Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie szukam czegoś sportowego przewiewnego alternatywa dla NB takich jak te:

 

http://allegro.pl/buty-meskie-new-balance-u420dab-czarne-hit-2016-i6048272334.html

 

 

Znalazłem tylko te Reeboki, ale kolor podeszwy nie bardzo mi się podoba.

 

http://allegro.pl/buty-meskie-reebok-classic-nylon-tech-v67824-new-i6047843489.html

 

Dlaczego nie NB, bo ktoś już takie ma :P

Kwota do 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się pytał o buty Caterpillara: pięć lat temu kupiłem przejściówki jesienno-zimowe, chodzę w nich co sezon, a podeszwa tylko leciuteńko naruszona. Reszta buta jak nowa (tyle, że rozchodzona - co zrozumiałe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

eng_pm_MENS-SHOES-SNEAKERS-NIKE-FREE-5-0

Takie kapcie sobie ostatnio kupiłem. Bardzo fajne. Wygodne, czarne... Nike free 5.0

Jeszcze mi się nie rozleciały, nadal wyglądają jak nowe, więc polecam ;)
Mam i ja , mega wygodne i lekkie. Edytowane przez qba284
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tylko dziś na rzeczy wyprzedażowe z nike.com jest dodatkowe promo -30% z kodem SU516

nawet niezłe nitki multicolor zostały w kilku rozmiarówkach ( 318zł )

o takie

8c59b1bd-73d1-4f53-ab73-66f479b851b2.jpg

ponadto destro curry 535zł , sam razem posiadam chyba z 10 tych kurtek od nike i mogę z czystym sumieniem polecić.

11348193_1632107090376432_168453078_n.jp

Edytowane przez babicz99
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conversy są faktycznie wygodniejsze i lepiej wykonane, niż najtańsze trampki? No i co to za ostatni model?

 

Mam dwie sztuki conversów, i to nawet ich nie kupiłem, a dostałem. Białe trampki i szare tenisówki. I na pewno jest różnica wykonaniu względem takich za 50zł. Ale jeżeli chodzi o cenę w jakich są oferowane w stacjonarnych sklepach to nie są tego warte. Ja w każdym razie za tyle bym nie kupił. Szczególnie, że mam też trampki pumy czy levisa i te są o wiele wygodniejsze. 100-150zł zależnie od modelu to byłaby uczciwa cena. No ale wiadomo płacisz za markę, tak jest w każdych dziedzinach. Zresztą będąc szczerym sam się na to łapię czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że za czasów dominacji Converse chyba nie da się kupić sensownego produktu trampkowego w mniejszych pieniądzach... Mam 3 pary trampek:

- za 40 zł chińskie, nie da się chodzić

- 80 zł z big-star, są spoko, szkoda tylko że wytrzymują pół sezonu...

- converse noszone od święta (bo drogie)

 

Było jeszcze coś z CCC, ale w ciągu 2 lat padły 2 ich pary.

 

Chyba najładniejsze są te z big-star.

 

Za moich czasów (hehe, mówi 20sto latek) można było mieć wygodne, fajne trampki a'la converse, czarne za 2 dychy. A dzisiaj już w normalnych pieniądzach chyba się tak kupić nie da... Może nie płacimy za markę, za coś lepszego, tylko za coś zdatnego do użytku. To dotyczy jak dla mnie trampków, w innych rodzajach butów tego zjawiska nie widzę.

 

Btw. Z tego co kiedyś czytałem, patent na trampki (wygląd) ma wyłącznie Converse, czyli cokolwiek kupimy z trampek nie-converse, to jest to podróbka. Kiedyś converse chciał wyplenić wszystkie inne trampki z rynku - to by nam już w ogóle ceny z monopolu zafundowali.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się przejdę do big stara, bo widzę na stronie, że do stówki mają kilka fajnych modeli. Jeszcze zobaczę w ccc. I tak muszę sobie kupić coś nowego, a trampki + jakieś sportowe z ccc to nie jest duży wydatek, a do jesieni mi spokojnie wystarczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym CCC czy Deichmannie sprzedają do 100 zł taki badziew, np. te ruskie Sprandi, że można ostatecznie kupić tylko jak się ma te jakieś 40% karty rabatowe lojalnościowe, dziewczyny to mają, więc znajdujesz jakąś i prosisz żeby ci kupiła trampki a w zamian polecasz jej fajne słuchawki :D

Edytowane przez _dorian_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pary conversów (obie skórzane). Nie polecam. Te buty są cholernie ciężkie, jak na trampki, słaba wentylacja... W tych pieniądzach (do 300zł) można znaleźć Lacosty i to są właśnie świetnie wykonane i bardzo lekkie buty. Ich też mam 2 pary - przed kostkę i za kostkę - następne też będą na pewno z krokodylkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W deichmanie za 99zł kupiłem trampki fila (nie audio-) :)

Jeśli cokolwiek nie gra przy przymierzeniu - nie liczcie na to że się rozchodzą. U mnie po dwóch tygodniach cierpień, w nadziei, że rozejdą się na boki, mam nowe buty do wywalenia. Gdybym wytrzymał w tym badziewiu pół roku - operacja na haluksy gwarantowana.

Za to jak pasują, to jest to fajny i dobrze wykonany but.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności