardzo zadowolony z nich byłem, ale są już stare i czas na coś nowego. Ktoś zna te free runy czy może coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to na zimę mają być lekkie i przewiewne?

Tzn będę też w nich chodził w takich warunkach jakie są teraz, czyli gdy jest zimno i sucho, później wiosna, lato to wiadomo. Gdy spadnie śnieg, wyjmuję obuwie typowo zimowe. To mają być buty do chodzenia wewnątrz jak i na zewnątrz, coś uniwersalnego. Znajomy używa swoich free runów distance do wszystkiego i w każdych warunkach zachowują się dobrze. Ciekawi mnie co Wy polecicie i co myślicie o tym modelu.

Przez przewiewne rozumiem, że stopa mi się nie poci po kilku godzinach noszenia takich butów, oddycha.

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Buty zimowe rozsypały się mi, więc szukam nowych (w miarę solidnych). Mój wybór padł na: Timberland'y 10440 brązowe w tym>> sklepie.

Buty na zdjęciach wyglądają ok i nic nie wzbudziłoby moich podejrzeń (nawet niska cena), gdyby nie dane do przelewu (konkretnie Nazwa Odbiorcy: Qing Hua LTD). Czy ktoś z was kupował w tym sklepie i czy buty są orginalne ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Buty zimowe rozsypały się mi, więc szukam nowych (w miarę solidnych). Mój wybór padł na: Timberland'y 10440 brązowe w tym>> sklepie.

Buty na zdjęciach wyglądają ok i nic nie wzbudziłoby moich podejrzeń (nawet niska cena), gdyby nie dane do przelewu (konkretnie Nazwa Odbiorcy: Qing Hua LTD). Czy ktoś z was kupował w tym sklepie i czy buty są orginalne ?

 

 

 

 

Jak widzisz ,że wysyłka z Kong Kongu i czas oczekiwania to nawet 24 dni to nad czym się tu zastanawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem kolejne buty za kostkę na wiosnę - zobaczymy, czy moje dobre wspomnienia, zarówno z airforce jak i z flyknit, połączone w jedno, też będą czymś dobrym :)

nike-air-force-1-flyknit-multi-color-bla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dojechała Diadora V7000 Made in Italy. Buty petarda jeśli chodzi o wykonanie i materiały, ale chyba wrócą bo o ile na długość są idealne to są tak szerokie że czuję się jak w kaloszach. Szkoda. Co dziwne wizualnie wydają się dużo mniejsze i węższe/zgrabniejsze niż moje NB997/998.

fda08509f67808d42bae29d958f0c9ca.jpg

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez murderotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dojechała Diadora V7000 Made in Italy. Buty petarda jeśli chodzi o wykonanie i materiały, ale chyba wrócą bo o ile na długość są idealne to są tak szerokie że czuję się jak w kaloszach. Szkoda. Co dziwne wizualnie wydają się dużo mniejsze i węższe/zgrabniejsze niż moje NB997/998.

 

fda08509f67808d42bae29d958f0c9ca.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

 

Skoro szerokie to pewnie na moją platfusowatą stopę by pasowały. Wykonanie lepsze niż AirMaxy czy NB z tej kategorii cenowej?

 

@all

Mam takie pytanie odnośnie rozmiaru obuwia. Ostatnio buty kupuję przez internet bo w mojej okolicy nic ciekawego nie ma, a do Poznania mam 60km. Zresztą zawsze mam problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru. No ale chociaż tak teoretycznie, przy rozmiarach stopy 27cm powinienem brać buty 27,5cm? Chodzi o takie obuwie do chodzenia, nie typowo do biegania. Wiem, że to tylko teoria i najlepiej przymierzyć. Chociaż powiem, że nawet wtedy nie zawsze jestem pewien.

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie włoskich modeli diadory na poziomie NB z USA, albo nawet lepiej. Nike nie ma startu kompletnie, to nie ta liga.

Co do rozmiarówki jak masz androida to jest aplikacja Fittingroom. Wpisujesz co nosisz i w jakim rozmiarze, potem co chcesz kupić i Ci pokazuje jaki rozmiar powinieneś wybrać. U mnie sprawdza się na 100%.

A dziś kolejny klik...

 

buty-reebok-lx-8500-met-coal-v67561-5702

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pomysły na "niesportowe" obuwie na wiosnę/lato? Całe życie śmigam w Nike albo NB a teraz postanowiłem, że zrobię jakąś zmianę :P Cenowo do 300-350zł Bardziej mi tutaj chodzi o coś innego niż typowe "Adidasy" Mniej więcej coś w tym stylu

 

I520x520-timberland-fulk-lp-ox-timberlan

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności