Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Takie też będą, jako wielki fan trylogii, chętnie bym sobie kupił i postawił na półce :P . Ale cena mnie zapewne skutecznie odwiedzie od takich zamiarów ;)

 

 

 

Ja bym sobie chętnie kupił DeLorean'a:

 

 

;)

 

 

Podobno bardzo przehypowane auto :P

Edytowane przez Aerial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Takie też będą, jako wielki fan trylogii, chętnie bym sobie kupił i postawił na półce :P . Ale cena mnie zapewne skutecznie odwiedzie od takich zamiarów ;)

 

 

 

Ja bym sobie chętnie kupił DeLorean'a:

 

 

;)

 

 

 

 

Takie też będą, jako wielki fan trylogii, chętnie bym sobie kupił i postawił na półce :P . Ale cena mnie zapewne skutecznie odwiedzie od takich zamiarów ;)

 

 

 

Ja bym sobie chętnie kupił DeLorean'a:

 

 

;)

 

Podobno bardzo przehypowane auto :P

 

 

Z pewnością jeżeli patrzeć na awaryjność, osiągi itd. Ale kto by nie chciał mieć wehikułu czasu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10120001.jpg

AIR MAX 1 ESSENTIAL (537383-024)

 

W Sizzer mieli fajną promocję, ponad stówkę taniej wyszły. Żal było nie skorzystać ;)

 

Jeszcze spróbowałem skórzanych asicsów GEL-LYTE V, ale przy tej cenie (+450zł) jakość wykonania to była porażka. Wszędzie resztki kleju, podeszwa już na starcie pomarszczona, no i ten cudaczny patent z językiem okalającym kostkę... Bałbym się, że po miesiącu się rozlecą.

 

Wcześniej zamówiłem też czarne Nike 90tki Essential (537384-090). Ładne, dobrze wykonane, tylko tak piekielnie sztywne i ciężkie, że też zwróciłem. Niepotrzebnie mają te usztywnienia na bokach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif10120001.jpg

AIR MAX 1 ESSENTIAL (537383-024)

 

W Sizzer mieli fajną promocję, ponad stówkę taniej wyszły. Żal było nie skorzystać ;)

 

Jeszcze spróbowałem skórzanych asicsów GEL-LYTE V, ale przy tej cenie (+450zł) jakość wykonania to była porażka. Wszędzie resztki kleju, podeszwa już na starcie pomarszczona, no i ten cudaczny patent z językiem okalającym kostkę... Bałbym się, że po miesiącu się rozlecą.

 

Wcześniej zamówiłem też czarne Nike 90tki Essential (537384-090). Ładne, dobrze wykonane, tylko tak piekielnie sztywne i ciężkie, że też zwróciłem. Niepotrzebnie mają te usztywnienia na bokach...

 

Fajne, chociaż osobiście chciałbym w całości z tego zamszu. Co opinie użyszkodnika to użyszkodnika, bo na zdjęciach to wszystko wygląda ładnie. Myślałem, że Asicsy to jedne z lepiej wykonanych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

attachicon.gif10120001.jpg

AIR MAX 1 ESSENTIAL (537383-024)

 

W Sizzer mieli fajną promocję, ponad stówkę taniej wyszły. Żal było nie skorzystać ;)

 

Jeszcze spróbowałem skórzanych asicsów GEL-LYTE V, ale przy tej cenie (+450zł) jakość wykonania to była porażka. Wszędzie resztki kleju, podeszwa już na starcie pomarszczona, no i ten cudaczny patent z językiem okalającym kostkę... Bałbym się, że po miesiącu się rozlecą.

 

Wcześniej zamówiłem też czarne Nike 90tki Essential (537384-090). Ładne, dobrze wykonane, tylko tak piekielnie sztywne i ciężkie, że też zwróciłem. Niepotrzebnie mają te usztywnienia na bokach...

 

Fajne, chociaż osobiście chciałbym w całości z tego zamszu. Co opinie użyszkodnika to użyszkodnika, bo na zdjęciach to wszystko wygląda ładnie. Myślałem, że Asicsy to jedne z lepiej wykonanych modeli.

 

Też bym nie pogardził ;) Ale ta siatka o dziwo jest bardzo gruba i porządna. Chyba jakaś docieplana od wewnątrz... Poza tym na żywo one są czarne jak smoła. Rozjaśniłem bardziej zdjęcie, myśląc, że forum jak zwykle przyciemni, a tu niespodzianka ;)

 

Natomiast Asicsy zrobiły na mnie naprawdę kiepskie wrażenie. Skóra była krzywo podocinana, na krawędziach podeszwy mnóstwo kleju, sama podeszwa tak jak napisałem, od początku pomarszczona (czyli jej stan szybko się pogorszy), a ten patent z językiem strasznie przekombinowany... W Nike wszystko jest idealnie dopasowane. Widocznie dzieciaki w tamtejszych fabrykach mają pewniejsze rączki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze spróbowałem skórzanych asicsów GEL-LYTE V, ale przy tej cenie (+450zł) jakość wykonania to była porażka. Wszędzie resztki kleju, podeszwa już na starcie pomarszczona, no i ten cudaczny patent z językiem okalającym kostkę... Bałbym się, że po miesiącu się rozlecą.

 

Co do kleju to fakt, mogłeś trafić jakiś lipny sort. Ja nie spotkałem się z czymś takim. Bardziej przeszkadzało mi w Asicsach, że często gęsto widać różnicę w kształcie przodu buta co jest efektem złego zszycia. Właśnie dlatego tak sobie cenię i kupuję tylko NB w wersji USA i UK. Tam jest wszystko tip top, ale to inna półka cenowa, poza promocjami. Nike jeśli chodzi o jakość wykonania i użyte materiały już dawno dla mnie nie istnieje. Jakieś 4 lata temu kupiłem sobie dwie pary, Air Maxy 1 i Lighty i obie odesłałem. Wyglądały jak zrobione z papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie jest przyzwoitej grubości. 1-1.5mm. Grubszej bym chyba nie chciał, bo by się zrobiły sporo sztywniejsze. A i tak są bardzo wytrzymałe. Ostatnio przez jakieś 2 tygodnie szorowałem i suszyłem na przemian moje żółte jedynki leather premium i jakoś te tortury przeżyły xd Chciałem sprawdzić czy ten tak wychwalny nano spray rzeczywiście działa, no i niestety lipa, buty nadal się brudzą i farbują od spodni.

 

Ale jeśli zamówiłeś coś na skórze licowej, to rzeczywiście mogła być cieńsza. Zamsz czy nubuk zawsze będą grubsze. Tyle, że licowa jest mocniejsza i bardziej eksluzywna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mógł być jeszcze sztuczny zamsz :) Albo po prostu w tym modelu nike się nie postarało. Z lepszych gatunkowo skór to chyba są jordany... ale ja nie cierpię butów za kostkę. Wiem, że nike ideałem jeśli chodzi o jakość wykonania nie jest, ale mają kilka rozwiązań, które wybitnie mi pasują. Ideałem dla mnie byłby but na podeszwie free, z brzegami ze skóry (żeby nadać sensownego kształtu) i górą z flyknita :) Powoli coś takiego zaczyna się pojawiać (w nowych modelach zastępują siatkę/materiał flyknitem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według metek zamsz był naturalny, ale mniejsza z tym. Nike mnie się średnio podoba. Od dłuższego czasu u mnie NB, kolejne będzie coś z Karhu, albo włoska Diadora, np. te

https://www.footshop.pl/pl/buty-meskie/10580-diadora-n9000-nyl-ii-insigna-blue-nine-iron.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma ich na stanie, a ceny dla mnie za wysokie.

Niestety wersje UK i USA nigdy nie są w rozsądnej cenie, a już na pewno nie limitki i wersje specjalne. Tylko takie nie czekają na promocje, bo zazwyczaj rozchodzą się dość szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle w różnego rodzajach sneakersów chodzę, dawno nie miałem innego obuwia. Chyba ostatni raz coś od wojasa z 15 lat temu (jak ten czas leci :wacko:). I ta sobie pomyślałem, żeby na okres zimowo-jesienno-wiosenny kupić jakieś "traperopodobne". Ktoś tu linkował, Palladium, nigdy nie miałem do czynienia z tą marką, warto?

 

A tak w ogóle, gdyby nie ta cena to kupiłbym sobie takie Pumasy http://allegro.pl/buty-puma-basket-mid-gtx-gore-tex-361900-02-i6515151554.html#thumb/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności